Baza firm

Sanstad

Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego w naszej ofercie znajdują się certyfikowane produkty renomowanych producentów.

Domyślne zdjęcie wpisu

Dante – Dystrybutor Zabawek

Dante to firma rodzinna, która istnieje już ponad 30 lat! Naszą misją jest dystrybucja zabawek wyjątkowych, które zapewniają dobrą zabawę, wysoką jakość i niezwykłe aspekty edukacyjne.

VEST-POL POLAND

Firma Vest-Pol rozpoczęła swoją działalność w roku 2006 jako pionier w produkcji terapeutycznych artykułów obciążeniowych na terenie Polski.

Pufy.pl

Platforma Pufy.pl to największy sklep internetowy puf i foteli w Polsce, należący do firmy Furini, producenta puf i foteli relaksacyjnych.

Sztolnia Królowa Luiza

Fasynująca podróż w głąb ziemi? Niezwykły rejs łodziami pod powierzchnią miasta. Lekcje w klasie to nuda? Odkryj naszą ofertę i przekonaj się, że nauka może być zabawą, a zabawa nauką!!!

Butyjana

Po słonecznych i pełnych wrażeń wakacjach, nadszedł czas na powroty: do szkół, pracy a także przedszkoli! Dla wielu dzieci jest to ogromna radość, ponieważ ponownie będą mogły spotkać się ze swoimi koleżankami i kolegami, wspólnie bawić się i poznawać świat.

Obuwie memo

System Memo to wysokiej jakości obuwie profilaktyczne z podeszwą diagnostyczną, sztywnym zapiętkiem i obcasem Thomasa, zestaw wkładek ortopedycznych oraz specjalnie dobrane ćwiczenia korekcyjne.

DWkids

Marka MAMAMEMO® to gwarancja stymulujących, zabawnych i kolorowych drewnianych zabawek dla przyjemności i korzyści każdego dziecka.

Mamy Śpiewamy

Gramy koncerty Male i duże- wydajemy płyty, edukujemy muzycznie przez FB/IG/YT

Dottka

Dottka to przeplatanki sensoryczne, dzięki którym, poprzez kreatywną zabawę, rozwijana jest u dziecka: motoryka mała (sprawność manualna), wyobraźnia przestrzenna, koordynacja ręka-oko, cierpliwość, kreatywność, pamięć, logiczne myślenie, komunikacja, świadomość ekologiczna.

Bajubajka

Księgarnia internetowa Bajubajka została stworzona przez mamę, bajkoterapeutę i pasjonatkę literatury dziecięcej w jednym.

Teatr Capitol

Pragniemy gościć Państwa w naszym Teatrze każdego dnia. Chcemy, aby każdy Widz wychodził z naszego teatru zadowolony, odprężony i w poczuciu, że choć na chwilę oderwał się od szarej codzienności.

Wydawnictwo Arkady

Wydawnictwo Arkady powstało w 1957 r., a od 1992 r. działa jako firma prywatna ze 100-procentowym kapitałem polskim. Obecnie oferta liczy ponad 400 tytułów.

Shopsmart sp.z o.o.

Hellosmart to innowacyjna platforma, umożliwiająca zrobienie zakupów nawet 10 razy szybciej niż tradycyjnie. Pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze.

SI-TAILOR

Si-Tailor to firma  której  zespół tworzą fizjoterapeuci, oligofrenopedagodzy, terapeuci integracji sensorycznej. Są oni do Państwa dyspozycji, chętnie pomogą w kwestii wyboru odpowiedniego hamaka.