Wyposażenie

Sava Decorate

Artykuły ozdobne do domu nie muszą być nudne i powtarzalne. Z pewnością chcesz, aby Twoje wnętrze było jedyne w swoim rodzaju – i właśnie takie będzie, jeśli zdecydujesz się na handmade dekoracje do salonu. Zostały one stworzone z wyselekcjonowanych materiałów, a każdy ich detal otrzymał tyle uwagi, ile tylko potrzebował. Sava Decorate to sklep internetowy z rękodziełem, gdzie czekają na Ciebie gatunkowe produkty stworzone z miłością do sztuki. Ręcznie robione ozdoby sprawią, że pokochasz niepowtarzalne wzory i kształty, których nie da się odtworzyć.

Tefal

Tefal jest przy Tobie już od ponad 60 lat, dostarczając Ci pomysłowe rozwiązania inspirowane życiem.Od pierwszej, stworzonej w latach 50-tych, patelni z powłoką nieprzywierającą, poprzez kompletny asortyment naczyń kuchennych, aż po drobne urządzenia AGD. Tefal jest z Tobą w każdym domu dzień po dniu.

Formes

Jesteśmy polską firmą, ktorej misją i pasją jest budowanie zdrowych i naturalnych przestrzeni  mieszkalnych.  W roku 2020  nasz unikatowy mikroklimatyczny tynk gliniany, został objęty ochroną patentową No. EP 332542

Stuk i Puk

Jesteśmy zawodowymi muzykami i nauczycielami rytmiki. Nasze instrumenty grały w Pałacu Prezydenckim i programach muzycznych TVP1, polecane przez specjalistów wychowania muzycznego. Słychać je w przedszkolach i szkołach muzycznych w całej Polsce. Brzmią jak żadne inne – obejrzyj i posłuchaj.

Znika

Jesteśmy grupą aktywistów i specjalistów do spraw zrównoważonego rozwoju i ekologii.Nasza wspólna historia rozpoczęła się podczas Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Allegro, gdzie założyliśmy nasz startup.

MicroMade

MicroMade to doświadczony producent elektroniki, specjalizujący się w projektowaniu, budowaniu oraz dystrybucji niezawodnych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Spinalis

Krzesło zdrowotne SpinaliS zostało certyfikowane przez lekarzy, a dzięki swemu unikalnemu ruchomemu siedzisku na sprężynie nieustannie zapewnia wyprostowane, a jednocześnie zdrowe siedzenie bez bólu pleców. Ortopedzi i fizjoterapeuci od lat polecają siedzenie i ćwiczenie na piłce rehabilitacyjnej osobom cierpiącym na bóle pleców, ponieważ w trakcie siedzenia zmusza ich ona do utrzymania właściwej postawy ciała i wzmacniania mięśni pleców i brzucha.

Meble.pl

Jesteśmy największym sklepem internetowym oferującym meble i wyposażenie wnętrz. Pośród tysięcy mebli i akcesoriów, nawet najbardziej wymagające osoby mają okazję wybrać odpowiednie artykuły dla siebie.

Startsoft

startedu intuicyjna i wszechstronna aplikacja ułatwiająca organizację pracy firm cateringowych w zakresie planowania produkcji, zbierania zamówień i rozliczeń zamówionych posiłków.

Aliga

Firma Aliga została założona w 1995 r. w Warszawie. Początkowo jej głównym zadaniem było wykonywanie drobnych, małonakładowych produkcji do hurtowni papierniczych.

Shappy

Sofa Shappy została stworzona z myślą o zapewnieniu dziecku bezpiecznej przestrzeni do aktywnej zabawy.

eco.MocPisania.pl

Nie zwlekaj i dołącz do ECO drużyny! Zainspiruj innych do bycia ECO i zgarnij świetne nagrody!

Canvascale

Tablica korkowa – mapa świata od Canvascale może Ci posłużyć jako wyjątkowa i ekskluzywna dekoracja wnętrza mieszkania, domu, firmy czy biura

Dywanowo

Świetna jakość wykonania ze starannie wyselekcjonowanych przędzy, różnorodność wzornictwa, doskonałe walory zarówno użytkowe, jak i estetyczne... O czym mowa? O ofercie sklepu Dywanowo.pl!

Eco-Akcesoria

Nasza rodzinna działalność powstała w celu dostarczania rozwiązań pomagających w wykonywaniu codziennych czynności.

Dress up your HOME

Pomysł na założenie sklepu DressUpYourHome powstał z mojej pasji do upiększania wnętrz.