Atrakcje, obiekty

CRYSTAL MOUNTAIN

Wiadomo nie od dziś, że dzieci najbardziej na świecie nie lubią nudy, dlatego Crystal Mountain ma dla nich mnóstwo atrakcji.

Gwarek Mazury

Gwarek – Centrum Aktywnego Wypoczynku położony jest w sercu pojezierza mazurskiego, w malowniczej miejscowości Piękna Góra nad jeziorem Tajty. To zaledwie 3 km od Giżycka, żeglarskiej stolicy Polski.

Edu Żaba

Nie ważne, w którym miejscu Polski się znajdujesz! Nasi Animatorzy dotrą do Ciebie o każdej porze roku,by zorganizować niezapomniane wydarzenia!Czy myślisz o imprezie firmowej, która zachwyci Twoich pracowników i ich rodziny? A może poszukujesz najlepszych animacji i pomysłów dla Hotelu? Idealnie trafiłeś! Poniżej znajdziesz to w czym jesteśmy specjalistami!

Fun Climb

Szukasz wyjątkowego miejsca na imprezę urodzinową? Właśnie je znalazłeś! FUN CLIMB to zabawa i zdrowo spożytkowana energia uczestników imprezy! Mnogość atrakcji sprawi, że przyjęcie urodzinowe na długo zapadnie w pamięć jubilatowi i jego gościom.

Domyślne zdjęcie wpisu

Chubi Boom

Jeśli planujecie spędzić w sali zabaw Chubi Boom więcej czasu, nasza kawiarnia to idealne miejsce na większy lub mniejszy głód.

Górski Raj

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy Państwu wiele udogodnień w hotelu. Wypoczywając z dziećmi mogą Państwo liczyć u nas bezpłatnie min na: łóżeczko i pościel dla małego dziecka, podgrzewacz do butelek, plastikowe naczynia i sztućce.

Muzeum Krakowa

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa należy do typu muzeów miejskich. Radni Krakowa już w XIX w. podjęli wysiłek stworzenia własnego muzeum historycznego.

Happy Hop

Zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane i inne dmuchańce dla dzieci i dorosłych.

Akademia Jaguar

Eryk Rodzik to wieloletni reprezentant Polski w taekwondo olimpijskim. Jest również instruktorem, założycielem i trenerem w Akademii Taekwondo Jaguar.

Sala zabaw Honolulu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią Sal Zabaw w Polsce. Naszą misją jest „WYZWOLIĆ DZIECIĘCĄ ENERGIĘ.

Uniwersytet Dzieci

Podczas zajęć dzieci otrzymują odpowiedzi na nurtujące ich pytania i eksperymentują pod okiem ekspertów. Wiedza naukowców razem z naszą Metodą Pytań i Doświadczeń rozbudzają ciekawość, a dzieci odkrywają, że nauka może być fascynująca.

Sławutowo

Niedaleko Trójmiasta i kurortów wypoczynkowych w małej miejscowości Sławutowo, która leży na obrzeżach Puszczy Darżlubskiej jest miejsce szczególne „Osada Sławutowo”.

ABUK Jakub Pacholski

Dziecięcia literatura po angielsku pozwoli Ci wprowadzić drugi język, dzięki czemu w przyszłości jego opanowanie nie zajmie praktycznie żadnego wysiłku, a już z pewnością nie będzie kojarzyło się z nauką!

Stoliczek

"Entliczek-pentliczek, czerwony stoliczek ..." tak zaczyna się bajka Brzechwy ale to również początek przygody z naszymi produktami stoły multimedialne dla dzieci!

Zwjeżaki i Pan Przygoda

Jestem Szymon i zwierzętami interesuję się od dziecka, moja pasja zawiodła mnie w wiele ciekawych miejsc na całym świecie, w których miałem okazję pomagać w ratowaniu dzikich lub domowych zwierząt.