Wydawnictwa

Bajubajka

Księgarnia internetowa Bajubajka została stworzona przez mamę, bajkoterapeutę i pasjonatkę literatury dziecięcej w jednym.

Wydawnictwo Arkady

Wydawnictwo Arkady powstało w 1957 r., a od 1992 r. działa jako firma prywatna ze 100-procentowym kapitałem polskim. Obecnie oferta liczy ponad 400 tytułów.

Przygody Fenka

Poznaj Fenka, bohatera książeczek dla dzieci, którego polecają psychologowie i pedagodzy! W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć swoje ulubione książeczki w formie papierowej, elektronicznej, jak i audiobooku.

SENSOR

Widzimy potrzebę zmiany polskiej szkoły i staramy się robić wszystko, by ta zmiana nastąpiła. Edukacja stała się dla nas priorytetem odkąd pojawił się nasz synek Konstanty.

P.H.W. FENIX

Szukacie najpiękniejszych klasycznych baśni? Bajek na dobranoc? Książeczek, które umilą dzieciom czas i nie pozwolą im się nudzić? Barwnie zilustrowanych wydań pełnych wierszyków, rymowanek, rozwijających łamigłówek oraz pouczających historii?

Róża, a co chcesz wiedzieć

Komiks, którego kampania ustanowiła rekord polskiego crowdfundingu!

Wydawnictwo WAM

Jesteśmy największym wydawcą religijnym w Polsce i jedną z najdłużej działających polskich marek. Łączymy jezuicką tożsamość z nowatorskimi rozwiązaniami. Na co dzień towarzyszymy naszym Czytelnikom w ich rozwoju duchowym i osobistym.

Burda Książki

Burda Książki, jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym,od kwietnia 2021 wszystkie książkowe premiery opatruje nową nazwą i nowym logo wydawnictwa: Wydawnictwo Słowne, w skrócie – Słowne.

Ogród Pełen Emocji

Bohaterkami książki “Ogród pełen emocji” są trzy siostry, które mieszkają w drewnianym domku na skraju wioski. Najstarsza jest Klementyna, skończyła już czwartą klasę, jest spokojna, zrównoważona i w każdej sytuacji widzi coś pozytywnego.

Pozytywna Dyscyplina

Początek nad Wisłą zrodził się od czterech mam zakochanych w pozytywnej dyscyplinie: Thuy, Asia, Ania i Sylwia.

Wydawnictwo Agrafka

Wydawnictwo Agrafka jest prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą wydawniczą, która pragnie wspierać przede wszystkim polskich autorów.

Balon Blum

Balon Blum to gra edukacyjna online dla dzieci w wieku przedszkolnym. Gra posiada dwie wersje dopasowane do wieku dzieci. Wersja dla 3–4-latków to 7 bajkowych krain i w sumie ponad 200 ćwiczeń. Balon Blum w wersji dla 5–6-latków to aż 11 krain i ponad 300 ćwiczeń.

POLIGRAFIA WYDAWNICTWO GADŻETY

ZAPOL Sobczyk Sp.j. to od prawie 30 lat najbardziej znana, nie tylko w Szczecinie, firma, która może poszczycić się wieloma wartościowymi publikacjami: książkami, albumami czy czasopismami, a także materiałami promocyjnymi dla biznesu i marketingu.

Dobranoc, Trefliki na noc

Nadchodzi wieczór. Dzieci robią się zmęczone, marudne, ale nie chcą jeszcze kończyć zabawy. Rodzice z kolei marzą tylko o tym, by spokojnie położyć je spać. Czy można to pogodzić? Tak!