Sonifit

Sonifit

Wiele osób zainteresowanych zakupem trampoliny ogrodowej staje przed trudnym wyborem odpowiedniego produktu dla siebie. Jak wiadomo na rynku polskim, można znaleźć wiele modeli trampolin, różnych producentów, przez co sprawa wyboru, która z pozoru wydaje się banalna, wcale taka nie jest!

Na co zwracamy uwagę?
Jeżeli chodzi o wybór trampoliny, to głównymi elementami, które mają największy wpływ na jakość produktu, to:
1. materiały, z których została wyprodukowana trampolina oraz wykończenie,
2. kostrukcja trampoliny i jej wzmocnienia,
3. waga trampoliny, która świadczy o solidności produkcji,
4. oceny klientów w internecie.

Opiszemy zatem najważniejsze informacje skupiając się na każdym punkcie osobno 😉 Przede wszystkim, warto wspomnieć, że trampoliny Sonfitit nie należą do najtańszych produktów i nie ma co porównywać naszych produktów z tzw. marketówką po kilkaset złotych ponieważ nie jest to ta sama półka.

Punkt 1 oraz punkt 2, czyli materiały i wykończenie trampoliny oraz konstrukcja trampoliny. Na początku, skupmy się na kostrukcji bazy i elementów stalowch trampoliny. Nasze produkty zostały wyprodukowane ze stali cynkowanej ogniowo (powłoka cynkowa to 120g a grubość ścianek to 1,5mm lub 2 mm w zależności od elementu konstrukcji), przez co trampolina SoniFit charakteryzuje się bardzo dobra sztywnością konstrukcji i jest odporna na rdzę.

Jeżeli przyjrzymy się bliżej konstrukcji bazy, zauważymy na pewno, podwójne nogi. Takie zastosowanie konstrukcyjne ma niebagatelny wpływ na sztywność i wytrzymałość całej konstrukcji. Na pewno widzieliście w sieci czy na YouTube filmy przedstawiające testy i prezentacje trampolin innych producentów, a czy zwróciliście uwagę na zachowanie bazy podczas skakania na trampolinie kilku osób lub osoby dorosłej? Jeżeli baza trampoliny ma pojedyncze nogi, odtwórzcie wideo ponownie i zobaczcie jak zachowuje się taka baza pod obciążeniem. Wygina się, prawda? Dlatego trampoliny SoniFit zostały zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby ograniczyć do minimum to zjawisko. Warto wspomnieć również o tym, że przedłużenia słupków pionowych w trampolinach SoniFit mocowane są do bazy przy pomocy 2 klamr montażowych, dzięki czemu podwójna noga jest skontrowana na dole i na górze utrzymując przy tym maksymalną, możliwą do uzyskania sztywność konstrukcji.

Skupmy się teraz na najważniejszych aspektach, na które klienci zwracają szczególną uwagę podczas zakupu trampoliny ogrodowej. Jest to bezpieczeństwo oraz komfort użytkowaniaTrampoliny SoniFit spełniają oba te warunki i są zarówno bezpieczne i utrzymują  przy tym maksymalny komfort użytkownia. Zapytacie pewnie dlaczego?

Jak wiecie, sercem trampoliny jest mata do skakania oraz sprężyny, dzięki którym mata jest dodatkowo amortyzowana podczas każdego skoku na trampolinie. Nasze maty zostały wyprodukowane z Polipropylenu o gramaturze: 280g/m2 a mocowania sprężyn to 8 rzędowy szew poliestrowy, Tak!, aż osiem rzędów szwów trzyma cała matę w ryzach konstrukcji trampoliny. Dodatkowo zobaczcie, że siatki w naszych trampolinach są wyłącznie wewnętrzne a sprężyny są przykryte specjalną osłoną zwiększającą znacząco bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo klientów jest dla nas bardzo ważne! Dlatego w naszej ofercie nie ma, nie było i nigdy nie będzie trampolin z zewnętrzną siatką!

