Zdrowie i uroda

Sanprobi

Sanprobi

Firma SANPROBI Sp. z o.o. Sp.k. posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty zawierające wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Firma powstała w 2008 roku i w krótkim czasie stała się uznanym w Polsce ekspertem w suplementacji probiotycznej.

Yogattractive – anti-aging Joga Twarzy

Yogattractive – anti-aging Joga Twarzy

Jeśli rano bierzesz leki albo musisz od razu wypić kawę, wypij Eliksir wieczorem, 2 godziny po kolacji.Masaż i ćwiczenia także możesz zrobić wieczorem, jeśli wtedy masz więcej czasu.Nawilż potem dobrze buzię kwasem hialuronowym z odrobiną olejku. Możesz dodać 2-3 krople Citroseptu do mieszanki.

LifeVac Polska

LifeVac Polska

Wybierając LifeVac do swojej jednostki zapewniasz podopiecznym, pacjentom, petentom i pracownikom dodatkową ochronę i zabezpieczasz instytucję przed niepożądanymi skutkami wypadków zadławień.

OrtoPoduszki

OrtoPoduszki

Prodkty Harkla oparte są na nauce Deep Touch Pressure (DTP) – jest to po prostu rozłożony ciężar na całym ciele. DTP uwalnia w organizmie serotoninę zmniejszając aktywność układu nerwowego i zapewniając uczucie spokoju, odprężenia czy lepszego snu.

dr Bronner’s

dr Bronner’s

Nasze kosmiczne zasady definiują nasze najważniejsze relacje i prowadzą Nas we wszystkim co robimy. Od produkcji mydła po działania na rzecz pokoju.

Aromama

Aromama

Doskonałość sytuacji finansowej naszej firmy została oceniona certyfikatami „Najsilniejsi na Litwie 2018”, „Najsilniejsi na Litwie 2019”, które świadczą o rzetelności firmy i zdolności do wywiązywania się z zobowiązań finansowych w przyszłości.

Pan Kobido

Pan Kobido

Nowe, naturalne podejście do piękna. Cofnięcie oznak starzenia. Lifting bez użycia skalpela. Efekty widoczne już w trakcie pierwszego zabiegu. Kobido Up – dlaczego ta innowacyjna i nieinwazyjna metoda jest tak skuteczna?

Warmie

Warmie

WARMIE produkowane jest w Polsce, nad rozwiązaniem czuwa zespół kierowany przez lekarzy praktyków.

Biaron JUNIOR

Biaron JUNIOR

Okres nauki szkolnej to dla dzieci ogromne wyzwanie i jednocześnie duże obciążenie dla ich organizmu.

Bio ActiW

Bio ActiW

Jesteśmy firmą ,która od 2018 roku wdraża na rynek Polski i Europy nowoczesne technologie w oparciu o stabilny kwas podchlorawy – HCLO.

MojeDostawy.pl

MojeDostawy.pl

Jesteśmy jedynym w Polsce sklepem z tak bogatym asortymentem wód mineralnych, także w butelkach na wymianę.

Domyślne zdjęcie wpisu

EL NIÑO

Na polskim rynku nie brakuje dobrej jakości mydeł. To prawda. Sama używam, ja i moja rodzina przetestowaliśmy ich wiele.

Si Medica

Si Medica

Oferujemy specjalistyczne sprzęty polskiej produkcji wykonywane z certyfikowanych surowców, które są wykorzystywane jako zabawki edukacyjne, a także pomoce do terapii integracji sensorycznej.

Cannlab sp. z o.o. sp.k.

Cannlab sp. z o.o. sp.k.

Bardzo starannie wybieramy susz do ekstrakcji mając na uwadze wysoką zawartość fitozwiązków oraz flawonoidów.

VITADIET

VITADIET

O ile kilka czy nawet kilkadziesiąt wypadających włosów dziennie nie jest powodem do niepokoju, tak znacznie większa ilość pasm pozostających na szczotce wymaga już odpowiedniej reakcji.