Atrakcje, obiekty

Manor House

Manor House

W urokliwym hotelu Manor House SPA holistyczna filozofia jest widoczna na każdym kroku. Pielęgnuje się tu holistyczne podejście do człowieka i zabiegów SPA. W wielu pomieszczeniach słychać nastrojową muzykę lub kojący szum wody.

ZOO Wrocław

ZOO Wrocław

Serdecznie zapraszamy do największego oceanarium w Polsce. Pomysłodawcą i autorem wszystkich założeń koncepcyjnych, a także samej nazwy AFRYKARIUM, powstałej z połączenia słów Afryka i Akwarium, jest Radosław Ratajszczak.

Sonifit

Sonifit

Wiele osób zainteresowanych zakupem trampoliny ogrodowej staje przed trudnym wyborem odpowiedniego produktu dla siebie. Jak wiadomo na rynku polskim, można znaleźć wiele modeli trampolin, różnych producentów, przez co sprawa wyboru, która z pozoru wydaje się banalna, wcale taka nie jest!

Szachowa Wyspa

Szachowa Wyspa

Kurs Szachowa Wyspa to innowacyjna metoda nauki gry w szachy przy pomocy angażujących zagadek, ćwiczeń i opowieści!

Lars Laj

Lars Laj

Certyfikowane urządzenia na place zabaw Lars Laj to bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. W naszej bogatej ofercie ponad 1000 produktów znajdują się bujaki, huśtawki, karuzele, trampoliny, tablice edukacyjne, stoliki do zabawy piaskiem i wodą, piaskownice, domki zabaw, zestawy wielofunkcyjne, kolejki linowe i wiele innych urządzeń.

KoKo Kamper

KoKo Kamper

Poznaj nasze kampery na wynajem i sam zdecyduj, którym wybierzesz się w swoją podróż życia – z przyjaciółmi, z rodziną, z ukochaną osobą. Możesz jechać, gdzie tylko zapragniesz, w Polsce i w Europie czekają na Was tysiące wyjątkowych kempingów dla miłośników caravaningu.

Hotel Anders

Hotel Anders

Hotel Anders położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich, w sercu legendarnych Lasów Taborskich, nad malowniczym Jeziorem Szeląg Mały.

Małpie Gaje

Małpie Gaje

MałpieGaje.pl projektują, wykonują i montują place zabaw na posesjach osób prywatnych, wg indywidualnych potrzeb.Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o Twój własny małpi gaj!

Kocie Kadry

Kocie Kadry

W Kocich Kadrach tworzymy wspomnienia, które w postaci fotografii zostaną z Wami na lata.

Hotel Delfin

Hotel Delfin

Pośrodku urokliwego parku, który tworzy atmosferę wyciszenia i spokoju każdy ma szansę odnaleźć relaks i wypoczynek. Wewnątrz odkryjesz komfortowe pokoje, świat SPA i nadmorską kuchnię z najlepszymi daniami regionu. Z szacunku do naszego położenia, a zarazem będąc osobami świadomymi tego jak korzystnie ono wpływa na jakość wypoczynku, jako jedni z pierwszych stworzyliśmy pokoje ECO - pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie.

Fly Kids

Fly Kids

FlyKids oferuje wynajem atrakcji dla dzieci na urodziny, chrzciny, komunie. Zapewniamy super zabawę dla małych i większych dzieci instalując zjeżdzalnie i zamki dmuchane z trampolinami czy torami przeszkód oraz ścianki wspinaczkowe.

A.R.G.

A.R.G.

Oferujemy: maty na stoki, suche stoki, lodowiska syntetyczne, urządzenia do surfingu, miasteczka ruchu i wiele innych. Mając odpowiednich ludzi i odpowiednie urządzenia możemy wypromować małe i duże miejscowości oraz wydarzenia. Nie każdy może mieć odpowiednie zabytki, legendę czy krajobraz.

Vislow Resort

Vislow Resort

VISLOW Resort to nowo powstała przestrzeń do wypoczynku w Wiśle Czarne. 9 wolnostojących budynków tworzy resort ze 125 apartamentami o wysokim standardzie, restauracją, kawiarnią oraz SPA.

Huck

Huck

HUCK Polska - Wiodący producent siatek sportowych, siatek budowlanych i przemysłowych oraz placów zabaw.

Zamek Ryn

Zamek Ryn

Unikatowy luksusowy Hotel ZAMEK RYN****- to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce.

Laserpark

Laserpark

Zapraszamy Was na arenę do laserowego paintaball'a mieszczącą się w lokalu na ul. Bosaków 5a, Kraków. Zaglądajcie też na nasz profil FB, a najlepiej polubcie nas: dzięki temu zyskacie stały dostęp do najnowszych informacji i promocji! Na naszym fanpage znajdziecie również zdjęcia i filmy z nowej lokalizacji. U nas każdy gracz poczuje się, jak bohater gier komputerowych!