Baza firm

WeeRide

Foteliki rowerowe WeeRide to po prostu najlepsze rowerowe foteliki dla dzieci, które w najbardziej przyjazny sposób dają Twojemu dziecku wspaniałe doświadczenie z jazdy na rowerze.

Iso Trade

Nasza firma powstała w 2006 roku, jako Iso Electronics. Na początku zajmowaliśmy się sprzedażą szeroko pojętej elektroniki użytkowej. W tym momencie już jako firma Iso Trade oferujemy klientom szeroki asortyment obejmujący towary z segmentów takich jak: dom, ogród, turystyka, dziecko, sport, czy zwierzęta.

STIEFEL EUROCART

Firma STIEFEL EUROCART została zarejestrowana w Polsce w 2000 roku.  Od ponad 20 lat oferujemy mapy i plansze ścienne dla szkół, obecnie jest to ponad 170 tytułów. Wspierają one rynek pomocy dydaktycznych dla szkół, przedszkoli i firm.

Amki snacks

Jesteśmy firmą Unitop (dawnej „Agros Trading Confectionary” i ‘Unitop-Optima”) i od 1945 roku w Łodzi – samym sercu Polski, tworzymy dla Was sezamki, kuszące wyjątkową chrupkością oraz smakiem, cenionym przez wielu konsumentów na całym świecie. Jesteśmy największym producentem sezamków w Europie.

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) powstał w 2002 roku jako jeden z pierwszych banków komórek macierzystych w  Polsce. Dzisiaj jest największym w Europie i piątym największym bankiem komórek macierzystych na świecie.

Knoocker

Knoocker to jedyne w swoim rodzaju narzędzie edukacyjne, łączące naukę z zabawą. Przyjemna forma uczenia się i ciekawe aplikacje gwarantują, że uczeń z zapałem i radością będzie uczestniczył w zajęciach.

Voida

Voida.pl to sklep internetowy z oponami do aut osobowych, SUV, 4x4, dostawczych oraz motocykli. Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pasja do motoryzacji.

Elena

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące godnych zaufania produktów spożywczych bazujących na składnikach pochodzących z natury. Skupiamy nasze działania na konserwowaniu żywności metodą, która pozwala na utrwalenie jej z zachowaniem witamin i minerałów oraz cennych właściwości odżywczych.

Sanipol

Dzieci nie mają jeszcze w pełni wykształconego instynktu samozachowawczego, dlatego ich działania cechuje nonszalancje i skłonność do ryzyka. Brak świadomości zagrożeń powoduje, że są bardziej narażone na urazy.

Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie zaprasza szkoły i przedszkola z Warszawy oraz całej Polski na wspólną wakacyjną przygodę. W ramach zajęć świetlicowych uczestnicy wybrać się mogą w podróż po zakamarkach królewskiej rezydencji i jej ogrodach.

Dobry Logopeda

Dobrylogopeda.pl to ogólnopolski portal, który zrzesza najlepszych specjalistów z dziedziny logopedii, neurologopedii, surdologopedii i foniatrii.

Energylandia

Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka! Z pewnością rodzice głowią się, czym tym razem mogą zaskoczyć swoje pociechy. Radzimy! Idealnym sposobem na prezent są bilety do Energylandii! To modne miejsce, o którym marzy każde dziecko! Szczególnie warto odwiedzić je 1 czerwca, a dlaczego?

Woobiboo

Jesteśmy pracownią drewnianych zabawek dedykowanych najmłodszym odkrywcom świata. Tworzymy tablice, które pozwalają maluchom na to, co lubią najbardziej – majsterkowanie.

Botland

Elektronika i robotyka to dziedziny, które łączą dwa różne światy – bliższy współczesnemu człowiekowi i odległy, czyli świat, w którym od lat prowadzi się rozważania i prace nad sztuczną inteligencją.