Zdrowie i uroda

Biaron JUNIOR

Biaron JUNIOR

Okres nauki szkolnej to dla dzieci ogromne wyzwanie i jednocześnie duże obciążenie dla ich organizmu.

Bio ActiW

Bio ActiW

Jesteśmy firmą ,która od 2018 roku wdraża na rynek Polski i Europy nowoczesne technologie w oparciu o stabilny kwas podchlorawy – HCLO.

MojeDostawy.pl

MojeDostawy.pl

Jesteśmy jedynym w Polsce sklepem z tak bogatym asortymentem wód mineralnych, także w butelkach na wymianę.

Domyślne zdjęcie wpisu

EL NIÑO

Na polskim rynku nie brakuje dobrej jakości mydeł. To prawda. Sama używam, ja i moja rodzina przetestowaliśmy ich wiele.

Si Medica

Si Medica

Oferujemy specjalistyczne sprzęty polskiej produkcji wykonywane z certyfikowanych surowców, które są wykorzystywane jako zabawki edukacyjne, a także pomoce do terapii integracji sensorycznej.

Cannlab sp. z o.o. sp.k.

Cannlab sp. z o.o. sp.k.

Bardzo starannie wybieramy susz do ekstrakcji mając na uwadze wysoką zawartość fitozwiązków oraz flawonoidów.

VITADIET

VITADIET

O ile kilka czy nawet kilkadziesiąt wypadających włosów dziennie nie jest powodem do niepokoju, tak znacznie większa ilość pasm pozostających na szczotce wymaga już odpowiedniej reakcji.

Fortador

Fortador

W obliczu szerzącej się epidemii związanej z pojawieniem się korona wirusa 2019-nCoV, przedstawiamy ofertę na usługi dezynfekujace oraz ozaonowanie.

Domyślne zdjęcie wpisu

Oddech to życie

Najnowsze rozwiązania i najciekawsze technologie, oczyszczacze powietrza, maski i mierniki.Zawsze z pasją i miłością do czystego powietrza.

Oko umysłu

Oko umysłu

Publikacje terapeutyczne to narzędzie pracy wydane w formie teczki terapeutycznej. Teczka zawiera karty pracy służące stymulacji, rozwijaniu usprawnianiu percepcji wzrokowej i procesu widzenia dla dzieci ze SPE i SPR.

OmegaMarine Junior

OmegaMarine Junior

Dystrybutor norweskich suplementów diety, Natural Pharmaceuticals, działa w krajach Europy Środkowo-Wschodniej od 2010 r.

Kokolingo

Kokolingo

Aplikacja powstała we współpracy z zespołem specjalistów w dziedzinie technologii informatycznej, logopedii i pedagogiki. Interaktywne, multimedialne materiały zapewniają szeroki wybór ćwiczeń przeznaczony do pracy z dzieckiem w domu i pod opieką logopedy. Kokolingo skutecznie włącza gry i zabawy w proces terapii wad wymow

Rossmann

Rossmann

Edukacja poprzez zabawę to patent, który sprawdza się na całym świecie. Rossmann, z myślą o najmłodszych z Ukrainy udostępnił w ich ojczystym języku zabawy z Czyściochami - bohaterami bajkowego świata  programu Rossnę!

VEST-POL POLAND

VEST-POL POLAND

Firma Vest-Pol rozpoczęła swoją działalność w roku 2006 jako pionier w produkcji terapeutycznych artykułów obciążeniowych na terenie Polski.

SI-TAILOR

SI-TAILOR

Si-Tailor to firma  której  zespół tworzą fizjoterapeuci, oligofrenopedagodzy, terapeuci integracji sensorycznej. Są oni do Państwa dyspozycji, chętnie pomogą w kwestii wyboru odpowiedniego hamaka.

Czysty Zysk

Czysty Zysk

Oferujemy produkty na potrzeby chemii gospodarczej, instytucjonalnej i przemysłowej, tak aby bezpiecznie zmierzyć się z nową rzeczywistością.