Socatots

Jest wiele szkół piłkarskich dla dzieci, ale nasza jest wyjątkowa. Dlaczego? Już wyjaśniamy!

Pomysłodawcą i autorem programów, które prowadzimy jest Simon Cliford, brytyjski trener i twórca Brazilian Soccer Schools (BSS), metody treningowej opartej na elementach brazylijskiego futbolu. Cliford zafascynowany grą piłkarzy z Brazylii zaadaptował treningi do europejskich realiów i rozpoczął szkolenie młodych chłopców.

To właśnie BSS przed ponad dziesięcioma laty natchnął Simona do stworzenia kolejnego programu, tym razem przygotowanego specjalnie dla najmłodszych. Tak powstał program zajęć ogólnorozwojowych, wzbogaconych elementami piłki nożnej o nazwie – SOCATOTS.

Socatots to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci z aktywnym udziałem rodzica, gdzie piłka nożna stanowi ważny element treningu. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała. Jest to czas spędzony w gronie rówieśników na wspólnej zabawie i nauce. Poprzez zabawę rozwijamy nie tylko umiejętności motoryczne i techniczne, ale także nasi mali piłkarze nabierają poczucia własnej wartości i pewności siebie. Nasze zajęcia to nie tylko piłka nożna!

Dzięki SOCATOTS dzieci ćwiczą także swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze. Stwarzamy pełne wyzwań środowisko dla dzieci w różnym wieku, za pośrednictwem zabawy ze specjalnie skonstruowanymi piłkami, sprzętem, muzyką, ćwiczeniami, piosenkami i rymowankami. Podczas naszych zajęć kształtują się nawyki zdrowego i aktywnego trybu życia, wspomagamy wszystkie aspekty umysłowego i fizycznego rozwoju dziecka. Dzieci lepiej socjalizują się w grupie i podnoszą swoją samoocenę.

Przyjdźcie na pierwsze bezpłatne zajęcia i sprawdźcie sami! Zajęcia prowadzimy w całej Polsce od września do czerwca w określonych dniach, godzinach i lokalizacjach.

Zapisy na zajęcia przez cały rok

Nazwa firmy: Socatots

Strona WWW:  http://www.socatots.pl/