Atrakcje, obiekty

Zamek Królewski w Warszawie

Zamek Królewski w Warszawie zaprasza szkoły i przedszkola z Warszawy oraz całej Polski na wspólną wakacyjną przygodę. W ramach zajęć świetlicowych uczestnicy wybrać się mogą w podróż po zakamarkach królewskiej rezydencji i jej ogrodach.

Energylandia

Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka! Z pewnością rodzice głowią się, czym tym razem mogą zaskoczyć swoje pociechy. Radzimy! Idealnym sposobem na prezent są bilety do Energylandii! To modne miejsce, o którym marzy każde dziecko! Szczególnie warto odwiedzić je 1 czerwca, a dlaczego?

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych powstało z inicjatywy środowisk naukowych kilku ośrodków, którym leży na sercu dobre przygotowanie kadry pedagogicznej w zakresie pedagogiki specjalnej.

Manufaktura Czekolady sp. z o.o.

Prawdziwy – autentyczny, niesfałszowany [wg Słownika języka polskiego PWN]Czy znasz smak prawdziwej czekolady? Ciemny, intensywny, wydobyty z głębi ziarna kakaowca, uwodzący, a nawet uzależniający...

All Right

AllRight to szkoła internetowa języka angielskiego dla dzieci od 4 roku życia i jedna z wiodących platform edukacyjnych w Europie. Już od ponad 4 lat AllRight zajmuje czołowe miejsce na rynku nauczania online oraz posiada filie w 24 państwach na świecie.

Socatots

SOCATOTS to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci z aktywnym udziałem rodzica, gdzie piłka nożna stanowi ważny element treningu. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała.

Mała orkiestra dni naszych

Jestem przekonany, że piosenki Małej Orkiestry Dni Naszych staną się wspaniałym narzędziem wspierającym rozwój najmłodszych i przyczynią się do przyswajania przez nich ważnej i potrzebnej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa, norm społecznych i budowania przyjaznych relacji międzyludzkich.

Łazienki Królewskie w Warszawie

Zapraszamy do skorzystania z oferty lekcji muzealnych online, pozwalających odkrywać XVIII-wieczną rezydencję królewską, kolekcje sztuki Stanisława Augusta oraz historyczne ogrody, pełne ciekawej fauny i flory.

Teatr Piasku Online

Czy chcesz pokazać swojemu dziecku coś innego niż gry komputerowe i powtarzalne programy telewizyjne, coś nowego i ekscytującego, co rozwinie jego wrażliwość i zainteresowanie sztuką?

Patigo Agencja Eventowa

Dobra wspólna zabawa to krok w kierunku zawierania znajomości, zacieśniania relacji, możliwości poznania ludzi z innej strony – niezależnie od wieku, każdy z nas uwielbia się bawić.