Atrakcje, obiekty

Factory Resort

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy nową salę zabaw, wyposażoną w zjeżdżalnię i kulkowy basen, aby zapewnić im mnóstwo radości i rozrywki. Niezapomniane animacje dla dzieci sprawią, że czas spędzony w FACTORY RESORT będzie nie tylko relaksujący, ale także pełen uśmiechu i zabawy dla całej rodziny.

Multikino

Kultowe NMF-y, czyli Nocne Maratony Filmowe, od lat przyciągają do nas rzeszę widzów kochających kino i gotowych zarwać nockę. Horrory, superbohaterowie, Antywalentynki, kino akcji czy oscarowe dzieła - NMF to uczta dla każdego kinomana.

Wioska Indiańska Howgh Stary Waliszów

Wizyta w Wiosce Indiańskiej to wspaniały pomysł dla grup szkolnych i przedszkolnych. Nasz program jest tak przygotowany, aby dzieci mogły rozwijać się przez zabawę. Naszym celem jest rekreacja, edukacja, propagowanie zdrowego stylu życia, ekologii. Tworzymy miejsce w którym kocha się zabawę, gdzie słychać śmiech i rodzą się niezapomniane wspomnienia. Wszystko to w bliskości z przyrodą . Nikt się u nas nie nudzi ani dzieci ani dorośli.

SklepMiejski.pl – place zabaw z atestem

Jeśli szukasz pomysłu na to, by przestrzeń zyskała nowy styl oraz funkcjonalność, zobacz ofertę naszych produktów i zainspiruj się niebanalnymi rozwiązaniami. Znajdziesz u nas specjalistyczne rozwiązania w nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym stylu– z nami metamorfoza przestrzeni jest dziecinnie prosta.

Klockownia

W Klockowni może bawić się każde dziecko: małe i duże a klocki do zabawy nigdy się nie kończą! Zabawa klockami to mądra zabawa – w niej dziecko doświadcza swoich pierwszych własnych sukcesów i osiągnięć, eksperymentuje, popełnia błędy przy tym nieświadomie i nieustannie się ucząc.

Galitsyna

Zakup biletów grupowych dla szkół, przedszkoli, biur podróży, domów opieki, domów dziecka. Specjalna oferta zakupu pakietu powyżej 10 biletów . Jeżeli jesteś przedstawicielem instytucji publicznej lub masz dużą rodzinę mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Manor House

W urokliwym hotelu Manor House SPA holistyczna filozofia jest widoczna na każdym kroku. Pielęgnuje się tu holistyczne podejście do człowieka i zabiegów SPA. W wielu pomieszczeniach słychać nastrojową muzykę lub kojący szum wody.

ZOO Wrocław

Serdecznie zapraszamy do największego oceanarium w Polsce. Pomysłodawcą i autorem wszystkich założeń koncepcyjnych, a także samej nazwy AFRYKARIUM, powstałej z połączenia słów Afryka i Akwarium, jest Radosław Ratajszczak.

Sonifit

Wiele osób zainteresowanych zakupem trampoliny ogrodowej staje przed trudnym wyborem odpowiedniego produktu dla siebie. Jak wiadomo na rynku polskim, można znaleźć wiele modeli trampolin, różnych producentów, przez co sprawa wyboru, która z pozoru wydaje się banalna, wcale taka nie jest!

Szachowa Wyspa

Kurs Szachowa Wyspa to innowacyjna metoda nauki gry w szachy przy pomocy angażujących zagadek, ćwiczeń i opowieści!

Lars Laj

Certyfikowane urządzenia na place zabaw Lars Laj to bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. W naszej bogatej ofercie ponad 1000 produktów znajdują się bujaki, huśtawki, karuzele, trampoliny, tablice edukacyjne, stoliki do zabawy piaskiem i wodą, piaskownice, domki zabaw, zestawy wielofunkcyjne, kolejki linowe i wiele innych urządzeń.

KoKo Kamper

Poznaj nasze kampery na wynajem i sam zdecyduj, którym wybierzesz się w swoją podróż życia – z przyjaciółmi, z rodziną, z ukochaną osobą. Możesz jechać, gdzie tylko zapragniesz, w Polsce i w Europie czekają na Was tysiące wyjątkowych kempingów dla miłośników caravaningu.

Hotel Anders

Hotel Anders położony jest w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich, w sercu legendarnych Lasów Taborskich, nad malowniczym Jeziorem Szeląg Mały.

Małpie Gaje

MałpieGaje.pl projektują, wykonują i montują place zabaw na posesjach osób prywatnych, wg indywidualnych potrzeb.Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o Twój własny małpi gaj!

Kocie Kadry

W Kocich Kadrach tworzymy wspomnienia, które w postaci fotografii zostaną z Wami na lata.

Hotel Delfin

Pośrodku urokliwego parku, który tworzy atmosferę wyciszenia i spokoju każdy ma szansę odnaleźć relaks i wypoczynek. Wewnątrz odkryjesz komfortowe pokoje, świat SPA i nadmorską kuchnię z najlepszymi daniami regionu. Z szacunku do naszego położenia, a zarazem będąc osobami świadomymi tego jak korzystnie ono wpływa na jakość wypoczynku, jako jedni z pierwszych stworzyliśmy pokoje ECO - pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie.