Wallstreet Your English

Wallstreet Your English

“Nie mam zdolności językowych”, “Moje dziecko nie ma talentu do języków”

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?

Jak zapewne Państwo wiecie, dobór metod nauczania jest bardzo istotną kwestią jeżeli chodzi o naukę języka obcego. Bardzo ważne jest abyśmy pamiętali, że to mózg naszego ucznia wykonuje tutaj największą pracę i jest to w stanie zrobić nawet na nieświadomym poziomie i to właśnie dlatego tak istotne jest aby uczeń uczył się nawet wtedy kiedy nie zdaje sobie sprawy z tego, że taki proces zachodzi w jego głowie. Nieodpowiedni dobór metod może spowodować spadek motywacji wewnętrznej ucznia, a to jest sytuacja, która wymaga natychmiastowej reakcji ze strony nauczyciela, metodyka czy też właściciela placówki edukacyjnej. Będąc tego bardzo świadomi, z ogromną starannością dobraliśmy metody, które w odpowiedni sposób wspomagają pracę mózgu dzięki czemu nauka staje się przyjemnością, a nie ciężkim obowiązkiem.

Naszą autorską metodą jest metoda iHUS

iHear- iUnderstand – iSpeak

Jest to metoda, która pozwala naszym słuchaczom na całkowitą immersję, czyli zanurzenie się w języku obcym. To nie prawda, że trzeba wyjechać za granicę aby nauczyć się języka. Jesteśmy w stanie zrobić to również mieszkając w Polsce, natomiast musimy być świadomi tego w jaki sposób to zrobić, jak rozłożyć materiał, który planujemy opanować w odpowiednich jednostkach czasowych, a przede wszystkim jak to zrobić w zgodzie z pracą naszego mózgu. Metoda iHUS to jedyna metoda, która oferuje Państwu możliwość opanowania języka w taki sposób, w jaki uczą się dzieci dwujęzyczne, a tak naprawdę dwujęzyczność naszych słuchaczy, to nasza najwyżej zawieszona poprzeczka.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Wallstreet Your English

Adres: Księcia Józefa Poniatowskiego 12, 32-700 Bochnia

E-mail: [email protected]

Strona WWW:  https://wstrt.eu