Atrakcje, obiekty

Górski Raj

Górski Raj

HOTEL GÓRSKI RAJ *** to wyjątkowe miejsce dla osób poszukujących wytchnienia z dala od miejskiego szumu, a także idealna propozycja urlopowa dla rodzin z dziećmi. Hotel położony jest nieopodal Gorczańskiego Parku Narodowego, gdzie wspaniałe krajobrazy, bliski kontakt z przyrodą są gwarancją głębokiego relaksu w otoczeniu gór, lasów i potoków.

Bobo Bene

Bobo Bene

Zapraszamy Wasze pociechy do odkrywania, eksplorowania i rozwijania swoich pasji w ramach naszych inspirujących warsztatów. Bez względu na to, czy Wasze dzieci są małymi muzykami, tancerzami, miłośnikami zwierząt czy młodymi astronomami, mamy coś specjalnego dla każdego z nich.

Dworek Wapionka

Dworek Wapionka

Atrakcją samą w sobie jest Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, pełny ciekawych miejsc do odwiedzenia. W odległości do 25km od Hotelu Dworek Wapionka nasi goście mogą odwiedzić największy w północnej Polsce stok narciarski – Kurza Góra oraz Wieżę widokową w Kurzętniku. W regionie nie brak również spływów kajakowych oraz szlaków turystycznych pełnych przepięknych widoków. Dodatkowym aspektem są trasy biegowe oraz rowerowe przebiegające w środku lasu oraz blisko jezior Pojezierza Brodnickiego.

Factory Resort

Factory Resort

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy nową salę zabaw, wyposażoną w zjeżdżalnię i kulkowy basen, aby zapewnić im mnóstwo radości i rozrywki. Niezapomniane animacje dla dzieci sprawią, że czas spędzony w FACTORY RESORT będzie nie tylko relaksujący, ale także pełen uśmiechu i zabawy dla całej rodziny.

Multikino

Multikino

Kultowe NMF-y, czyli Nocne Maratony Filmowe, od lat przyciągają do nas rzeszę widzów kochających kino i gotowych zarwać nockę. Horrory, superbohaterowie, Antywalentynki, kino akcji czy oscarowe dzieła - NMF to uczta dla każdego kinomana.

Wioska Indiańska Howgh Stary Waliszów

Wioska Indiańska Howgh Stary Waliszów

Wizyta w Wiosce Indiańskiej to wspaniały pomysł dla grup szkolnych i przedszkolnych. Nasz program jest tak przygotowany, aby dzieci mogły rozwijać się przez zabawę. Naszym celem jest rekreacja, edukacja, propagowanie zdrowego stylu życia, ekologii. Tworzymy miejsce w którym kocha się zabawę, gdzie słychać śmiech i rodzą się niezapomniane wspomnienia. Wszystko to w bliskości z przyrodą . Nikt się u nas nie nudzi ani dzieci ani dorośli.

SklepMiejski.pl – place zabaw z atestem

SklepMiejski.pl – place zabaw z atestem

Jeśli szukasz pomysłu na to, by przestrzeń zyskała nowy styl oraz funkcjonalność, zobacz ofertę naszych produktów i zainspiruj się niebanalnymi rozwiązaniami. Znajdziesz u nas specjalistyczne rozwiązania w nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym stylu– z nami metamorfoza przestrzeni jest dziecinnie prosta.

Klockownia

Klockownia

W Klockowni może bawić się każde dziecko: małe i duże a klocki do zabawy nigdy się nie kończą! Zabawa klockami to mądra zabawa – w niej dziecko doświadcza swoich pierwszych własnych sukcesów i osiągnięć, eksperymentuje, popełnia błędy przy tym nieświadomie i nieustannie się ucząc.

Galitsyna

Galitsyna

Zakup biletów grupowych dla szkół, przedszkoli, biur podróży, domów opieki, domów dziecka. Specjalna oferta zakupu pakietu powyżej 10 biletów . Jeżeli jesteś przedstawicielem instytucji publicznej lub masz dużą rodzinę mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Manor House

Manor House

W urokliwym hotelu Manor House SPA holistyczna filozofia jest widoczna na każdym kroku. Pielęgnuje się tu holistyczne podejście do człowieka i zabiegów SPA. W wielu pomieszczeniach słychać nastrojową muzykę lub kojący szum wody.

ZOO Wrocław

ZOO Wrocław

Serdecznie zapraszamy do największego oceanarium w Polsce. Pomysłodawcą i autorem wszystkich założeń koncepcyjnych, a także samej nazwy AFRYKARIUM, powstałej z połączenia słów Afryka i Akwarium, jest Radosław Ratajszczak.

Sonifit

Sonifit

Wiele osób zainteresowanych zakupem trampoliny ogrodowej staje przed trudnym wyborem odpowiedniego produktu dla siebie. Jak wiadomo na rynku polskim, można znaleźć wiele modeli trampolin, różnych producentów, przez co sprawa wyboru, która z pozoru wydaje się banalna, wcale taka nie jest!

Szachowa Wyspa

Szachowa Wyspa

Kurs Szachowa Wyspa to innowacyjna metoda nauki gry w szachy przy pomocy angażujących zagadek, ćwiczeń i opowieści!

Lars Laj

Lars Laj

Certyfikowane urządzenia na place zabaw Lars Laj to bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. W naszej bogatej ofercie ponad 1000 produktów znajdują się bujaki, huśtawki, karuzele, trampoliny, tablice edukacyjne, stoliki do zabawy piaskiem i wodą, piaskownice, domki zabaw, zestawy wielofunkcyjne, kolejki linowe i wiele innych urządzeń.

KoKo Kamper

KoKo Kamper

Poznaj nasze kampery na wynajem i sam zdecyduj, którym wybierzesz się w swoją podróż życia – z przyjaciółmi, z rodziną, z ukochaną osobą. Możesz jechać, gdzie tylko zapragniesz, w Polsce i w Europie czekają na Was tysiące wyjątkowych kempingów dla miłośników caravaningu.

Hotel Anders

Hotel Anders

Hotel Anders położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich, w sercu legendarnych Lasów Taborskich, nad malowniczym Jeziorem Szeląg Mały.