Atrakcje, obiekty

CRYSTAL MOUNTAIN

CRYSTAL MOUNTAIN

Wiadomo nie od dziś, że dzieci najbardziej na świecie nie lubią nudy, dlatego Crystal Mountain ma dla nich mnóstwo atrakcji.

Gwarek Mazury

Gwarek Mazury

Gwarek – Centrum Aktywnego Wypoczynku położony jest w sercu pojezierza mazurskiego, w malowniczej miejscowości Piękna Góra nad jeziorem Tajty. To zaledwie 3 km od Giżycka, żeglarskiej stolicy Polski.

Edu Żaba

Edu Żaba

Nie ważne, w którym miejscu Polski się znajdujesz! Nasi Animatorzy dotrą do Ciebie o każdej porze roku,by zorganizować niezapomniane wydarzenia!Czy myślisz o imprezie firmowej, która zachwyci Twoich pracowników i ich rodziny? A może poszukujesz najlepszych animacji i pomysłów dla Hotelu? Idealnie trafiłeś! Poniżej znajdziesz to w czym jesteśmy specjalistami!

Fun Climb

Fun Climb

Szukasz wyjątkowego miejsca na imprezę urodzinową? Właśnie je znalazłeś! FUN CLIMB to zabawa i zdrowo spożytkowana energia uczestników imprezy! Mnogość atrakcji sprawi, że przyjęcie urodzinowe na długo zapadnie w pamięć jubilatowi i jego gościom.

Domyślne zdjęcie wpisu

Chubi Boom

Jeśli planujecie spędzić w sali zabaw Chubi Boom więcej czasu, nasza kawiarnia to idealne miejsce na większy lub mniejszy głód.

Górski Raj

Górski Raj

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy Państwu wiele udogodnień w hotelu. Wypoczywając z dziećmi mogą Państwo liczyć u nas bezpłatnie min na: łóżeczko i pościel dla małego dziecka, podgrzewacz do butelek, plastikowe naczynia i sztućce.

Muzeum Krakowa

Muzeum Krakowa

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa należy do typu muzeów miejskich. Radni Krakowa już w XIX w. podjęli wysiłek stworzenia własnego muzeum historycznego.

Happy Hop

Happy Hop

Zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane i inne dmuchańce dla dzieci i dorosłych.

Akademia Jaguar

Akademia Jaguar

Eryk Rodzik to wieloletni reprezentant Polski w taekwondo olimpijskim. Jest również instruktorem, założycielem i trenerem w Akademii Taekwondo Jaguar.

Sala zabaw Honolulu

Sala zabaw Honolulu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią Sal Zabaw w Polsce. Naszą misją jest „WYZWOLIĆ DZIECIĘCĄ ENERGIĘ.

Uniwersytet Dzieci

Uniwersytet Dzieci

Podczas zajęć dzieci otrzymują odpowiedzi na nurtujące ich pytania i eksperymentują pod okiem ekspertów. Wiedza naukowców razem z naszą Metodą Pytań i Doświadczeń rozbudzają ciekawość, a dzieci odkrywają, że nauka może być fascynująca.

Sławutowo

Sławutowo

Niedaleko Trójmiasta i kurortów wypoczynkowych w małej miejscowości Sławutowo, która leży na obrzeżach Puszczy Darżlubskiej jest miejsce szczególne „Osada Sławutowo”.

ABUK Jakub Pacholski

ABUK Jakub Pacholski

Dziecięcia literatura po angielsku pozwoli Ci wprowadzić drugi język, dzięki czemu w przyszłości jego opanowanie nie zajmie praktycznie żadnego wysiłku, a już z pewnością nie będzie kojarzyło się z nauką!

Stoliczek

Stoliczek

"Entliczek-pentliczek, czerwony stoliczek ..." tak zaczyna się bajka Brzechwy ale to również początek przygody z naszymi produktami stoły multimedialne dla dzieci!

Zwjeżaki i Pan Przygoda

Zwjeżaki i Pan Przygoda

Jestem Szymon i zwierzętami interesuję się od dziecka, moja pasja zawiodła mnie w wiele ciekawych miejsc na całym świecie, w których miałem okazję pomagać w ratowaniu dzikich lub domowych zwierząt.