Wyżywienie

Manufaktura Kraftowa

Palarnia Rodzinna o nazwie Kraftowa, zajmująca się wytwarzaniem ręcznie palonej kawy od roku 1989. Rodzina założycieli firmy, od dziesięcioleci działa na rynku i kultywuje tradycję wypalania ziaren kawy w sposób rzemieślniczy.

Diatta

Jesteśmy partnerem kampanii na rzecz naturalnej i zdrowej diety w przedszkolach – ZDROWY PRZEDSZKOLAK.

MojeDostawy.pl

Jesteśmy jedynym w Polsce sklepem z tak bogatym asortymentem wód mineralnych, także w butelkach na wymianę.

Staropolanka KIDS

Staropolanka to naturalny skarb Uzdrowiska w butelce, który pomaga zachować równowagę w zalecanej, codziennej diecie.

Kuvings Polska

Stale pracujemy by rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia. Kierując się tą zasadą Kuvings zaprojektował wiele kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym.

Smart Foods

Podwójnie wypiekane, bez polepszaczy, bez glutaminianu, zawartość tłuszczu poniżej 10 %, nie smażone, z dodatkiem mąki orkiszowej i soli morskiej

Nutricia

Nasza misją jest SŁUŻENIE LUDZIOM NAJLEPSZĄ OPIEKĄ ŻYWIENIOWĄ w najwrażliwszych momentach ich życia.

Amki Snacks

Jesteśmy firmą Unitop (dawnej „Agros Trading Confectionary” i ‘Unitop-Optima”) i od 1945 roku w Łodzi – samym sercu Polski, tworzymy dla Was sezamki, kuszące wyjątkową chrupkością oraz smakiem, cenionym przez wielu konsumentów na całym świecie. Jesteśmy największym producentem sezamków w Europie.

Elena

Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące godnych zaufania produktów spożywczych bazujących na składnikach pochodzących z natury. Skupiamy nasze działania na konserwowaniu żywności metodą, która pozwala na utrwalenie jej z zachowaniem witamin i minerałów oraz cennych właściwości odżywczych.

Bezgluten

Jako lider polskiego rynku żywności bezglutenowej i niskobiałkowej od 2004 roku dążymy do tego, by nietolerancja glutenu, celiakia i fenyloketonuria nie stanowiły przeszkody w prowadzeniu normalnego trybu życia.

Manufaktura Czekolady sp. z o.o.

Miłośnicy Czekolady! Jesteśmy otwarci! Możecie się zapisywać na warsztaty! Zapraszamy grupy szkolne, przedszkolne a także indywidualnie rodziców z dziećmi. Zadzwoń lub wyślij nam email.

„SAN” – PAJDA Sp. z o.o.

Głównym przedmiotem działa- lności F.P.C "San" - Pajda Sp. z o. o. jest produkcja pieczywa piankowego - biszkoptów. Jesteśmy znanym na rynku Polskim producentem ciastek i jednocześnie liderem w sprzedaży Biszkoptów.

Bartfan

Nasze produkty są słodkie, gdyż cukier został zastąpiony przez inne substancje słodzące naturalnego pochodzenia o mniejszej kaloryczności oraz niższym indeksie glikemicznym.