Stella Pack S.A.

Stella Pack S.A.

Stella Pack to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci oraz dystrybutorów niechemicznych środków czystości i produktów higienicznych.

Nasza historia to 20 lat doświadczeń związanych z produkcją i dystrybucją najwyższej jakości produktów. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty, w tym: ISO 9001:2015, certyfikat BRC, a także liczne nagrody dla naszych produktów, szczególnie dla marki premium – Stella.

Marka Stella to przede wszystkim ekologiczne worki na śmieci, w 100% z recyklingu, a także produkty do sprzątania (rękawice, ściereczki, mikrofibry) i gotowania (folie aluminiowe, folia do żywności, papiery, rękawy i foremki do pieczenia).

Stella Pack jest także właścicielem marki Lula, linii nowoczesnych artykułów higienicznych takich jak nawilżane chusteczki dla niemowląt, nawilżane papiery toaletowe, czy nawilżane chusteczki odświeżające antyperspiracyjne – będące absolutną NOWOŚCIĄ na polskim rynku.

Naszą największą dumą jest 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce i na Ukrainie. Wszystkie produkowane przez nas worki na śmieci powstają z przetworzonych odpadów foliowych. Dysponujemy unikaną, opracowaną w naszej firmie technologią przetwarzania odpadów foliowych w regranulat, a następnie w pełnowartościowe worki na śmieci. Jest to przyjazna środowisku technologia w skład której wchodzi najnowocześniejsza w naszej części Europy, wysokowydajna linia sortująca oraz opatentowany przez  Stella Pack sposób wykorzystania ciepła, czyniący ten proces jest znacznie bardziej ekologicznym.

Od ponad 20 lat realizujemy w praktyce ideę gospodarki obiegu zamkniętego, przetwarzamy odpady foliowe, oczyszczamy z nich środowisko naturalne i zamieniamy je w produkt, zaprojektowany tak, by mógł być ponownie przetworzony.

Nie zapominamy o tym skąd się wywodzimy i gdzie działamy. Wspieramy społeczność lokalną i jej inicjatywy, kluby sportowe, działalność kulturalną. Szczególną troską otaczamy najmłodszych i najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego regionu, czego efektem jest działająca już od 2012 roku Fundacja Stella im. Agaty Orłowskiej, która z sukcesami wspiera leczenie i rehabilituje dzieci z najcięższymi chorobami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Stella Pack S.A.

Adres: ul. Krańcowa 67, 21-100 Lubartów

Telefon: 81-852-67-00

E-mail: [email protected]

Strona WWW: www.stella.com.pl