Dla Rodzica

Scraveck

Scraveck

W Scraveck Studio daję takim tekstyliom drugie życie - czyli robię ich upcycling. Inaczej możemy powiedzieć, że "robię coś z niczego".

Testerownia 24h

Testerownia 24h

Zajmujemy się sprzedażą perfum od kliku dobrych lat, sklep internetowy został założony w sierpniu 2016r. od tego czasu do naszego grona dołączyło kilkaset tysięcy zadowolonych klientów!

CARMEL

CARMEL

Carmel to polski producent odzieży damskiej, który stawia na nowoczesność i piękne wzory. W ofercie znajdziemy przepiękne swetry damskie oraz modne płaszcze, kurtki, kamizelki, sukienki i bluzy.

Festiwal Kobiecości

Festiwal Kobiecości

ESTIWAL KOBIECOŚCI to idealna przestrzeń dla promocji Twojej Marki- REALNIE! NIE wirtualnie! To miejsce, w którym zamieniasz WIZYTÓWKI na KONTAKTY i zbudujesz wartościowe relacje. To miejsce na Twój sukces biznesowo – finansowy ! MARKA OSOBISTA TO KAPITAŁ – pozwól mi, aby skutecznie go wypromować !

Stacja Maluch

Stacja Maluch

Już za chwilę odkryjesz najskuteczniejszą metodę nauki korzystania przez dziecko z nocnika i pożegnasz pieluchy raz na zawsze. Metoda jest sprawdzona przez wiele mam i dzieci, a nawet działa na bardzo oporne dzieci tak jak było w moim przypadku oraz wielu osób którym pomogłam.

Mum’s Life

Mum’s Life

Mum’s Life to nie tylko teksty, w których opowiadam o swojej codzienności, mówię o trudach macierzyństwa czy prezentuję ciekawe pomysły – np. na prezenty dla naszej rodziny, organizację domu, czy patenty na domowe obowiązki.

Maszyny do szycia

Maszyny do szycia

Przedmiotem działalności Firmy Wiking Polska Sp. z o.o. jest sprzedaż domowych maszyn do szycia, overlocków i hafciarek wielu renomowanych firm. Na rynku polskim reprezentujemy światową markę Bernina, Veritas, Redstar, Gritzner.

Fabryka Warsztatów

Fabryka Warsztatów

Przyjdź… Zatrzymaj się… i Doświadczaj… Przekazujemy wiedzę i umiejętności w formie interaktywnych warsztatów rozwojowych. Takie warsztaty pozwalają lepiej poznać samego siebie, zrozumieć swoje emocje, cele i marzenia poto, aby znaleźć drogę do ich spełnienia. Spotkaj się z samym sobą…

Blucyk

Blucyk

Blucyk to połączenie bluzy i kocyka - nie pozwoli więcej zmarznąć podczas lotu samolotem, gdy spacerujesz z psem lub chcesz cieszyć się aktywnością, niezależnie od pogody.

Zaufana Guwernantka

Zaufana Guwernantka

Szanowni Państwo, opowiem Wam w kilku słowach o tym, dlaczego zdecydowałam się na prowadzenie ekskluzywnej agencji guwernantek, niań i personelu domowego.

Fotoobrazy z płótna

Fotoobrazy z płótna

Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się wykonywaniem zdjęć z płótna na zamówienie. Obrazy z Twoich zdjęć, to oryginalne spersonalizowane dzieło sztuki na Twojej ścianie.

Aquafamily

Aquafamily

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem rękawków niemieckiej marki Cherek Kraulquappen.

Jupitajnia

Jupitajnia

Promujemy budowanie wartościowych relacji z ważnymi dla nas osobami poprzez odpowiednią komunikację.

Labilab

Labilab

Wywołujemy nie tylko zdjęcia, ale i uśmiech na Twojej twarzy.

Empik FOTO

Empik FOTO

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci.

Domyślne zdjęcie wpisu

Akademia Do Mam

Naszym celem jest promocja edukacji naturalnej dzieci oraz przekazanie jak najszerszej grupie rodziców wiedzy dotyczącej wspierania rozwoju ich dzieci.