Zabawki

Sanstad

Sanstad

Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego w naszej ofercie znajdują się certyfikowane produkty renomowanych producentów.

Domyślne zdjęcie wpisu

Dante – Dystrybutor Zabawek

Dante to firma rodzinna, która istnieje już ponad 30 lat! Naszą misją jest dystrybucja zabawek wyjątkowych, które zapewniają dobrą zabawę, wysoką jakość i niezwykłe aspekty edukacyjne.

DWkids

DWkids

Marka MAMAMEMO® to gwarancja stymulujących, zabawnych i kolorowych drewnianych zabawek dla przyjemności i korzyści każdego dziecka.

F.H.U. „ MULTIGRA”

F.H.U. „ MULTIGRA”

MultiGra to firma, która wierna jest zasadzie nauki poprzez zabawę. Autorzy naszych gier bazując na bogatym doświadczeniu oraz współpracy z pedagogami, stworzyli obszerny katalog produktów idealnie dopasowanych do potrzeb edukacyjnych na każdym etapie kształcenia.

Iso Trade

Iso Trade

Nasza firma powstała w 2006 roku, jako Iso Electronics. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą szeroko pojętej elektroniki użytkowej. W tym momencie już jako firma Iso Trade oferujemy klientom szeroki asortyment obejmujący towary z segmentów takich jak: dom, ogród, turystyka, dziecko, sport, czy zwierzęta.

Woobiboo

Woobiboo

Jesteśmy pracownią drewnianych zabawek dedykowanych najmłodszym odkrywcom świata. Tworzymy tablice, które pozwalają maluchom na to, co lubią najbardziej – majsterkowanie.

Wielcy Malcy

Wielcy Malcy

Dla dużych i małych. Dla tych, którzy chcą kreatywnie spędzić czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Wielcy Malcy to Wielka Przygoda. Nie zwlekaj! Leć z nami w ten magiczny świat…

Figelo

Figelo

Domowy plac zabaw w pokoju dziecka to ciekawe rozwiązanie na problemy różnej natury. Jeżeli twoje dziecko rozpiera energia niezależnie od pory roku i pogody na zewnątrz, trudnością staje się zorganizowanie mu odpowiednio czasu.

Rodzinka

Rodzinka

Zabawki, ubranka, perfumy akcesoria dla dzieci i rodziców.

Twój styl – rowery dziecięce

Twój styl – rowery dziecięce

Mistrzem nikt się nie rodzi, mistrzem się zostaje. A co czyni mistrz? Praktyka już od najmłodszych lat.

fluffymania

fluffymania

fluffymania to kraina miłości i magii, w której każde dziecko jest mile widziane.

Kartoniaki

Kartoniaki

Z pasji do projektowania oraz w trosce o rozwój najmłodszych postanowiliśmy stworzyć Kartoniaki.

Cezas Lublin

Cezas Lublin

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS w Lublinie z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym od prawie siedmiu dekad.

Montessori Zabawki

Montessori Zabawki

Jesteśmy rodzinną firmą, która specjalizuje się przede wszystkim w sprowadzaniu pomocy Montessori, ale też i bardzo  dobrej jakości zabawek o charakterze edukacyjnym, takich firm jak: Safari Ltd., PlanToys,  czy też Goki. Zajmujemy się ich dystrybucją na terenie Czech, Polski i Słowacji.

Grillbox

Grillbox

Prawie każde dziecko chętnie bawi się w dom, a naśladowanie rodziców przygotowuje je do przyszłego życia.