Szybki Angielski - Instytut Colina Rose

Szybki Angielski - Instytut Colina Rose

Szybki Angielski to sieć ponad 40 szkół językowych w całej Polsce, która uczy angielskiego w 6 miesięcy lub mniej.

Pomagamy dorosłym i dzieciom (10-14 lat), którzy chcą szybko opanować lub poprawić swój angielski.

Stosujemy autorską metodę Colina Rose, która pozwala błyskawicznie odblokować mówienie – już od pierwszych zajęć.

W Szybki Angielski to TY jesteś w centrum naszej uwagi – cały nasz zespół skupia się na Twoich celach, potrzebach, oczekiwaniach i osiągnięciach. Wszystko jest dostosowane do Twojej osobowości, mocnych stron i preferencji.

Twoje samopoczucie na zajęciach jest dla nas bardzo ważne – każde zajęcia to mnóstwo humoru i lekkości, a czas na zajęciach mija niepostrzeżenie.

Prowadzimy Cię za rękę – cały proces nabywania umiejętności językowych jest uporządkowany i doskonale zorganizowany za Ciebie.

Uczysz się stacjonarnie lub online, indywidualnie lub w bardzo małej grupie (max 3 os.) o poziomie odpowiednim dla Twoich obecnych umiejętności.

Tu odzyskujesz wiarę w siebie! Najczęstsza opinia Kursantów: “Najbardziej lubię ten dzień, kiedy mam angielski”.

Trudne przypadki to nasza specjalność!

O naszej metodzie nauki można było usłyszeć w Dzień dobry TVN, od polskich gwiazd, ale przede wszystkim też od ludzi, którzy nie tylko nauczyli się angielskiego, ale i zmienili podejście do siebie samych i do własnych możliwości.

Porozmawiajmy – poznaj nas bliżej i zobacz, dlaczego wybierają nas gwiazdy oraz osoby, oczekujące błyskawicznych efektów.

Umów się na rozmowę, podczas której pokażemy Ci jak uczymy oraz podpowiemy w jaki sposób TY powinieneś się uczyć wykorzystując swoje naturalne predyspozycje, co wiąże się z szybkimi rezultatami przy przeciętnym wysiłku włożonym w naukę.

https://www.szybkiangielski.pl/naucz-sie-szybko/

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Szybki Angielski – Instytut Colina Rose

Telefon: +48-692-411-335

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.szybkiangielski.pl/