Si Medica

Si Medica

Oferujemy specjalistyczne sprzęty polskiej produkcji wykonywane z certyfikowanych surowców, które są wykorzystywane jako zabawki edukacyjne, a także pomoce do terapii integracji sensorycznej. Przyjmujemy zamówienia zarówno na duże zestawy składające się z wielu elementów, jak i pojedyncze komponenty i akcesoria, z których można samodzielnie stworzyć dowolną konstrukcję.

Nasz sklep dla terapeutów SI jest też odpowiednim miejscem dla klientów indywidualnych. Dostępne wyposażenie sprawdzi się do użytku również w placówkach państwowych.

W ofercie znajdują się piłki i materace do ćwiczeń, sprzęt obciążeniowy i oporowy, elementy systemu podwieszania i układu przedsionkowego, ławki oraz artykuły do równowagi. Można u nas zakupić także całe zestawy sprzętu do sal SI. Proponujemy również możliwość dostosowania produktów do indywidualnych wymagań i opcję wypożyczenia sprzętu z
dowozem oraz instrukcją. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty naszego sklepu zawierające pomoce integracji sensorycznej.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Si Medica

Adres: ul. Skłodowskiej 24A, 05-420 Józefów 

E-mail: [email protected]

Strona www: https://simedica.pl/