Wyposażenie

Eco-Akcesoria

Eco-Akcesoria

Nasza rodzinna działalność powstała w celu dostarczania rozwiązań pomagających w wykonywaniu codziennych czynności.

Dress up your HOME

Dress up your HOME

Pomysł na założenie sklepu DressUpYourHome powstał z mojej pasji do upiększania wnętrz. 

Lauda Instalacje

Lauda Instalacje

Lauda Instalacje to zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się projektowaniem i wykonaniem instalacji nagłośnieniowych i multimedialnych w oparciu o sprawdzone i niezawodne rozwiązania.

E-gastro.net / Firma TECH-NO Sp. z o.o.

E-gastro.net / Firma TECH-NO Sp. z o.o.

Profesjonalne urządzenia, meble nierdzewne, okapy i sprzęt gastronomiczny to nasze główne produkty.

Jangar

Jangar

Oferta "JANGAR" obejmuje przede wszystkim pomoce dydaktyczne dla szkół i przedszkoli, ale kierowana jest także do szerokiej rzeszy placówek i instytucji prowadzących zajęcia edukacyjne i naukowe.

Abakusbaby – PABOBO

Abakusbaby – PABOBO

Pabobo jest producentem unikalnych lampek nocnych, pięknych projektorów i innych akcesoriów dla dzieci. Produkty te ułatwiają najmłodszym zasypianie i pozwalają im spokojnie spać, zapewniając przy tym wypoczynek dla całej rodziny.

POLOR Sp. z o. o.

POLOR Sp. z o. o.

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. Doświadczenie, które zdobywamy od ponad 25 lat pozwoliło nam zbudować pełną ofertę urządzeń czyszczących, chemii profesjonalnej oraz padów czyszczących.

MOUTON interactive

MOUTON interactive

Whamaku.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz doskonałej jakości hamaki do twojego domu i mieszkania.

Wersalin

Wersalin

Przedstawiamy ofertę firmy Wersalin specjalizującej się w dystrybucji kompleksowego wyposażenia obiektów oświatowych. Oferujemy solidne meble szkolne i przedszkolne, w tym ławki, krzesła, a także tablice, pomoce dydaktyczne, urządzenia multimedialne czy sprzęt sportowy.

Sklep ikubki.pl

Sklep ikubki.pl

Sprzedaż kubków z nadrukiem, posiadamy ponad 600 wzorów na różne okazje wesela, chrzty, śmieszne, do pracy dla nauczyciela, na mikołaja. dla taty i wiele innych.

Ekofabryka

Ekofabryka

Ekofabryka to firma z proekologicznym zacięciem. Zajmujemy się dostarczaniem pojemników do segregacji odpadów dla Klientów instytucjonalnych oraz gospodarstw domowych.

Pufy.pl

Pufy.pl

Platforma Pufy.pl to największy sklep internetowy puf i foteli w Polsce, należący do firmy Furini, producenta puf i foteli relaksacyjnych.

DIPOL POLSKA Sp. z o.o.

DIPOL POLSKA Sp. z o.o.

Elektroniczny System Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w Przedszkolu eDziecko-PRZEDSZKOLE jest programem dedykowanym – pisanym od początku dla nowego klienta jakim są przedszkola.

Magiczny Dywan onEVO

Magiczny Dywan onEVO

Magiczny Dywan onEVO to wyposażony w czujniki ruchu projektor wyświetlający na podłodze lub stole multimedialne gry i zabawy edukacyjne obsługiwane za pomocą ruchu ciała.

Biurwa

Biurwa

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości artykułów szkolnych. Zaopatrujemy przedszkola i szkoły na terenie całego kraju. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką dostawę oraz szeroki asortyment produktów szkolnych renomowanych producentów.