Wydawnictwa

Empik FOTO

Empik FOTO

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci.

Edukacja dzieci

Edukacja dzieci

Przestrzeń pełna sztuki, świat szachów i personalizowane karty pracy. Stawiamy na rozwój, który odbywa się mimochodem!

Edukowisko

Edukowisko

W sklepie edukowisko.pl znajdziesz moje autorskie materiały i pomoce psychologiczne- z powodzeniem możesz je wykorzystać w domu, w gabinecie czy podczas zajęć warsztatowo- rozwojowych.

Bajka z klasą

Bajka z klasą

Legendy zaczarowane, adresowane są do dzieci i dorosłych, którzy mają ochotę zabawić się w aktorską recytację lub teatr.

Wkrętośrubek – w poszukiwaniu szczęścia

Wkrętośrubek – w poszukiwaniu szczęścia

W dzisiejszym świecie – pełnym niepewności i pędzącym ciągle do przodu – warto na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o tym, co jest naprawdę ważne.

Fraszka Edukacyjna Sp. z o.o.

Fraszka Edukacyjna Sp. z o.o.

Wydawnictwo Fraszka Edukacyjna istnieje od 1999 roku, kiedy to troskę o dobre, wartościowe wychowanie i edukację przekuliśmy w skuteczne działania wydawnicze. 

Chcemy Czytać

Chcemy Czytać

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną książek, 10 letnie doświadczenie w branży pozwoliło stworzyć nam księgarnie internetową, która zapewni Państwo niskie ceny zakupu i wysoką jakość obsługi.

Blue Butterfly Editions

Blue Butterfly Editions

Tworzymy i wydajemy wysokiej jakości książki i bajki dla dzieci, które zastanawiają oraz skłaniają do dalszych przemyśleń.

Gugu Rabbit

Gugu Rabbit

Gugu Rabbit to miejsce w którym znajdziesz mnóstwo pomysłów na spędzanie czasu ze swoim dzieckiem.

Bajubajka

Bajubajka

Księgarnia internetowa Bajubajka została stworzona przez mamę, bajkoterapeutę i pasjonatkę literatury dziecięcej w jednym.

Wydawnictwo Arkady

Wydawnictwo Arkady

Wydawnictwo Arkady powstało w 1957 r., a od 1992 r. działa jako firma prywatna ze 100-procentowym kapitałem polskim. Obecnie oferta liczy ponad 400 tytułów.

Przygody Fenka

Przygody Fenka

Poznaj Fenka, bohatera książeczek dla dzieci, którego polecają psychologowie i pedagodzy! W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć swoje ulubione książeczki w formie papierowej, elektronicznej, jak i audiobooku.

SENSOR

SENSOR

Widzimy potrzebę zmiany polskiej szkoły i staramy się robić wszystko, by ta zmiana nastąpiła. Edukacja stała się dla nas priorytetem odkąd pojawił się nasz synek Konstanty.

P.H.W. FENIX

P.H.W. FENIX

Szukacie najpiękniejszych klasycznych baśni? Bajek na dobranoc? Książeczek, które umilą dzieciom czas i nie pozwolą im się nudzić? Barwnie zilustrowanych wydań pełnych wierszyków, rymowanek, rozwijających łamigłówek oraz pouczających historii?

Róża, a co chcesz wiedzieć

Róża, a co chcesz wiedzieć

Komiks, którego kampania ustanowiła rekord polskiego crowdfundingu!

Wydawnictwo WAM

Wydawnictwo WAM

Jesteśmy największym wydawcą religijnym w Polsce i jedną z najdłużej działających polskich marek. Łączymy jezuicką tożsamość z nowatorskimi rozwiązaniami. Na co dzień towarzyszymy naszym Czytelnikom w ich rozwoju duchowym i osobistym.