Manor House

W urokliwym hotelu Manor House SPA holistyczna filozofia jest widoczna na każdym kroku. Pielęgnuje się tu holistyczne podejście do człowieka i zabiegów SPA. W wielu pomieszczeniach słychać nastrojową muzykę lub kojący szum wody..

Regeneracja sił

Atmosfera ciszy i spokoju sprzyja błogiemu relaksowi i głębokiemu odprężeniu. W naszym kompleksie hotelowym można wyciszyć się podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie, medytować przy Kamiennym Kręgu Mocy lub energetycznej Piramidzie Horusa. To doskonały adres na odpoczynek i regenerację sił.

Relaks bez dzieci

Holistyczne SPA

SPA to miejsce odnowy zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Rozluźniamy się w nim, relaksujemy i delektujemy ciszą. Z założenia nie ma w nim miejsca dla dzieci, które nie mogą korzystać z zabiegów i saun, a swoją ruchliwością mogą zaburzać kojącą zmysły aurę SPA. Również rodzice od czasu do czasu zasługują na wypoczynek bez swoich pociech, dlatego począwszy od 16 marca 2014 roku Manor House SPA jest hotelem bez dzieci.

Goście najlepszego od lat holistycznego hotelu SPA w Polsce (Manor House SPA był wielokrotnie nagradzany w tej kategorii w różnych branżowych konkursach i plebiscytach) oczekują warunków sprzyjających odprężeniu, chcą czuć się komfortowo i móc odpoczywać w spokoju, dlatego też odpowiadając na ich oczekiwania Manor House SPA jest otwarty na osoby dorosłe i młodzież od 12 roku życia. Dwunastolatkowie nie są już dziećmi, które wprowadzają rwetes i gwar oraz potrzebują różnych form zabawy i dużej atencji rodziców. Są to młodzi ludzie, którzy mają swoje zainteresowania i nie absorbują tak mocno opiekunów jak maluchy, mogą też towarzyszyć rodzicom w saunach czy też samodzielnie korzystać z wybranych zabiegów.

Wiele atrakcji

Mimo to Manor House SPA nie zamyka się całkowicie na dzieci. Otwarta dla dzieci i młodzieży jest stajnia koni, gdzie instruktorzy przygotowują do pierwszych lekcji jazdy konnej, a także prowadzą zajęcia dla zaawansowanych. Dostępne dla osób w każdym wieku są usługi restauracji Manor House i ścieżki dydaktyczne w zabytkowym parku okalającym posiadłość.

.

Nasza oferta

Goście, którzy chcą spędzić niezapomniane chwile w klimatycznym hotelu bez dzieci z niezwykłym holistycznym spa, mogą wybrać pobyt z szerokiej oferty hotelu Manor House SPA:

1. Pobyt SPA Regeneracja 2-dniowy z 1 noclegiem
  2. Pobyt SPA Romantyczny 2 lub 3-dniowy
  3. Pobyt SPA Energia 3-dniowy z 2 noclegami
  4. lub inny pakiet z przygotowanych dla Państwa pakietów trzydniowych, romantycznych lub Alchemii Zdrowia®

Nazwa firmy: Manor House

Adres: ul. Czachowskiego 56 , 26-510 Chlewiska