POLIGRAFIA WYDAWNICTWO GADŻETY

POLIGRAFIA WYDAWNICTWO GADŻETY

ZAPOL Sobczyk Sp.j. to od prawie 30 lat najbardziej znana, nie tylko w Szczecinie, firma, która może poszczycić się wieloma wartościowymi publikacjami: książkami, albumami czy czasopismami, a także materiałami promocyjnymi dla biznesu i marketingu.

Jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm i marek. Dostarczamy wysokiej jakości materiały reklamowe, gadżety i upominki. Wyróżnia nas kreatywność, podążamy za trendami. Nasze studio graficzne tworzy nietuzinkowe autorskie ilustracje i oprawy.

Projektujemy, przygotowujemy i wydajemy publikacje albumowe z unikalnymi zdjęciami najlepszych fotografów, książki odkrywające losy ludzi w ujęciu historycznym, artystycznym i muzycznym, a także przewodniki – np. pierwszy polski przewodnik po Pojezierzu Meklemburskim czy prawdziwy news wydawniczy – najbardziej aktualny przewodnik „CZAS na Szczecin” w dwóch wersjach językowych: polskiej i niemieckiej.

Myślimy o najmłodszych. Przygotowujemy kreatywne książeczki dla dzieci.

Każde dziecko może przygotować własny projekt kolorowanki czy książeczki.

Firma Zapol pamięta o najmłodszych. Zaprojektowaliśmy serię artykułów szkolnych min „ZWIERZAKI” … Oto kochane zwierzaki……

Pamiętamy o sprawieniu drugiej osobie radości.

Taką przyjemność sprawi firma ZAPOL Sobczyk Sp.j.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: POLIGRAFIA WYDAWNICTWO GADŻETY

Adres: Piastów 42, 71-062 Szczecin

Telefon: 91-435-19-00

E-mail: [email protected]

Strony: zapol.com.pl

Sklep: e-zapol.com.pl/