PLAYMOBIL Polska sp. z o. o.

PLAYMOBIL Polska sp. z o. o.

PLAYMOBIL spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu jest marką godną zaufania. Części są produkowane głównie w zakładach z siedzibą w Europie i testowane przez uznane, niezależne instytuty badawcze.
Nasze produkty trafiają do klientów po pomyślnym przejsciu testów, potwierdzajacych zgodność z najwyższymi standardami i obowiązującymi normami. Główna siedziba firmy znajduje się w Zirndorfie w Niemczech, skąd rozpoczyna się podróż dookoła świata.
INSPIRUJEMY, BO MARZENIA NIE ZNAJĄ GRANIC.

Z 3 miliardami wyprodukowanych figurek, którymi bawią się dzieci na całym świecie, PLAYMOBIL jest wielokrotnie nagradzaną marką zabawek. Wykracza ona poza wszelkie bariery kulturowe oraz językowe, prawdziwie reprezentując zróżnicowany świat, w którym obecnie żyjemy. Na przestrzeni ostatnich 45 lat zostało wykreowanych ponad 5.700 różnych figurek, które poukładane jedna za drugą potrafiłyby ponad trzykrotnie okrążyć świat. Stań się już teraz częścią świata zabawy PLAYMOBIL! Jedyną historią wartą przeżycia jest ta wymyślona przez ciebie!

Wszystko jest możliwe!
PLAYMOBIL® Polska

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: PLAYMOBIL Polska sp. z o. o.

Adres: ul. Górki 7, 60-204 Poznań

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.playmobil.pl