Wyposażenie

Formes

Formes

Jesteśmy polską firmą, ktorej misją i pasją jest budowanie zdrowych i naturalnych przestrzeni  mieszkalnych.  W roku 2020  nasz unikatowy mikroklimatyczny tynk gliniany, został objęty ochroną patentową No. EP 332542

Stuk i Puk

Stuk i Puk

Jesteśmy zawodowymi muzykami i nauczycielami rytmiki. Nasze instrumenty grały w Pałacu Prezydenckim i programach muzycznych TVP1, polecane przez specjalistów wychowania muzycznego. Słychać je w przedszkolach i szkołach muzycznych w całej Polsce. Brzmią jak żadne inne – obejrzyj i posłuchaj.

Znika

Znika

Jesteśmy grupą aktywistów i specjalistów do spraw zrównoważonego rozwoju i ekologii.Nasza wspólna historia rozpoczęła się podczas Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Allegro, gdzie założyliśmy nasz startup.

MicroMade

MicroMade

MicroMade to doświadczony producent elektroniki, specjalizujący się w projektowaniu, budowaniu oraz dystrybucji niezawodnych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Spinalis

Spinalis

Krzesło zdrowotne SpinaliS zostało certyfikowane przez lekarzy, a dzięki swemu unikalnemu ruchomemu siedzisku na sprężynie nieustannie zapewnia wyprostowane, a jednocześnie zdrowe siedzenie bez bólu pleców. Ortopedzi i fizjoterapeuci od lat polecają siedzenie i ćwiczenie na piłce rehabilitacyjnej osobom cierpiącym na bóle pleców, ponieważ w trakcie siedzenia zmusza ich ona do utrzymania właściwej postawy ciała i wzmacniania mięśni pleców i brzucha.

Meble.pl

Meble.pl

Jesteśmy największym sklepem internetowym oferującym meble i wyposażenie wnętrz. Pośród tysięcy mebli i akcesoriów, nawet najbardziej wymagające osoby mają okazję wybrać odpowiednie artykuły dla siebie.

Startsoft

Startsoft

startedu intuicyjna i wszechstronna aplikacja ułatwiająca organizację pracy firm cateringowych w zakresie planowania produkcji, zbierania zamówień i rozliczeń zamówionych posiłków.

Aliga

Aliga

Firma Aliga została założona w 1995 r. w Warszawie. Początkowo jej głównym zadaniem było wykonywanie drobnych, małonakładowych produkcji do hurtowni papierniczych.

Shappy

Shappy

Sofa Shappy została stworzona z myślą o zapewnieniu dziecku bezpiecznej przestrzeni do aktywnej zabawy.

eco.MocPisania.pl

eco.MocPisania.pl

Nie zwlekaj i dołącz do ECO drużyny! Zainspiruj innych do bycia ECO i zgarnij świetne nagrody!

Canvascale

Canvascale

Tablica korkowa – mapa świata od Canvascale może Ci posłużyć jako wyjątkowa i ekskluzywna dekoracja wnętrza mieszkania, domu, firmy czy biura

Dywanowo

Dywanowo

Świetna jakość wykonania ze starannie wyselekcjonowanych przędzy, różnorodność wzornictwa, doskonałe walory zarówno użytkowe, jak i estetyczne... O czym mowa? O ofercie sklepu Dywanowo.pl!

Eco-Akcesoria

Eco-Akcesoria

Nasza rodzinna działalność powstała w celu dostarczania rozwiązań pomagających w wykonywaniu codziennych czynności.

Dress up your HOME

Dress up your HOME

Pomysł na założenie sklepu DressUpYourHome powstał z mojej pasji do upiększania wnętrz. 

Lauda Instalacje

Lauda Instalacje

Lauda Instalacje to zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się projektowaniem i wykonaniem instalacji nagłośnieniowych i multimedialnych w oparciu o sprawdzone i niezawodne rozwiązania.