Solverx

Solverx

Dermokosmetyki, które przywrócą komfort Twojej skórze.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku kosmetologii oraz medycyny estetycznej sprawiło, że wiemy jak skutecznie wspierać konkretne potrzeby skóry.

Formuły naszych preparatów powstają w oparciu o zdobyte doświadczenie i wiedzę współpracujących z nami dermatologów i kosmetologów.

Ponieważ na co dzień od kilkunastu lat jesteśmy blisko naszych pacjentów wiemy jakie są najczęstsze potrzeby skóry we współczesnym świecie. Dzięki temu, że jesteśmy blisko świata nauki szybko reagujemy na wszelkie zmiany i korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań.

Jakość i skuteczność potwierdzona
badaniami klinicznymi

Z dumą prezentujemy wyniki badania klinicznego przeprowadzonego na produktach marki SOLVERX® wykonane pod okiem prof. Narbutt oraz prof. Lesiak z łódzkiej Dermokliniki.

Badanie kliniczne zostało przeprowadzone na grupie dzieci od 3. roku życia i na dorosłych, którym podano 2 preparaty przeznaczone dla pacjentów cierpiących na AZS – emulsję do mycia Atopic Forte oraz balsam do ciała Atopic Forte. Oba produkty były testowane na chorych dotkniętych AZS (z umiarkowaną i łagodną postacią).

Badania dowiodły blisko 100% skuteczności parametrów związanych ze zmniejszeniem objawów suchości skóry oraz podrażnień, a także łagodzeniem świądu. Co niezwykle istotne zdecydowana większość pacjentów (w obydwu grupach) zadeklarowała wysoką skuteczność jeżeli chodzi o zapobieganie nawrotom oznak AZS. Ponadto preparaty SOLVERX przywracają komfort skórze zmienionej chorobowo oraz są przyjemne w aplikacji.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Empire Pharma Sp. z o.o.

Adres: al. Jana Pawła II 54C , 05-250 Radzymin

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://solverx.pl/