Przedszkola

Knowla

Zaprojektowaliśmy Knowlę, a wraz z nią nowe, inspirujące formy zajęć oparte na metodach aktywnej i samodzielnej pracy uczniów oraz wykorzystujące multimedialne, interaktywne środki dydaktyczne. Przyszłość w dydaktyce właśnie przyszła.

Musicon

O Marii Montessori słyszał chyba każdy, kto choćby interesuje się zagadnieniami edukacyjnymi.

Ecophon

W salach przedszkolnych poziom hałasu zwykle waha się w granicach 70 - 80 dB(A) w zależności od rodzaju zajęć.

Knoocker

Knoocker to jedyne w swoim rodzaju narzędzie edukacyjne, łączące naukę z zabawą. Przyjemna forma uczenia się i ciekawe aplikacje gwarantują, że uczeń z zapałem i radością będzie uczestniczył w zajęciach.

Cezas Lublin

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS w Lublinie z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym od prawie siedmiu dekad.