Wyposażenie

Abakusbaby – PABOBO

Pabobo jest producentem unikalnych lampek nocnych, pięknych projektorów i innych akcesoriów dla dzieci. Produkty te ułatwiają najmłodszym zasypianie i pozwalają im spokojnie spać, zapewniając przy tym wypoczynek dla całej rodziny.

POLOR Sp. z o. o.

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. Doświadczenie, które zdobywamy od ponad 25 lat pozwoliło nam zbudować pełną ofertę urządzeń czyszczących, chemii profesjonalnej oraz padów czyszczących.

MOUTON interactive

Whamaku.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz doskonałej jakości hamaki do twojego domu i mieszkania.

Wersalin

Przedstawiamy ofertę firmy Wersalin specjalizującej się w dystrybucji kompleksowego wyposażenia obiektów oświatowych. Oferujemy solidne meble szkolne i przedszkolne, w tym ławki, krzesła, a także tablice, pomoce dydaktyczne, urządzenia multimedialne czy sprzęt sportowy.

Sklep ikubki.pl

Sprzedaż kubków z nadrukiem, posiadamy ponad 600 wzorów na różne okazje wesela, chrzty, śmieszne, do pracy dla nauczyciela, na mikołaja. dla taty i wiele innych.

Ekofabryka

Ekofabryka to firma z proekologicznym zacięciem. Zajmujemy się dostarczaniem pojemników do segregacji odpadów dla Klientów instytucjonalnych oraz gospodarstw domowych.

Pufy.pl

Platforma Pufy.pl to największy sklep internetowy puf i foteli w Polsce, należący do firmy Furini, producenta puf i foteli relaksacyjnych.

DIPOL POLSKA Sp. z o.o.

Elektroniczny System Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w Przedszkolu eDziecko-PRZEDSZKOLE jest programem dedykowanym – pisanym od początku dla nowego klienta jakim są przedszkola.

Magiczny Dywan onEVO

Magiczny Dywan onEVO to wyposażony w czujniki ruchu projektor wyświetlający na podłodze lub stole multimedialne gry i zabawy edukacyjne obsługiwane za pomocą ruchu ciała.

Biurwa

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości artykułów szkolnych. Zaopatrujemy przedszkola i szkoły na terenie całego kraju. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką dostawę oraz szeroki asortyment produktów szkolnych renomowanych producentów.

STIEFEL EUROCART

Firma STIEFEL EUROCART została zarejestrowana w Polsce w 2000 roku.  Od ponad 20 lat oferujemy mapy i plansze ścienne dla szkół, obecnie jest to ponad 170 tytułów. Wspierają one rynek pomocy dydaktycznych dla szkół, przedszkoli i firm.

Sanipol

Dzieci nie mają jeszcze w pełni wykształconego instynktu samozachowawczego, dlatego ich działania cechuje nonszalancje i skłonność do ryzyka. Brak świadomości zagrożeń powoduje, że są bardziej narażone na urazy.

Ultra-Viol sp.j. Pietras, Purgał, Wójcik

Obecnie w naszej ofercie mamy kilkadziesiąt modeli negatoskopów: negatoskop do mammografii z żaluzjami, kilkadziesiąt typów lamp wirusobójczych i bakteriobójczych przepływowych i opraw wirusobójczych i bakteriobójczych bezpośredniego działania do dezynfekcji powietrza i powierzchni.

Fair Play Plus

Fair Play Plus to lider na rynku dystrybucji maszyn czyszczących i środków do utrzymania czystości oraz dezynfekcji pomieszczeń. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie firm sprzątających oraz placówek samodzielnie dbających o utrzymanie czystości: szkół, przedszkoli, biur, zakładów usługowych, restauracji, hoteli, itp..

Stella Pack S.A.

Stella Pack to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci oraz dystrybutorów niechemicznych środków czystości i produktów higienicznych.

DanLab

Dzieci powinny rozwijać się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach. Firma DanLab, na co dzień zajmująca się kompleksowym wyposażaniem laboratoriów i banków mleka, dba również o idealne warunki pobytu dzieci w placówkach przedszkolnych i szkolnych.