Lars Laj

Lars Laj

Lars Laj to producent placów zabaw z blisko 50-letnim doświadczeniem. Firma powstała w Danii i rozwinęła swoją działalność na terenie całej Europy.

Certyfikowane urządzenia na place zabaw Lars Laj to bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. W naszej bogatej ofercie ponad 1000 produktów znajdują się bujaki, huśtawki, karuzele, trampoliny, tablice edukacyjne, stoliki do zabawy piaskiem i wodą, piaskownice, domki zabaw, zestawy wielofunkcyjne, kolejki linowe i wiele innych urządzeń.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Place zabaw Lars Laj to synonim najwyższej jakości i bezpieczeństwa, ale też nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań.

Pozwólmy dzieciom na zabawę – Koncepcja

Dzieci kochają zabawę, są dla niej wręcz stworzone. Naszym zadaniem jest stworzyć bezpieczne miejsce zabaw, które zapewni im wszechstronny i harmonijny rozwój oraz pozwoli na udoskonalanie swoich umiejętności.

Ty decydujesz, my instalujemy – Elastyczność

Dzięki modułowemu systemowi, nasze place dają Państwu możliwość dowolnego ich zestawiania i komponowania. Pozwala to na dostosowanie naszych produktów do Waszych potrzeb.

Bezpieczne pod każdym względem – Bezpieczeństwo

Priorytetem w firmie Lars Laj jest bezpieczeństwo. Jakość i bezpieczeństwo naszej produkcji jest kontrolowana i co roku certyfikowana przez niemiecką jednostkę certyfikująca TÜV, zgodnie z normą DIN EN 1176, której odpowiednikiem jest polska norma PN EN 1176.

Więcej o procesie certyfikacji urządzeń na place zabaw dowiesz się z naszego artykułu „Certyfikowany plac zabaw„.

Starannie przemyślane – Jakość

Doskonała jakość materiałów, których używamy oraz staranne wykonawstwo stawiają firmę Lars Laj w czołówce światowych producentów placów zabaw. Nasze produkty nie tylko wyglądają świetnie przez wiele lat, ale równie długo spełniają swoje funkcje.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Lars Laj

Adres: ul. Migdałowa 11 72-003 Dobra

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.larslaj.pl/