Baza firm

Aktywne Szkolenia

Nasze mobilne oddziały w całej Polsce, tj. Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Hangar 646

Hangar 646 to pierwsze w Warszawie parki trampolin. Czekają na Was trzy miejsca o łącznej powierzchni ponad 7 000 metrów kwadratowych na Gocławiu, Mokotowie i Targówku!

Zaufana Guwernantka

Szanowni Państwo, opowiem Wam w kilku słowach o tym, dlaczego zdecydowałam się na prowadzenie ekskluzywnej agencji guwernantek, niań i personelu domowego.

Muzeum Klocków Karpacz

Najbardziej interaktywne spotkanie z klockami Lego, dwa piętra pełne makiet wykonanych z klocków Lego przez fascynatów klocków i techniki. Zapraszamy do mega multimedialnej atrakcji w Karpaczu!

Teatr Polonia

Nikt tak w Polsce nie gra non-stop całe wakacje, jak POLONIA i OCH, czyli dwa teatry Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury.

Funzeum

Funzeum jako pierwsze w Polsce muzeum światła i koloru edukuje odwiedzających z zakresu tych dwóch zagadnień.

Fotoobrazy z płótna

Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się wykonywaniem zdjęć z płótna na zamówienie. Obrazy z Twoich zdjęć, to oryginalne spersonalizowane dzieło sztuki na Twojej ścianie.

Bio ActiW

Jesteśmy firmą ,która od 2018 roku wdraża na rynek Polski i Europy nowoczesne technologie w oparciu o stabilny kwas podchlorawy – HCLO.

Magtoys

Kraina dziecięcej zabawy powinna być odpowiednio wyposażona. W czasach, gdy dzieci tak chętnie sięgają po tablety lub smartfony, właściwy dobór rozwijających zabawek jest niezwykle ważny.

EDUN Korepetycje

EDUN Korepetycje to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów korepetycyjnych oferujących regularne korepetycje stacjonarne, kursy przygotowujące do końcowych egzaminów szkolnych oraz korepetycje online.

Coloresca

Czy wiesz, że zajęcia artystyczne dla dzieci są kluczowe w rozwoju przedszkolaka? Dowiedz się, jakie zalety mają nasze kolorowanki, kredki i farbki dla rozwoju dziecka.

Diatta

Jesteśmy partnerem kampanii na rzecz naturalnej i zdrowej diety w przedszkolach – ZDROWY PRZEDSZKOLAK.

MojeDostawy.pl

Jesteśmy jedynym w Polsce sklepem z tak bogatym asortymentem wód mineralnych, także w butelkach na wymianę.

Pan od Historii

Codziennie wymyślam nowe zajęcia i tematy zajęć. Jeśli chcesz być na bieżąco zostaw mi swojego maila.

EGURROLA DANCE STUDIO

Taniec to prawdziwa droga do wyrażania swoich uczuć, emocji i pragnień” – mówi Agustin Egurrola.

Instytut Rozwoju Emocji

Pragniemy wykorzystać siłę emocji do tego, aby zbudować bardziej zadowolone, szczęśliwe i współczujące społeczeństwo.