Say Kids

SAY KIDS, STAY SAFE

SayKids to miejsce i ludzie. To bezpieczne środowisko dla Twojego dziecka.  SayKids to nowoczesne Centrum diagnostyczno-rehabilitacyjne dla niemowląt i dzieci.

• Oferujemy kompleksową diagnostykę i rehabilitację, opartą na nowoczesnym sprzęcie i doświadczonym personelu.
  • Otaczamy Pacjentów opieką. Każdy prowadzony jest przez dedykowanego fizjoterapeutę.
  • Analizujemy proces leczenia jako całość i reagujemy dynamicznie.
  • Naszą ideą jest szybki i łatwy dostęp najmłodszych do diagnostyki i płynne przejście do natychmiastowej rehabilitacji. Zamierzamy możliwie ułatwić i uprościć każdy z tych etapów.

Takie efekty są możliwe przy sprawnym zarządzaniu, kompleksowości w podejściu do procesu leczenia i energii naszych specjalistów. Zwracamy uwagę na elastyczność i ciągły proces kontroli przebiegu leczenia. Na kontakt z Pacjentem i jego rodzicami. Słuchamy i jesteśmy uważni. Staramy się, aby nie umknął nam żaden szczegół.

SayKids to kliniki diagnostyczne, w których gromadzimy innowacyjny sprzęt służący do precyzyjnego rozpoznawania schorzeń u dzieci. Do dyspozycji naszych pacjentów oferujemy: Spine 3D, matę podobarometryczną, wideograf, podoscan, K-force oraz scolioscan.

Humzee to kolekcja sensorycznej pościeli i kocyków
Oprócz zaprojektowanych zabawek, które uspokoją Twoje maleństwo, Humzee zadba też o wygodę Twojego dziecka podczas snu.

Stworzył wspaniałą kolekcję pościeli, kocyków i kołderek. Dodatkowo zaprojektował ochraniacze do łóżeczka, żeby Twoje maleństwo mogło spokojnie i bezpiecznie odpoczywać.

HUMZEE w jednym miejscu
Wszystkie produkty HUMZEE możesz kupić w naszym sklepie internetowy. Znajdziesz tam pełne opisy produktów, a nasi konsultanci pomogą Ci dokonać wyboru.

Nazwa firmy: SayKids

Adres: Al. KEN 103, 02-722 Warszawa