AKTIV Place Zabaw

Aktiv

Firma AKTIV jest rodzimym producentem placów zabaw z drewna. Od ponad 24 lat projektujemy, produkujemy, dowozimy i montujemy place zabaw. Nasi klienci, to instytucje zarówno prywatne, jak i publiczne: żłobki, przedszkola, szkoły, urzędy miast i gmin, spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy, rodzinne ogródki działkowe. Przez te lata zrealizowaliśmy tysiące inwestycji w kraju i za granicą. Z wieloma klientami łączy nas wieloletnia, owocna współpraca.

Bazując na naszych projektantach i wyspecjalizowanym zapleczu produkcyjnym, możemy stworzyć plac zabaw dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz tradycyjnych urządzeń oferujemy m.in. panele edukacyjne, zestawy muzyczne, mosty linowe, ścianki wspinaczkowe, linaria, urządzenia fitness, czy street workout. Tak wyposażony plac zabaw
z pewnością pokocha każde dziecko! Stawiając na rozwój młodego pokolenia proponujemy zestawy, które poprawią kondycję fizyczną, zachęcą do zabaw zespołowych, obudzą w dzieciach ducha zdrowej rywalizacji oraz usprawnią sensorycznie i motorycznie.

Jednym z naszych atutów jest wykwalifikowana kadra pracownicza, która odpowiada za montaż produktów u klienta. Jesteśmy w stanie zamontować każdy plac zabaw w dowolnym rejonie Polski. Pozostajemy w stałym kontakcie z zamawiającym od momentu ustalenia szczegółów realizacji, poprzez wykonanie produktu w naszym zakładzie, aż po montaż w miejscu docelowym.

Nazwa firmy: Aktiv

Adres: Poznańska 7560-185 Skórzewo