WeeRide

WeeRide

Witamy Cię w kolekcji produktów WeeRide – nagradzanej marce rowerowych produktów dla całej rodziny. Z naszego centrum innowacyjnych technologii wychodzą najlepiej zaprojektowane produkty rowerowe. Cechuje je dbałość o szczegóły, dlatego WeeRide zapewnia niezawodność, bezpieczeństwo i komfort dla całej rodziny.

Foteliki rowerowe WeeRide to po prostu najlepsze rowerowe foteliki dla dzieci, które w najbardziej przyjazny sposób dają Twojemu dziecku wspaniałe doświadczenie z jazdy na rowerze. Pozwalają na utrzymanie stałej interakcji między dzieckiem i rodzicem podczas przejażdżki rowerem. Takich doznań w żaden sposób nie są w stanie oferować przestarzałe foteliki umieszczone z tyłu roweru.

Gdy Twoje dziecko staje się starsze lub ma rodzeństwo najlepszym wyborem do kontynuowania wycieczek rowerowych jest Co-Pilot lub Pro Pilot. Bezpieczeństwo dzieci i łatwość użytkowania przez rodziców jest zawsze dewizą WeeRide.

Nasz produkt Co-pilot to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na wprowadzenie dziecka do wspaniałego, pełnego doznań świata podróży rowerowych. Twoje dziecko może poczuć wolność jaką dają rowery, przy jednoczesnym zachowaniu kontroli. Dzieci szybko nauczą się jak samemu jeździć na rowerze, a co najważniejsze doświadczą jak zachować równowagę podczas jazdy.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: WeeRide

Telefon: +48 519 347 667

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://myweeride.pl/