Wyposażenie

Pufy.pl

Platforma Pufy.pl to największy sklep internetowy puf i foteli w Polsce, należący do firmy Furini, producenta puf i foteli relaksacyjnych.

DIPOL POLSKA Sp. z o.o.

Elektroniczny System Ewidencji i Rozliczania Pobytu Dziecka w Przedszkolu eDziecko-PRZEDSZKOLE jest programem dedykowanym – pisanym od początku dla nowego klienta jakim są przedszkola.

Magiczny Dywan onEVO

Magiczny Dywan onEVO to wyposażony w czujniki ruchu projektor wyświetlający na podłodze lub stole multimedialne gry i zabawy edukacyjne obsługiwane za pomocą ruchu ciała.

Biurwa

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości artykułów szkolnych. Zaopatrujemy przedszkola i szkoły na terenie całego kraju. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką dostawę oraz szeroki asortyment produktów szkolnych renomowanych producentów.

STIEFEL EUROCART

Firma STIEFEL EUROCART została zarejestrowana w Polsce w 2000 roku.  Od ponad 20 lat oferujemy mapy i plansze ścienne dla szkół, obecnie jest to ponad 170 tytułów. Wspierają one rynek pomocy dydaktycznych dla szkół, przedszkoli i firm.

Sanipol

Dzieci nie mają jeszcze w pełni wykształconego instynktu samozachowawczego, dlatego ich działania cechuje nonszalancje i skłonność do ryzyka. Brak świadomości zagrożeń powoduje, że są bardziej narażone na urazy.

Ultra-Viol sp.j. Pietras, Purgał, Wójcik

Obecnie w naszej ofercie mamy kilkadziesiąt modeli negatoskopów: negatoskop do mammografii z żaluzjami, kilkadziesiąt typów lamp wirusobójczych i bakteriobójczych przepływowych i opraw wirusobójczych i bakteriobójczych bezpośredniego działania do dezynfekcji powietrza i powierzchni.

Fair Play Plus

Fair Play Plus to lider na rynku dystrybucji maszyn czyszczących i środków do utrzymania czystości oraz dezynfekcji pomieszczeń. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie firm sprzątających oraz placówek samodzielnie dbających o utrzymanie czystości: szkół, przedszkoli, biur, zakładów usługowych, restauracji, hoteli, itp..

Stella Pack S.A.

Stella Pack to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci oraz dystrybutorów niechemicznych środków czystości i produktów higienicznych.

DanLab

Dzieci powinny rozwijać się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach. Firma DanLab, na co dzień zajmująca się kompleksowym wyposażaniem laboratoriów i banków mleka, dba również o idealne warunki pobytu dzieci w placówkach przedszkolnych i szkolnych.

Papierowa Sowa – sklep papierniczy on-line

Zaopatrujemy naszych klientów w artykuły szkolne, plastyczne i biurowe. W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromny asortyment artykułów kreatywnych, dekoracyjnych, party, książek dla dzieci, gier oraz zabawek.

Unilux

UNI-LUX sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor zaawansowanych technologicznie produktów włoskiej marki FRAL S.r.l. Już od 1993 roku oferujemy na polskim rynku wysokojakościowe rozwiązania dla przemysłu, jak również dla domów i pomieszczeń biurowych.

SpinaliS

Krzesło zdrowotne SpinaliS zostało certyfikowane przez lekarzy, a dzięki swemu unikalnemu ruchomemu siedzisku na sprężynie nieustannie zapewnia wyprostowane, a jednocześnie zdrowe siedzenie bez bólu pleców.

Cezas Lublin

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS w Lublinie z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym od prawie siedmiu dekad.

Living Concept

Firma Living Concept jest liderem na rynku wyposażenia placówek edukacyjnych w Europie Zachodniej i Środkowej.

Oplotki

Pamiętasz to uczucie, kiedy zapominasz się na chwilę i język wędruje na bok, kiedy w twórczym szale wycinasz, albo rysujesz?