Hotel Anders

Hotel Anders oferuje wiele atrakcji i udogodnień, które sprawią, że pobyt będzie niezapomniany. Mini Klub dla dzieci, doświadczeni animatorzy oraz specjalne menu dla najmłodszych to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które szukają miejsca na udany wyjazd. Dostępne udogodnienia, takie jak czajnik, elektroniczna niania z czujnikiem ruchu, krzesełko do karmienia dzieci czy łóżeczko dla dzieci również ułatwią pobyt rodzicom.

Hotel Anders to doskonałe miejsce dla każdego, bez względu na wiek czy preferencje. Dla rodzin z dziećmi oferuje wiele atrakcji i udogodnień, natomiast dla miłośników zdrowego stylu życia restauracja będzie prawdziwym
rajem. Restauracja Pałacowa oferuje zdrowe i smaczne posiłki przygotowywane z najwyższą starannością, co na pewno przypadnie do gustu gościom, którzy cenią sobie zdrowy styl życia i dobry smak.

Przyjazna atmosfera oraz piękna okolica zachęcają do aktywnego spędzania czasu. W okolicy można zorganizować wycieczkę rowerową, nordic walking czy też wędrówkę po pobliskich szlakach turystycznych. Monumentalne Sosny Taborskie, które rosną tylko w tym jednym miejscu na świecie, sprawiają, że panujący tu klimat jest wyjątkowy. Zapach sosen, malownicza sceneria, las, woda, świeże powietrze, śpiew ptaków sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek.

Oferta SPA & WELLNESS w Hotelu Anders z pewnością przypadnie do gustu gościom, którzy szukają relaksu i regeneracji. Zabiegi na twarz, głęboko nawilżające zabiegi na ciało, masaże SPA oraz pielęgnacja dłoni i stóp to tylko niektóre z wielu opcji, które można wybrać. Warto podkreślić, że w strefie SPA & WELLNESS dostępne są także propozycje dla dzieci. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które chcą spędzić czas razem i zrelaksować się.

Hasło hotelu „Naturalnie na Mazurach” odnajduje wyraz w proekologicznej filozofii miejsca, cudownej przestrzeni, rozbudowanej bazie rekreacyjnej, regionalnej kuchni. W Hotelu Anders odpoczywa się aktywnie, żyje w zgodzie z naturą – Naturalnie na Mazurach!

Nazwa firmy: Hotel Anders

Adres: ul. Spacerowa 2 , 14-133 Stare Jabłonki