Baza firm

Yamaluje

Yamaluje

Zabawa to najskuteczniejsza nauka rozwijająca wyobraźnię dziecka. Jedną z najbardziej kreatywnych, a zarazem najbardziej intuicyjnych form zabawy jest malowanie i rysowanie.

Lux Med

Lux Med

Pakiety Medyczne (Solt Zdrowie sp. z o.o. sp. k.) współpracuje z grupą LUX MED od 2018 roku. Dzięki naszej współpracy możemy zaoferować Tobie, Twojej rodzinie i Twojej firmie profesjonalną opiekę medyczną LUX MED w bardzo korzystnej cenie.

Lars Laj

Lars Laj

Certyfikowane urządzenia na place zabaw Lars Laj to bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. W naszej bogatej ofercie ponad 1000 produktów znajdują się bujaki, huśtawki, karuzele, trampoliny, tablice edukacyjne, stoliki do zabawy piaskiem i wodą, piaskownice, domki zabaw, zestawy wielofunkcyjne, kolejki linowe i wiele innych urządzeń.

KoKo Kamper

KoKo Kamper

Poznaj nasze kampery na wynajem i sam zdecyduj, którym wybierzesz się w swoją podróż życia – z przyjaciółmi, z rodziną, z ukochaną osobą. Możesz jechać, gdzie tylko zapragniesz, w Polsce i w Europie czekają na Was tysiące wyjątkowych kempingów dla miłośników caravaningu.

Hotel Anders

Hotel Anders

Hotel Anders położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich, w sercu legendarnych Lasów Taborskich, nad malowniczym Jeziorem Szeląg Mały.

Małpie Gaje

Małpie Gaje

MałpieGaje.pl projektują, wykonują i montują place zabaw na posesjach osób prywatnych, wg indywidualnych potrzeb.Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o Twój własny małpi gaj!

Znika

Znika

Jesteśmy grupą aktywistów i specjalistów do spraw zrównoważonego rozwoju i ekologii.Nasza wspólna historia rozpoczęła się podczas Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Allegro, gdzie założyliśmy nasz startup.

Kocie Kadry

Kocie Kadry

W Kocich Kadrach tworzymy wspomnienia, które w postaci fotografii zostaną z Wami na lata.

Gadget Expert

Gadget Expert

Szeroki wybór produktów z bardzo szybką wysyłką.Zapraszamy!

Hotel Delfin

Hotel Delfin

Pośrodku urokliwego parku, który tworzy atmosferę wyciszenia i spokoju każdy ma szansę odnaleźć relaks i wypoczynek. Wewnątrz odkryjesz komfortowe pokoje, świat SPA i nadmorską kuchnię z najlepszymi daniami regionu. Z szacunku do naszego położenia, a zarazem będąc osobami świadomymi tego jak korzystnie ono wpływa na jakość wypoczynku, jako jedni z pierwszych stworzyliśmy pokoje ECO - pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie.

MicroMade

MicroMade

MicroMade to doświadczony producent elektroniki, specjalizujący się w projektowaniu, budowaniu oraz dystrybucji niezawodnych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Meri Kids

Meri Kids

Nasz sklep powstał z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, którzy zawsze chcą dla swoich dzieci jak najlepiej.Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy postanowili stworzyć miejsce, w którym rodzice znajdą wszystko, czego potrzebują dla swoich pociech.

Sanprobi

Sanprobi

Firma SANPROBI Sp. z o.o. Sp.k. posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty zawierające wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Firma powstała w 2008 roku i w krótkim czasie stała się uznanym w Polsce ekspertem w suplementacji probiotycznej.

Fly Kids

Fly Kids

FlyKids oferuje wynajem atrakcji dla dzieci na urodziny, chrzciny, komunie. Zapewniamy super zabawę dla małych i większych dzieci instalując zjeżdzalnie i zamki dmuchane z trampolinami czy torami przeszkód oraz ścianki wspinaczkowe.

Springos

Springos

Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem w zakresie produkcji oraz dystrybucji artykułów sportowych, artykułów fitness, artykułów ogrodowych i artykułów dla dzieci. Oferujemy naszym klientom kompleksową realizację zamówień, 2-letnią gwarancję i doradztwo w zakresie doboru produktów oraz ich profesjonalnej pielęgnacji.

A.R.G.

A.R.G.

Oferujemy: maty na stoki, suche stoki, lodowiska syntetyczne, urządzenia do surfingu, miasteczka ruchu i wiele innych. Mając odpowiednich ludzi i odpowiednie urządzenia możemy wypromować małe i duże miejscowości oraz wydarzenia. Nie każdy może mieć odpowiednie zabytki, legendę czy krajobraz.