Stoliczek

Stoliczek dla najmłodszych

„Entliczek-pentliczek, czerwony stoliczek …” tak zaczyna się bajka Brzechwy ale to również początek przygody z naszymi produktami stoły multimedialne dla dzieci!

Motylki kochają wszystkie dzieci na świecie, nasza inspiracja do zbudowania stoliczka który ma wiele możliwości, a jego obsługa jest tak prosta jak zabawa z tabletem czy smartphone’em. Teraz zamiast 10 cali, proponujemu dotykowe ekrany 32 cale, na którym dzieci mogą wspólnie pokonywać kolejne etapy gier edukacyjnych.

Tablica dla tych starszych

Tablice interaktywne powodują, że każda lekcja staje się jeszcze ciekwasza dla uczniów i o wiele bogadsza w możliwości przekazu dla nauczycieli.

Tablica interaktywna to dzisiaj nieodzowne wyposażenie nowoczesnej klasy! Pisz na ekranie palcem lub flamastrem i wymazuj, Dotknij ekranu, aby poruszać się po dokumentach, filmach, prezentacjach lub stronach internetowych. Rób notatki, rysuj kształty, przesuwaj, skaluj lub obracaj obrazy za pomocą dotyku palcem, Zapisuj notatki, wykresy, tekst, pliki audio. Możesz je drukować, wysłać przez e-mail lub udostępniać. Steruj komputerami / tabletami w klasie z poziomu ekranu.

Nazwa firmy: Stoliczek

Adres: +48 510 905 553