CSM Handmade Lab

CSM Handmade Lab

Ekologiczne Maskotki i tekstylia dla dzieci

CSM HANDMADE to polska firma tworząca zabawki oraz akcesoria dziecięce w zgodzie z naturą, oferując wysoką jakość w ekologicznym wydaniu.
To ekologiczne produkty, które przeznaczone są dla dzieci borykających się z problemami skórnymi i alergiami, ponieważ są wytworzone w 100% z surowców naturalnych i z certyfikatami OECO-Tex oraz CE, dzięki czemu są idealną zabawką, którą bez wahania można włożyć do buzi i przytulać do woli już od pierwszych dni życia.

Czas na spełnienie marzeń, czas na nową przygodę, czas na szycie!

Mam na imię Ola, szyję ekologiczne maskotki i tekstylia dziecięce dla Waszych pociech.

Tworzę kreatywną linię zabawek dla dzieci, która jest stale poszerzana, a czarujący świat z dnia na dzień nabiera nowych i niepowtarzalnych barw tak, aby każde dziecko przeżywało magiczne dzieciństwo.

Jestem ogromną zwolenniczką skandynawskiego stylu, co z pewnością odbija się w przytulankach, maskotkach, zabawkach retro, które tworzę osobiście (handmade). Każda z maskotek jest inna, ponieważ szyję je ręcznie, z ekologicznych materiałów. Uważam, że minimalizm obecny tak wyraźnie w Skandynawii, pozwala skupić się na tym, co najważniejsze w wychowaniu dziecka. Bliskości.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: CSM Handmade Lab

Telefon: +48 793 235 444

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://csmhandmade.pl