Klub Zabawkowy

Wypożyczaj zabawki

Oszczędzaj pieniądze, miejsce i niepotrzebny stres.

To proste – już od 69 zł/ miesiąc.

Wybierz swój plan i dołącz do Klubu Zabawkowego

Dodaj zabawki do koszyka, a podczas pierwszego zamówienia wybierz i opłać jeden z planów subskrypcyjnych. Pamiętaj, że możesz zwrócić zabawki i anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Nie martw się o uszkodzenia

Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, jeżeli poinformujesz nas o zepsuciu zabawki i odeślesz wszystkie jej elementy, również te zniszczone. Podejmiemy próbę naprawy, a jeżeli nie będzie możliwa zadbamy o właściwy recykling. Wypożyczaj bez obaw, przypadkowe uszkodzenia się zdarzają, a Ty nie musisz mieć oczu dookoła głowy!

Dbamy o czystość i bezpieczeństwo

Mamy pełną kontrolę nad przechowywaniem, czystością oraz stanem zabawek, które możesz wypożyczyć w Klubie Zabawkowym.

• Wszystkie zwracane zabawki sprawdzamy pod kątem ewentualnych uszkodzeń – muszą być w pełni sprawne, żeby przynosić radość Twojemu dziecku.
  • Zabawki, które otrzymasz w paczce zostały wyczyszczone i zdezynfekowane produktami bezpiecznymi dla dzieci oraz przyjaznymi dla środowiska.
  • Jeżeli zabawka ze względu na stopień zużycia lub zepsucie nie nadaje się do  dalszej zabawy, wycofujemy ją z wypożyczalni i dbamy o jej właściwy recykling.

Nazwa firmy: Klub Zabawkowy

telefon: +48 799-356-554