Tefal

Tefal

Tefal jest przy Tobie już od ponad 60 lat, dostarczając Ci pomysłowe rozwiązania inspirowane życiem.
Od pierwszej, stworzonej w latach 50-tych, patelni z powłoką nieprzywierającą, poprzez kompletny asortyment naczyń kuchennych, aż po drobne urządzenia AGD. Tefal jest z Tobą w każdym domu dzień po dniu.

Zawsze z Tobą, dzień po dniu

W rytmie codziennego życia niełatwo jest w pełni poświęcić się temu, co jest naprawdę ważne: spędzaniu cennych, niezapomnianych chwil z bliskimi osobami.

W Tefal wierzymy, że zasługujesz na to, by Twój dom był pełen życia bez ograniczeń.

Dlatego robimy wszystko, aby wesprzeć Cię i ułatwić codzienne życie. Opracowujemy innowacyjne i pomysłowe rozwiązania, które zapewniają doskonałe rezultaty przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku.
Nasze produkty zostały opracowane w oparciu o technologie stawiające czoła życiowym wyzwaniom, niezależnie od tego, czy chodzi o gotowanie, nadanie nieskazitelnego wyglądu Twoim ubraniom i pościeli czy utrzymanie czystości i świeżości w domu.

Jesteśmy z Tobą od ponad 60 lat. W Twojej kuchni, salonie, domu. Po to, aby pomóc Tobie i Twoim bliskim beztrosko cieszyć się codziennym życiem.

Czy Ty także wierzysz, że innowacja może być źródłem przyjemności i chęci dzielenia się z innymi?
Odkryj nasze doświadczenie, zespoły, wartości… dzięki którym znajdziesz czas, aby beztrosko cieszyć się swoim pełnym życia domem.

W Tefal wierzymy, że innowacja to najlepszy sposób na ułatwienie życia, uczynienie go wygodniejszym i bardziej przyjaznym.

Naszym zadaniem jest zrozumienie i przewidzenie zmieniającego się stylu życia, aby móc zaoferować Ci najbardziej odpowiednie produkty do Twojej kuchni i salonu, jak również do całego domu.

Na drodze do przełomowych technologii, nasze zespoły badawczo-rozwojowe czerpią inspirację z Twojego życia, aby opracowywać innowacyjne i pomysłowe rozwiązania, które pozwolą Ci beztrosko cieszyć się Twoim pełnym życia domem.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Inflancka 4C   ,   00-189 Warszawa

Strona WWW: https://www.tefal.pl/