Zdrowie i uroda

Lilybell

Kosmetyki do makijażu to must have każdej kobiety dbającej o nienaganną prezencję. Jeśli w Twojej kosmetyczce brakuje dobrego podkładu, pudru, różu, rozświatlacza, tuszu, pomadki czy pomady do brwi, koniecznie zapoznaj się z asortymentem Lilybell! Znajdziesz u nas zarówno kosmetyki pochodzące z linii renomowanych marek, jak i bardzo popularne produkty, które są lubiane przez większość kobiet

Ladys Nails

Akceptujemy certyfikaty ukończenia szkoleń i kursów przysposabiających do wykonywania zawodu lub czynności związanych z konkretną dziedziną, a to stylizacji paznokci, kosmetyka twarzy, ciała z masażem włącznie, zabiegi wellness, manicure i pedicure, kursu podologicznego (najlepiej ortonyksyjnego), świadectwa ukończenia szkoły, w której uczono kosmetologii lub podologii. W przypadku lekarzy wystarczy numer PWZ lub skan legitymacji z tym numerem.

Sylveco

SYLVECO to polskie kosmetyki naturalne dla osób świadomych, zatroskanych o zdrowie i środowisko. Nasz sklep oferuje całą gamę ziołowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i higieny jamy ustnej, które tworzymy z myślą o klientach ze zróżnicowanymi potrzebami pielęgnacyjnymi. Zapraszamy więc do naszego świata natury, w którym rządzi prostota rozwiązań, dobra energia i najwyższa jakość wykonania.

Boiron

Świadomi faktu, że pacjenci z całego świata pragną leczyć się bez ryzyka, oddajemy do dyspozycji wszystkich bezpieczne leki wysokiej jakości, wyprodukowane w oparciu o jedyną w swoim rodzaju wiedzę ekspercką o homeopatii.

PeerPharm

Firma Peer Pharm powstała w 2003 roku jako producent i dostawca komponentów, baz i składników aktywnych na potrzeby rynku farmaceutycznego i kosmetycznego. Obecnie w swojej ofercie posiada ponad 7000 produktów które realizuje pod własnymi markami takimi jak Arganicare, Mineralium, Spa Pharma, Mediskin, Frulatte, Andrea, Vital Derm, oraz bardzo dużą produkcją na zlecenie firm farmaceutycznych i kosmetycznych.

Arcosmetics

Firma Arcosmetics powstała z miłości do kosmetyków, tak nam jak i Państwu zależy na wysokiej jakości. Więc produkty, które oferujemy w naszym sklepie spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Hermz Laboratories

Zatroszcz się o skórę swoją i swojego malucha, sięgając po bezpieczne kosmetyki - Hermz Laboratories Polska to świetny wybór!

Rezonans Życia

Biorezonans stanowi jedną z technik zaliczanych do szerokiego grona terapii naturalnych. Jest to technika zupełnie bezbolesna i przede wszystkim bezpieczna, która w dodatku oferuje wysoki poziom skuteczności terapeutycznej przy danym schorzeniu.

Solverx

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kosmetologii oraz medycyny estetycznej sprawiło, że wiemy jak skutecznie wspierać konkretne potrzeby skóry. Formuły naszych preparatów powstają w oparciu o zdobyte doświadczenie i wiedzę współpracujących z nami dermatologów i kosmetologów.

Oxyter

Wiemy jak żmudna i ciężka jest walka ze stopą cukrzycową, owrzodzeniami czy trudno gojącymi się ranami. Nasze urządzenie pomaga stanąć na własnych nogach pacjentom od wielu lat.

Instytut BezStresu

Zmagasz się z przewlekłym Stresem, trudnościami w życiu czy złym samopoczuciem? Jesteś pod dobrym adresem.Instytut BezStresu to unikatowe miejsce, gdzie w spersonalizowany i skoordynowany sposób zwalczamy trudności i zaburzenia wynikające ze Stresu.

Say Kids

SayKids to miejsce i ludzie. To bezpieczne środowisko dla Twojego dziecka. SayKids to nowoczesne Centrum diagnostyczno-rehabilitacyjne dla niemowląt i dzieci.

Lux Med

Pakiety Medyczne (Solt Zdrowie sp. z o.o. sp. k.) współpracuje z grupą LUX MED od 2018 roku. Dzięki naszej współpracy możemy zaoferować Tobie, Twojej rodzinie i Twojej firmie profesjonalną opiekę medyczną LUX MED w bardzo korzystnej cenie.

Sanprobi

Firma SANPROBI Sp. z o.o. Sp.k. posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty zawierające wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Firma powstała w 2008 roku i w krótkim czasie stała się uznanym w Polsce ekspertem w suplementacji probiotycznej.

Yogattractive – anti-aging Joga Twarzy

Jeśli rano bierzesz leki albo musisz od razu wypić kawę, wypij Eliksir wieczorem, 2 godziny po kolacji.Masaż i ćwiczenia także możesz zrobić wieczorem, jeśli wtedy masz więcej czasu.Nawilż potem dobrze buzię kwasem hialuronowym z odrobiną olejku. Możesz dodać 2-3 krople Citroseptu do mieszanki.

LifeVac Polska

Wybierając LifeVac do swojej jednostki zapewniasz podopiecznym, pacjentom, petentom i pracownikom dodatkową ochronę i zabezpieczasz instytucję przed niepożądanymi skutkami wypadków zadławień.