Atrakcje, obiekty

Aktywne Szkolenia

Nasze mobilne oddziały w całej Polsce, tj. Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Hangar 646

Hangar 646 to pierwsze w Warszawie parki trampolin. Czekają na Was trzy miejsca o łącznej powierzchni ponad 7 000 metrów kwadratowych na Gocławiu, Mokotowie i Targówku!

Muzeum Klocków Karpacz

Najbardziej interaktywne spotkanie z klockami Lego, dwa piętra pełne makiet wykonanych z klocków Lego przez fascynatów klocków i techniki. Zapraszamy do mega multimedialnej atrakcji w Karpaczu!

Teatr Polonia

Nikt tak w Polsce nie gra non-stop całe wakacje, jak POLONIA i OCH, czyli dwa teatry Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury.

Funzeum

Funzeum jako pierwsze w Polsce muzeum światła i koloru edukuje odwiedzających z zakresu tych dwóch zagadnień.

EDUN Korepetycje

EDUN Korepetycje to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów korepetycyjnych oferujących regularne korepetycje stacjonarne, kursy przygotowujące do końcowych egzaminów szkolnych oraz korepetycje online.

Pan od Historii

Codziennie wymyślam nowe zajęcia i tematy zajęć. Jeśli chcesz być na bieżąco zostaw mi swojego maila.

EGURROLA DANCE STUDIO

Taniec to prawdziwa droga do wyrażania swoich uczuć, emocji i pragnień” – mówi Agustin Egurrola.

Instytut Rozwoju Emocji

Pragniemy wykorzystać siłę emocji do tego, aby zbudować bardziej zadowolone, szczęśliwe i współczujące społeczeństwo.

Early Math

Zdolność do opanowania tego języka i do posługiwania się nim jest równie stara, jak naturalne predyspozycje człowieka do komunikowania się z innymi przedstawicielami swojego gatunku.

Varsztatovnia

Jesteśmy największym w Polsce organizatorem warsztatów wokalnych oraz liderem branży warsztatów teatralnych i pisarskich.

WS Wild Strawberry Ltd

Bezpieczne nawierzchnie pozwalają na zabawę bez ryzyka poważnych obrażeń przy upadku.

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO

Kiedy planujemy słoneczny, wakacyjny urlop w nadmorskim Władysławowie, zastanawiamy się, jakie atrakcje dla dzieci i rodziny skrywa ta malownicza miejscowość.

Zielona Polana

"Zielona Polana" to coś więcej niż góry, rzeka San i przepiękne krajobrazy… To otwarte serca gospodarzy na Gości, prawdziwa regionalna kuchnia i tylko dobra energia!

Gerelis

Dawno, dawno temu, za siedmioma galeriami, za siedmioma wrocławskimi krasnalami, istniała szkoła językowa, w której dzieci oprócz nauki, miały szansę i możliwości na rozwój swoich pasji.

Zalesie Mazury Active Spa

Nasz hotel na Mazurach jest wyjątkowym miejscem, w którym panuje wspaniała, rodzinna atmosfera.