Baza firm

dr Bronner’s

dr Bronner’s

Nasze kosmiczne zasady definiują nasze najważniejsze relacje i prowadzą Nas we wszystkim co robimy. Od produkcji mydła po działania na rzecz pokoju.

Demar 24

Demar 24

Nasze obuwie nadają się do codziennego noszenia. Mamy modele dopasowane do stopy osoby dorosłej, a także stopy dziecięcej. Nasze obuwie dla dzieci i młodzieży to przede wszystkim praktyczne kalosze, a także ciepłe śniegowce.

Stacja Maluch

Stacja Maluch

Już za chwilę odkryjesz najskuteczniejszą metodę nauki korzystania przez dziecko z nocnika i pożegnasz pieluchy raz na zawsze. Metoda jest sprawdzona przez wiele mam i dzieci, a nawet działa na bardzo oporne dzieci tak jak było w moim przypadku oraz wielu osób którym pomogłam.

Mum’s Life

Mum’s Life

Mum’s Life to nie tylko teksty, w których opowiadam o swojej codzienności, mówię o trudach macierzyństwa czy prezentuję ciekawe pomysły – np. na prezenty dla naszej rodziny, organizację domu, czy patenty na domowe obowiązki.

Spinalis

Spinalis

Krzesło zdrowotne SpinaliS zostało certyfikowane przez lekarzy, a dzięki swemu unikalnemu ruchomemu siedzisku na sprężynie nieustannie zapewnia wyprostowane, a jednocześnie zdrowe siedzenie bez bólu pleców. Ortopedzi i fizjoterapeuci od lat polecają siedzenie i ćwiczenie na piłce rehabilitacyjnej osobom cierpiącym na bóle pleców, ponieważ w trakcie siedzenia zmusza ich ona do utrzymania właściwej postawy ciała i wzmacniania mięśni pleców i brzucha.

Meble.pl

Meble.pl

Jesteśmy największym sklepem internetowym oferującym meble i wyposażenie wnętrz. Pośród tysięcy mebli i akcesoriów, nawet najbardziej wymagające osoby mają okazję wybrać odpowiednie artykuły dla siebie.

Glimmer box

Glimmer box

Dzieciństwo to wspaniały okres, kiedy wyobraźnia nie zna granic, a największym wrogiem jest nuda. Jeśli chcesz zaoferować swoim pociechom odmianę od pluszaków i kolorowanek, przy której będą mogły dać popis swoich plastycznych umiejętności, koniecznie wypróbuj kreatywne zabawki dla chłopców i dziewczynek z asortymentu naszego sklepu!

Słotwiny Arena

Słotwiny Arena

Słotwiny Arena to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich.

Maszyny do szycia

Maszyny do szycia

Przedmiotem działalności Firmy Wiking Polska Sp. z o.o. jest sprzedaż domowych maszyn do szycia, overlocków i hafciarek wielu renomowanych firm. Na rynku polskim reprezentujemy światową markę Bernina, Veritas, Redstar, Gritzner.

Aromama

Aromama

Doskonałość sytuacji finansowej naszej firmy została oceniona certyfikatami „Najsilniejsi na Litwie 2018”, „Najsilniejsi na Litwie 2019”, które świadczą o rzetelności firmy i zdolności do wywiązywania się z zobowiązań finansowych w przyszłości.

AGNIESZKA SYPEK – PINIAK

AGNIESZKA SYPEK – PINIAK

Od 1998 roku prowadzę warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych dla dorosłych i młodzieży, a także szkolenia i zajęcia integracyjno – terapeutyczne dla pracowników firm i instytucji publicznych w Polsce i zagranicą.

Taki Sklepik

Taki Sklepik

Taki sklepik to sklep internetowy, który ma na celu proponować klientom produkty designerskie bądź wielofunkcyjne, a nierzadko też łączące obie te cechy.

Kraina Nawyków

Kraina Nawyków

Już ponad 1000 osób wprowadza zmiany w swoim życiu dzięki Krainie Nawyków. Do czego Ty ją wykorzystasz?

Willa Alfa

Willa Alfa

To kameralny obiekt, mogący poszczycić się doskonałą lokalizacją. Usytuowany w sercu Kudowy-Zdroju, w niewielkiej odległości od Parku Zdrojowego, spełni oczekiwania zarówno amatorów rozrywek, jak i miłośników aktywności, poszukujących idealnej bazy wypadowej

Sleep Home

Sleep Home

Tworzyć produkty wyjątkowe o niebanalnym wzornictwie, jednocześnie eksponując piękny charakter drewna przy zachowaniu trwałości i jakości oferowanych produktów.