Ultimate Kids

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Stworzyliśmy własny model w pełni zaplanowanejskutecznej ścieżki rozwoju dla dzieci, która zaczyna się od lat wczesnodziecięcych (nasi najmłodsi uczniowie mają 2 lata), a kończy po maturze.Wykorzystujemy licencjonowane metody (Teddy Eddie, Savvy Ed, Matplaneta, Colorin Colorado), dzięki którym otrzymujesz przewidywalny i pewny rezultat.

W pełni przygotowujemy do egzaminów Cambridge Assessment. Jesteśmy jedyną szkołą w okolicy, która poza przygotowaniem, oficjalnie organizuje egzaminy Cambridge. Wszystko w jednym miejscu.

U nas rodzice nie muszą sobie zadawać pytania „co było na tym angielskim”, „czy moje dziecko na pewno wynosi coś z tych lekcji”. Dlaczego? Ponieważ posiadamy nowoczesne narzędzia dla rodziców do kontrolowania rozwoju i postępów w nauce.

Ucząc dzieci, jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami – informujemy ich o postępach oraz motywujemy do wspólnego wykorzystywania zdobytych przez uczniów umiejętności w zaciszu domowym.

Metoda Teddy Eddie – angielski dla przedszkolaków Wrocław (Ołtaszyn, Wysoka) oraz w przedszkolu Twojego dziecka

Nazwa firmy: Ultimate Kids

Adres: Ołtaszyn ul.Strachowskiego 7a/1