Storytel

Storytel to aplikacja pełna najlepszych historii, których można słuchać, kiedy się chce i gdzie się chce. Wystarczy telefon lub tablet.
To wybór setek tysięcy audiobooków i ebooków, dostępnych po polsku i po angielsku, w aż 18 kategoriach. Można dać się wciągnąć ekscytującym kryminałom, poruszyć gorącym romansom lub oczarować najlepszej fantastyce. Najmłodsi znajdą zaś bogaty katalog dedykowany właśnie im.
Wisienką na torcie są produkcje Storytel Original, czyli ekskluzywne, oryginalne audiobooki i słuchowiska w gwiazdorskiej obsadzie.

Wszystko to w ramach przejrzystych pakietów: Storytel Unlimited – z nieograniczonym dostępem do wszystkich treści, Storytel Basic – z określoną ilością godzin słuchania w miesiącu, oraz Storytel Family – dla tych, którzy najlepszymi historiami chcą dzielić się z najbliższymi. Każdy pakiet to dostęp do pełnego katalogu tytułów.

Aplikacją Storytel cieszą się użytkownicy i użytkowniczki na 25 rynkach. Ich ulubione audiobooki i słuchowiska towarzyszą im na spacerach, w trakcie treningu, w czasie domowych porządków czy w podróży, a dzięki trybowi offline nie muszą martwić się o dostęp do internetu.

Storytel to najlepsza rozrywka, idealnie skrojona pod zabiegany i pełen wrażeń tryb życia. Użytkownicy i użytkowniczki Storytel nigdy nie muszą rozstawać się z ulubionymi historiami.

KIDS:
Kids Mode w Storytel to wygodny sposób na przełączanie aplikacji w tryb przyjazny najmłodszym słuchaczom i słuchaczkom. To nie tylko dedykowany dzieciom katalog, ale również osobna Półka i odtwarzacz, dzięki którym rodzice i dzieci mają w aplikacji własne, osobne przestrzenie.

Nazwa firmy: Storytel Sp. z o.o.

Adres: ul. Grzybowska 60, 00-844 Warszawa

Strona WWW: https://www.storytel.com/