Zdrowie i uroda

Domyślne zdjęcie wpisu

Oddech to życie

Najnowsze rozwiązania i najciekawsze technologie, oczyszczacze powietrza, maski i mierniki.Zawsze z pasją i miłością do czystego powietrza.

Oko umysłu

Publikacje terapeutyczne to narzędzie pracy wydane w formie teczki terapeutycznej. Teczka zawiera karty pracy służące stymulacji, rozwijaniu usprawnianiu percepcji wzrokowej i procesu widzenia dla dzieci ze SPE i SPR.

OmegaMarine Junior

Dystrybutor norweskich suplementów diety, Natural Pharmaceuticals, działa w krajach Europy Środkowo-Wschodniej od 2010 r.

Kokolingo

Aplikacja powstała we współpracy z zespołem specjalistów w dziedzinie technologii informatycznej, logopedii i pedagogiki. Interaktywne, multimedialne materiały zapewniają szeroki wybór ćwiczeń przeznaczony do pracy z dzieckiem w domu i pod opieką logopedy. Kokolingo skutecznie włącza gry i zabawy w proces terapii wad wymow

Rossmann

W październiku przypada Światowy Dzień Mycia Rąk. Z tej okazji Rossmann przygotował kreatywne książeczki „Czyściochowe zabawy” przeznaczone dla dzieci, których rodzice są uczestnikami programu Rossnę!

VEST-POL POLAND

Firma Vest-Pol rozpoczęła swoją działalność w roku 2006 jako pionier w produkcji terapeutycznych artykułów obciążeniowych na terenie Polski.

SI-TAILOR

Si-Tailor to firma  której  zespół tworzą fizjoterapeuci, oligofrenopedagodzy, terapeuci integracji sensorycznej. Są oni do Państwa dyspozycji, chętnie pomogą w kwestii wyboru odpowiedniego hamaka.

Czysty Zysk

Oferujemy produkty na potrzeby chemii gospodarczej, instytucjonalnej i przemysłowej, tak aby bezpiecznie zmierzyć się z nową rzeczywistością.

Muffik

MUFFIK to rodzinna i dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w małym miasteczku na Morawach Południowych w Czechach.

Dobry Logopeda

Dobrylogopeda.pl to ogólnopolski portal, który zrzesza najlepszych specjalistów z dziedziny logopedii, neurologopedii, surdologopedii i foniatrii.

Draco

Oferujemy produkty na potrzeby chemii gospodarczej, instytucjonalnej i przemysłowej, tak aby bezpiecznie zmierzyć się z nową rzeczywistością. Covid-19 zmienił wiele aspektów naszego codziennego życia.

ILI OLA Sp. z o.o.

Krem naturalny powstał w tym samym czasie, przez przypadek dowiedziałam się, że jest wiele osób, które borykają się z podobnymi problemami skórnymi.

e-oczyszczacz.pl

Marka e-oczyszczacz.pl powstała jako odpowiedź na zmieniającą się rzeczywistość wokół nas. To nasi klienci wskazali nam drogę dalszego rozwoju, zwracając uwagę na jakże ważki temat dotyczący jakości powietrza, jakim oddychamy na co dzień.

Mokait

Na początek - pamiętaj, aby zawsze zdejmować biżuterię podczas porządków domowych, jak i przed snem.

SpinaliS

Krzesło zdrowotne SpinaliS zostało certyfikowane przez lekarzy, a dzięki swemu unikalnemu ruchomemu siedzisku na sprężynie nieustannie zapewnia wyprostowane, a jednocześnie zdrowe siedzenie bez bólu pleców.

Genactiv Trade Spółka z o. o.

Firma Genactiv jest zdecydowanym liderem na rynku suplementów i preparatów prozdrowotnych, jeżeli chodzi o produkcję i sprzedaż produktów na bazie colostrum bovinum. Od ponad 15 lat stale rozwijamy nasze portfolio, tak by zaspokoić różne potrzeby naszych klientów.