W tym miejscu warto wspomnieć, że mata do skakania jest odporna na promieniowanie UV, dlatego będzie służyć bezproblemowo przez conajmniej kilka lat. Jeżeli chodzi o osłony sprężyn, mamy tutaj obustronny materiał PVC o gramaturze 310g oraz specjalne gąbki amortyzujące wykonane z EPE o grubości 14 mm. Dzięki takiemu zastosowaniu, miejsca, w których znajdują się sprężyny amortyzujące są odpowidnio i bezpiecznie zabezpieczone.

Słupki trampoliny oraz siatka zabezpieczająca.

Słupki w naszych trampolinach zostały wyprodukowane również ze stali i są dodatkowo zabezpieczone specjalnymi osłonami piankowymi, dzieki którym uderzenie lub odbicie się ciała od słupka jest amortyzowane i użytkownik nie wyrządzi sobie krzywdy!

Siatka zabezpieczająca w trampolinach SoniFit jest bardzo dobrej jakości i została wyprodukowana z żyłki Polietylenowej PE, czyli z tego samego materiału co żyłki wędkarskie. Rybacy na pewno docenią wytrzymałość takiej siatki 😉 Siatka jest sznurwana na dole do mocować sprężyn przez nie ma żadnych dziur czy prześwitów pomiędzy matą a siatką. Takie rozwązanie również podnosi bezpieczeństwo użytkownika.

Jeżeli przeglądaliście galerie zdjęć z trampolinami Sonifit, to na pewno zauważuliście, że nasze siatki wyposażone są w mocny zamek o długości 120cm, dzięki któremu łatwo i bezpiecznie możemy wejśc na trampolinę. Ważnym elementem są również dwie klamry, które dodatkowo wzmacniają zamek. Trampoliny o rozmiarze 10FT oraz 12FT posiadają siatkę zabezpieczającą o wysokości 165cm natomiast rozmiary 14FT oraz 16Ft posiadają siatkę zabezpieczającą o wysokości 180cm.

Satka jest mocowana w wielu miejscach do konstrukcji trampoliny, dzięki czemu charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. W zależności od rozmiaru trampoliny, na konstrukcję pinową składa się różna ilość słupków a siatka oprócz sznurowania dolnego jest mocowana w dwóch miejscach do każdego słupka (nie w jednym miescu!).

Trampoliny SoniFit charakteryzują się również unikalnymi drabinkami, zapytacie dlaczego?
Stopnie w naszych drabinkach nie są okrągłe, jak ma to miejsce w trampolinach konkurencji tylko są specjalnie profilowane żeby utrzymać jak najwyższy komfort dla użytkownika. Powierzchnia stopni jest specjalnie ustawiona równolegle do podłoża pod odpowiednim kątem, dzięki czemu stopnie są stabilne i nie wrzynają się w nogi podczas wchodzenia na trampolinę. Dodatkowo, stopnie w naszych drabinkach nie są skręcane tylko są sparwane więc nie ma żadnej możliwości, że śruby mocujące sie rozkręcą i mogą być niebezpieczne dla użytkownikaDodatkowo drabinki są malowane proszkowo!

Do każdej trampoliny dokładamy również specjalną siatkę na akcesoria, mocowaną do podstawy trampoliny. Można w niej przechowywać: buty, napoje, plecaki, ubrania, itp. W komplecie nie brakuje również kotw, śledzi montażowych do przytwierdzenia całości konstrukcji do podłożaKotwy są bardzo przydatne i pomimo, że nasze trampoliny są naprawdę ciężkie, to kotwy dodatkowo stabilizują całą konstrukcję trampoliny, żeby nie została oderwana od podłoża na bardzo mocnym wietrze!

Więcej szczegółowych informacji na temat konstrukcji oraz użytych materiałów do produkcji trampolin znajduje się na kartach produktów. Aktualnie w ofercie posiadamy 4 modele trampolin, które różnią się rozmiarami oraz parametrami technicznymi. 
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Sonifit

Adres: Boya-Żeleńskiego 16/5 , 35-105 Rzeszów

E-mail: [email protected]

strona WWW: https://sonifit.pl/