Dla Rodzica

Fabryka Warsztatów

Przyjdź… Zatrzymaj się… i Doświadczaj… Przekazujemy wiedzę i umiejętności w formie interaktywnych warsztatów rozwojowych. Takie warsztaty pozwalają lepiej poznać samego siebie, zrozumieć swoje emocje, cele i marzenia poto, aby znaleźć drogę do ich spełnienia. Spotkaj się z samym sobą…

Blucyk

Blucyk to połączenie bluzy i kocyka - nie pozwoli więcej zmarznąć podczas lotu samolotem, gdy spacerujesz z psem lub chcesz cieszyć się aktywnością, niezależnie od pogody.

Zaufana Guwernantka

Szanowni Państwo, opowiem Wam w kilku słowach o tym, dlaczego zdecydowałam się na prowadzenie ekskluzywnej agencji guwernantek, niań i personelu domowego.

Fotoobrazy z płótna

Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się wykonywaniem zdjęć z płótna na zamówienie. Obrazy z Twoich zdjęć, to oryginalne spersonalizowane dzieło sztuki na Twojej ścianie.

Aquafamily

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem rękawków niemieckiej marki Cherek Kraulquappen.

Jupitajnia

Promujemy budowanie wartościowych relacji z ważnymi dla nas osobami poprzez odpowiednią komunikację.

Labilab

Wywołujemy nie tylko zdjęcia, ale i uśmiech na Twojej twarzy.

Empik FOTO

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci.

Domyślne zdjęcie wpisu

Akademia Do Mam

Naszym celem jest promocja edukacji naturalnej dzieci oraz przekazanie jak najszerszej grupie rodziców wiedzy dotyczącej wspierania rozwoju ich dzieci.

Mosquito

Wysoka jakość ubrań sprawia, że są one miłe w dotyku, przewiewne i nadające się na każdą porę roku.

Strony dla szkół

Projektowanie stron internetowych dla szkół i przedszkoli. Tworzymy profesjonalne strony dla oświaty. Wdrażamy standardy WCAG 2.1 oraz Deklaracje Dostępności.

Agatha’s Pearl

Agatha's Pearl to mała rodzinna manufaktura powstała z miłości do oryginalnej biżuterii, potrzeby otaczania się pięknymi, unikatowymi produktami oraz chęci podzielenia się swoją pasją.

KidsApp

Razem wdrożymy prosty i intuicyjny w obsłudze program do zarządzania przedszkolem oraz żłobkiem z aplikacją mobilną dla rodziców i nauczycieli — KidsApp. Prowadzenie placówki jeszcze nigdy nie było takie proste!

ENSO

Nasza oferta jest kompleksowa. Kierujemy ją do wszystkich grup wiekowych. Świadczymy pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną osobom zmagającym się z problemami psychicznymi i emocjonalnymi.

Mitomo

Mitomo corporation produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości Kosmetyki  Beauty & Healthcare w duchu partnerstwa i oddania jakości.

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) powstał w 2002 roku jako jeden z pierwszych banków komórek macierzystych w  Polsce. Dzisiaj jest największym w Europie i piątym największym bankiem komórek macierzystych na świecie.