Dla Rodzica

Agatha’s Pearl

Agatha’s Pearl

Agatha's Pearl to mała rodzinna manufaktura powstała z miłości do oryginalnej biżuterii, potrzeby otaczania się pięknymi, unikatowymi produktami oraz chęci podzielenia się swoją pasją.

KidsApp

KidsApp

Razem wdrożymy prosty i intuicyjny w obsłudze program do zarządzania przedszkolem oraz żłobkiem z aplikacją mobilną dla rodziców i nauczycieli — KidsApp. Prowadzenie placówki jeszcze nigdy nie było takie proste!

ENSO

ENSO

Nasza oferta jest kompleksowa. Kierujemy ją do wszystkich grup wiekowych. Świadczymy pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną osobom zmagającym się z problemami psychicznymi i emocjonalnymi.

Mitomo

Mitomo

Mitomo corporation produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości Kosmetyki  Beauty & Healthcare w duchu partnerstwa i oddania jakości.

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) powstał w 2002 roku jako jeden z pierwszych banków komórek macierzystych w  Polsce. Dzisiaj jest największym w Europie i piątym największym bankiem komórek macierzystych na świecie.

Voida

Voida

Voida.pl to sklep internetowy z oponami do aut osobowych, SUV, 4x4, dostawczych oraz motocykli. Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pasja do motoryzacji.

Stella Pack S.A.

Stella Pack S.A.

Stella Pack to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci oraz dystrybutorów niechemicznych środków czystości i produktów higienicznych.

Domyślne zdjęcie wpisu

Baza Terapii

Surdologopeda, przedsiębiorca, twórca kursów online, między innymi Akademii Surdologopedy, Logopedycznego Startu. Szkoły młodego logopedy, współautor książki „Moje dziecko ma wadę słuchu”, twórca pomocy LogoKroko, ale także twórca ogólnopolskiej akcji #jestemślimaczkiem oraz #kochamsłyszeć.

TMC – Torebki skórzane

TMC – Torebki skórzane

Firma TMC istnieje od 2005 roku. Prowadzimy wieloletnią sprzedaż stacjonarną na terenie Zakopanego. Zdobyte doświadczenie w handlu bezpośrednim przekłada się zawsze na rodzaj sprzedawanego asortymentu i jego jakość.

Kinga Bogdańska

Kinga Bogdańska

Jestem trenerem biznesu, mocnych stron, certyfikowanym trenerem FRIS®, autorką unikalnych programów dla kobiet: Akademii Mistrzyni Swojego Życia i Akademii Liderek, doradcą ds. wizerunku.

ILI OLA Sp. z o.o.

ILI OLA Sp. z o.o.

Krem naturalny powstał w tym samym czasie, przez przypadek dowiedziałam się, że jest wiele osób, które borykają się z podobnymi problemami skórnymi.

Percepti EDUKACJA

Percepti EDUKACJA

NPDN Percepti Edukacja jest rozpoznawaną w Polsce marką oferującą wysokiej jakości formy doskonalenia nauczycieli odpowiadające potrzebom i wyzwaniom współczesnej edukacji.

Mokait

Mokait

Na początek - pamiętaj, aby zawsze zdejmować biżuterię podczas porządków domowych, jak i przed snem.

Unilux

Unilux

UNI-LUX sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor zaawansowanych technologicznie produktów włoskiej marki FRAL S.r.l. Już od 1993 roku oferujemy na polskim rynku wysokojakościowe rozwiązania dla przemysłu, jak również dla domów i pomieszczeń biurowych.

SpinaliS

SpinaliS

Krzesło zdrowotne SpinaliS zostało certyfikowane przez lekarzy, a dzięki swemu unikalnemu ruchomemu siedzisku na sprężynie nieustannie zapewnia wyprostowane, a jednocześnie zdrowe siedzenie bez bólu pleców.

Podwójne Szczęście

Podwójne Szczęście

Nasz sklep dla dzieci i niemowląt oferuje m.in. wózki dziecięce bliźniacze, składane spacerówki Omnio, akcesoria do wózków (w tym siedziska i dostawki), kojce i maty, foteliki samochodowe, rowerki, jeździki, pojazdy, odzież, gry i zabawki, a także szeroki wybór artykułów przydatnych do wyprawki.