Atrakcje, obiekty

Fly Kids

Fly Kids

FlyKids oferuje wynajem atrakcji dla dzieci na urodziny, chrzciny, komunie. Zapewniamy super zabawę dla małych i większych dzieci instalując zjeżdzalnie i zamki dmuchane z trampolinami czy torami przeszkód oraz ścianki wspinaczkowe.

A.R.G.

A.R.G.

Oferujemy: maty na stoki, suche stoki, lodowiska syntetyczne, urządzenia do surfingu, miasteczka ruchu i wiele innych. Mając odpowiednich ludzi i odpowiednie urządzenia możemy wypromować małe i duże miejscowości oraz wydarzenia. Nie każdy może mieć odpowiednie zabytki, legendę czy krajobraz.

Vislow Resort

Vislow Resort

VISLOW Resort to nowo powstała przestrzeń do wypoczynku w Wiśle Czarne. 9 wolnostojących budynków tworzy resort ze 125 apartamentami o wysokim standardzie, restauracją, kawiarnią oraz SPA.

Huck

Huck

HUCK Polska - Wiodący producent siatek sportowych, siatek budowlanych i przemysłowych oraz placów zabaw.

Zamek Ryn

Zamek Ryn

Unikatowy luksusowy Hotel ZAMEK RYN****- to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce.

Laserpark

Laserpark

Zapraszamy Was na arenę do laserowego paintaball'a mieszczącą się w lokalu na ul. Bosaków 5a, Kraków. Zaglądajcie też na nasz profil FB, a najlepiej polubcie nas: dzięki temu zyskacie stały dostęp do najnowszych informacji i promocji! Na naszym fanpage znajdziecie również zdjęcia i filmy z nowej lokalizacji. U nas każdy gracz poczuje się, jak bohater gier komputerowych!

Julinek Park

Julinek Park

Na obszarze prawie 30ha zlokalizowano szereg atrakcji dla dużych i małych poszukiwaczy przygód. Do dyspozycji Goście mają największy na Mazowszu park linowy, krainę dmuchańców, pole do mini golfa, ściankę wspinaczkową czy ekologiczny plac zabaw. W pełni sezonu pobyt umilają animatorzy.

Avis

Avis

W tym roku mamy przyjemność przedstawić Państwu nową linię tych samych urządzeń w wersji Premium, Premium „Plus” i Exclusive „Plus”. Urządzenia w wersji Premium budowane są na bazie drewna bezrdzeniowego toczonego cylindrycznie.

Drewland

Drewland

Nasza oferta obejmuje sprzedaż dmuchańców, których produkcją się zajmujemy. Dostarczamy różnego rodzaju, wysokiej jakości konstrukcje dostosowane zarówno do najmłodszych maluchów, jak i nieco starszych dzieci.

Słotwiny Arena

Słotwiny Arena

Słotwiny Arena to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich.

AGNIESZKA SYPEK – PINIAK

AGNIESZKA SYPEK – PINIAK

Od 1998 roku prowadzę warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych dla dorosłych i młodzieży, a także szkolenia i zajęcia integracyjno – terapeutyczne dla pracowników firm i instytucji publicznych w Polsce i zagranicą.

Willa Alfa

Willa Alfa

To kameralny obiekt, mogący poszczycić się doskonałą lokalizacją. Usytuowany w sercu Kudowy-Zdroju, w niewielkiej odległości od Parku Zdrojowego, spełni oczekiwania zarówno amatorów rozrywek, jak i miłośników aktywności, poszukujących idealnej bazy wypadowej

CRYSTAL MOUNTAIN

CRYSTAL MOUNTAIN

Wiadomo nie od dziś, że dzieci najbardziej na świecie nie lubią nudy, dlatego Crystal Mountain ma dla nich mnóstwo atrakcji.

Gwarek Mazury

Gwarek Mazury

Gwarek – Centrum Aktywnego Wypoczynku położony jest w sercu pojezierza mazurskiego, w malowniczej miejscowości Piękna Góra nad jeziorem Tajty. To zaledwie 3 km od Giżycka, żeglarskiej stolicy Polski.

Edu Żaba

Edu Żaba

Nie ważne, w którym miejscu Polski się znajdujesz! Nasi Animatorzy dotrą do Ciebie o każdej porze roku,by zorganizować niezapomniane wydarzenia!Czy myślisz o imprezie firmowej, która zachwyci Twoich pracowników i ich rodziny? A może poszukujesz najlepszych animacji i pomysłów dla Hotelu? Idealnie trafiłeś! Poniżej znajdziesz to w czym jesteśmy specjalistami!