Sleep Home

Marka SLEEP HOME zawdzięcza swoje istnienie marce LIGHTWOOD z której to się wywodzi i czerpie najlepsze wzorce i doświadczenia przy pracy w drewnie. Dzięki wieloletniej pracy w stolarstwie przy tworzeniu lamp z drewna, stolików, regałów przyszedł czas na poszerzenie gamy produktów i tak z troski o najmłodszych postanowiliśmy stworzyć markę SLEEP HOME (ang. śpiący domek), która zajmuje się produkcją łóżek domków dla dzieci oraz dodatków do wnętrz w stylu skandynawskim do pokojów dziecięcych.

Pragniemy aby nasi najmłodsi od samego początku obcowali z pięknym surowcem jakim jest drewno, uczyli się go i poznawali jego zalety jak i wady aby jednym słowem… doświadczali.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym pomysłom i doświadczeniu będziemy mogli spełniać oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i ich pociech. Jesteśmy lokalnym producentem i korzystamy z dostawców o lokalnym zasięgu dzięki czemu mamy dużą kontrolę nad jakością dostarczanych do nas surowców oraz rzetelnością ich dostaw.

Jeśli postanowisz nas bliżej poznać to zapraszamy do świata SLEEP HOME

Nazwa firmy: Sleep Home

Adres: Mieleszynek 14   98-400 Wieruszów