Wydawnictwa

MÓWik

MÓWIk to oprogramowanie do komunikacji wspomagającej i alternatywnej na tablety z systemem Android.

Platon

Platon Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją książek od ponad 25 lat. Zdobyte doświadczenie, zaufanie i uznanie klientów sprawiło, że firma osiągnęła pozycję jednego z największych dystrybutorów książek w Polsce.

Bajośnianki

W sklepie z Bajośniankami najdziesz interaktywne baśnie z pogranicza jawy i snu dla Twojego dziecka.Twoje dziecko wchodzi w nich w rolę księżniczki Aliji lub księcia Alika. Pomaga im i nawet nie zauważa, że przy okazji pomaga też sobie.

Kraina Nawyków

Już ponad 1000 osób wprowadza zmiany w swoim życiu dzięki Krainie Nawyków. Do czego Ty ją wykorzystasz?

Wydawnictwo Virgo

Pragniemy, aby nasza marka była nie tylko symbolem jakości, ale też wartości, które za nią stoją. Virgo – w mitologii greckiej kojarzona z boginią mądrości Ateną – symbolizuje wiedzę, dążenie do prawdy, świadomości i uniwersalnej mądrości, a także nieustającą potrzebę rozwoju.

Mama Maluje

Wydawnictwo Mama Maluje, którego głównym założeniem działalności jest wydawanie wartościowych produktów dla dzieci opartych na ręcznie malowanych ilustracjach akwarelowych. Twórczy charakter wydawnictwa pozwala jej rozwijać pasję oraz zachować balans w macierzyńskiej codzienności.

EduTechnologies

Dzięki naszym produktom nauka jest dużo bardziej wydajna, a dzieci uczą się z zaangażowaniem i przyjemnością. 🙂

Wydawnictwo Cojanato

Wydawnictwo CoJaNaTo skupia się przede wszystkim na publikowaniu książek z zakresu edukacji metodami alternatywnymi, opartymi, m.in. na metodzie Montessori. Znajdziecie tu książki o rozwoju duchowym, macierzyństwie oraz te przeznaczone dla dzieci.

Empik FOTO

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci.

Edukacja dzieci

Przestrzeń pełna sztuki, świat szachów i personalizowane karty pracy. Stawiamy na rozwój, który odbywa się mimochodem!

Edukowisko

W sklepie edukowisko.pl znajdziesz moje autorskie materiały i pomoce psychologiczne- z powodzeniem możesz je wykorzystać w domu, w gabinecie czy podczas zajęć warsztatowo- rozwojowych.

Bajka z klasą

Legendy zaczarowane, adresowane są do dzieci i dorosłych, którzy mają ochotę zabawić się w aktorską recytację lub teatr.

Wkrętośrubek – w poszukiwaniu szczęścia

W dzisiejszym świecie – pełnym niepewności i pędzącym ciągle do przodu – warto na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o tym, co jest naprawdę ważne.

Fraszka Edukacyjna Sp. z o.o.

Wydawnictwo Fraszka Edukacyjna istnieje od 1999 roku, kiedy to troskę o dobre, wartościowe wychowanie i edukację przekuliśmy w skuteczne działania wydawnicze.