Wydawnictwa

Pan Nauczanka

Pan Nauczanka

"Pan Nauczanka" to grupa doświadczonych w zakresie nauczania ludzi, którzy z największa przyjemnością pragną dostarczyć jak najlepsze pomoce i materiały dydaktyczne do Twojej klasy.Jest to również kanał na platformie YouTube, na którym co tydzień pojawiają się nowe filmy i bajki edukacyjne do wykorzystania podczas Waszych lekcji.

Wydawnictwo Molly

Wydawnictwo Molly

Wydawnictwo Molly pragnie inspirować i rozwijać miłość do czytania wśród najmłodszych. Wierzymy, że książki są magicznym narzędziem, które otwiera drzwi do wyobraźni i poznawania świata. Zapraszamy do odkrywania niezwykłego świata Molly i wspólnego spędzania czasu przy lekturze naszych książek. Dołącz do przygody z Wydawnictwem Molly i daj swojemu dziecku możliwość czerpania radości z czytania. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie czeka wiele niesamowitych historii do odkrycia!

MÓWik

MÓWik

MÓWIk to oprogramowanie do komunikacji wspomagającej i alternatywnej na tablety z systemem Android.

Platon

Platon

Platon Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją książek od ponad 25 lat. Zdobyte doświadczenie, zaufanie i uznanie klientów sprawiło, że firma osiągnęła pozycję jednego z największych dystrybutorów książek w Polsce.

Bajośnianki

Bajośnianki

W sklepie z Bajośniankami najdziesz interaktywne baśnie z pogranicza jawy i snu dla Twojego dziecka.Twoje dziecko wchodzi w nich w rolę księżniczki Aliji lub księcia Alika. Pomaga im i nawet nie zauważa, że przy okazji pomaga też sobie.

Kraina Nawyków

Kraina Nawyków

Już ponad 1000 osób wprowadza zmiany w swoim życiu dzięki Krainie Nawyków. Do czego Ty ją wykorzystasz?

Wydawnictwo Virgo

Wydawnictwo Virgo

Pragniemy, aby nasza marka była nie tylko symbolem jakości, ale też wartości, które za nią stoją. Virgo – w mitologii greckiej kojarzona z boginią mądrości Ateną – symbolizuje wiedzę, dążenie do prawdy, świadomości i uniwersalnej mądrości, a także nieustającą potrzebę rozwoju.

Mama Maluje

Mama Maluje

Wydawnictwo Mama Maluje, którego głównym założeniem działalności jest wydawanie wartościowych produktów dla dzieci opartych na ręcznie malowanych ilustracjach akwarelowych. Twórczy charakter wydawnictwa pozwala jej rozwijać pasję oraz zachować balans w macierzyńskiej codzienności.

EduTechnologies

EduTechnologies

Dzięki naszym produktom nauka jest dużo bardziej wydajna, a dzieci uczą się z zaangażowaniem i przyjemnością. 🙂

Wydawnictwo Cojanato

Wydawnictwo Cojanato

Wydawnictwo CoJaNaTo skupia się przede wszystkim na publikowaniu książek z zakresu edukacji metodami alternatywnymi, opartymi, m.in. na metodzie Montessori. Znajdziecie tu książki o rozwoju duchowym, macierzyństwie oraz te przeznaczone dla dzieci.

Empik FOTO

Empik FOTO

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci.

Edukacja dzieci

Edukacja dzieci

Przestrzeń pełna sztuki, świat szachów i personalizowane karty pracy. Stawiamy na rozwój, który odbywa się mimochodem!

Edukowisko

Edukowisko

W sklepie edukowisko.pl znajdziesz moje autorskie materiały i pomoce psychologiczne- z powodzeniem możesz je wykorzystać w domu, w gabinecie czy podczas zajęć warsztatowo- rozwojowych.

Bajka z klasą

Bajka z klasą

Legendy zaczarowane, adresowane są do dzieci i dorosłych, którzy mają ochotę zabawić się w aktorską recytację lub teatr.