Wyposażenie

Spinalis

Spinalis

Krzesło zdrowotne SpinaliS zostało certyfikowane przez lekarzy, a dzięki swemu unikalnemu ruchomemu siedzisku na sprężynie nieustannie zapewnia wyprostowane, a jednocześnie zdrowe siedzenie bez bólu pleców. Ortopedzi i fizjoterapeuci od lat polecają siedzenie i ćwiczenie na piłce rehabilitacyjnej osobom cierpiącym na bóle pleców, ponieważ w trakcie siedzenia zmusza ich ona do utrzymania właściwej postawy ciała i wzmacniania mięśni pleców i brzucha.

Meble.pl

Meble.pl

Jesteśmy największym sklepem internetowym oferującym meble i wyposażenie wnętrz. Pośród tysięcy mebli i akcesoriów, nawet najbardziej wymagające osoby mają okazję wybrać odpowiednie artykuły dla siebie.

Startsoft

Startsoft

startedu intuicyjna i wszechstronna aplikacja ułatwiająca organizację pracy firm cateringowych w zakresie planowania produkcji, zbierania zamówień i rozliczeń zamówionych posiłków.

Aliga

Aliga

Firma Aliga została założona w 1995 r. w Warszawie. Początkowo jej głównym zadaniem było wykonywanie drobnych, małonakładowych produkcji do hurtowni papierniczych.

Shappy

Shappy

Sofa Shappy została stworzona z myślą o zapewnieniu dziecku bezpiecznej przestrzeni do aktywnej zabawy.

eco.MocPisania.pl

eco.MocPisania.pl

Nie zwlekaj i dołącz do ECO drużyny! Zainspiruj innych do bycia ECO i zgarnij świetne nagrody!

Canvascale

Canvascale

Tablica korkowa – mapa świata od Canvascale może Ci posłużyć jako wyjątkowa i ekskluzywna dekoracja wnętrza mieszkania, domu, firmy czy biura

Dywanowo

Dywanowo

Świetna jakość wykonania ze starannie wyselekcjonowanych przędzy, różnorodność wzornictwa, doskonałe walory zarówno użytkowe, jak i estetyczne... O czym mowa? O ofercie sklepu Dywanowo.pl!

Eco-Akcesoria

Eco-Akcesoria

Nasza rodzinna działalność powstała w celu dostarczania rozwiązań pomagających w wykonywaniu codziennych czynności.

Dress up your HOME

Dress up your HOME

Pomysł na założenie sklepu DressUpYourHome powstał z mojej pasji do upiększania wnętrz. 

Lauda Instalacje

Lauda Instalacje

Lauda Instalacje to zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się projektowaniem i wykonaniem instalacji nagłośnieniowych i multimedialnych w oparciu o sprawdzone i niezawodne rozwiązania.

E-gastro.net / Firma TECH-NO Sp. z o.o.

E-gastro.net / Firma TECH-NO Sp. z o.o.

Profesjonalne urządzenia, meble nierdzewne, okapy i sprzęt gastronomiczny to nasze główne produkty.

Jangar

Jangar

Oferta "JANGAR" obejmuje przede wszystkim pomoce dydaktyczne dla szkół i przedszkoli, ale kierowana jest także do szerokiej rzeszy placówek i instytucji prowadzących zajęcia edukacyjne i naukowe.

Abakusbaby – PABOBO

Abakusbaby – PABOBO

Pabobo jest producentem unikalnych lampek nocnych, pięknych projektorów i innych akcesoriów dla dzieci. Produkty te ułatwiają najmłodszym zasypianie i pozwalają im spokojnie spać, zapewniając przy tym wypoczynek dla całej rodziny.

POLOR Sp. z o. o.

POLOR Sp. z o. o.

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. Doświadczenie, które zdobywamy od ponad 25 lat pozwoliło nam zbudować pełną ofertę urządzeń czyszczących, chemii profesjonalnej oraz padów czyszczących.