Sanipol

Sanipol

Kabiny dla przedszkoli

Dzieci nie mają jeszcze w pełni wykształconego instynktu samozachowawczego, dlatego ich działania cechuje nonszalancje i skłonność do ryzyka. Brak świadomości zagrożeń powoduje, że są bardziej narażone na urazy. Dlatego projektując kabiny dla przedszkoli, staraliśmy się uczynić je możliwie najbezpieczniejszymi i w pełni przystosowanymi do potrzeb najmłodszych. W naszej ofercie mamy konstrukcje dostosowane dla dzieci w różnym wieku. Znajdą u nas Państwo:

– same wydzielenia,

– cała zabudowa niska

– lub w układzie mieszanym – drzwi i ścianki działowe niskie, natomiast pozostałe elementy, tzn. ścianki zamkowe, zawiasowe, zamkowo-zawiasowe, na standardową wysokość 2020-2030mm sprzężone profilem wieńczącym.

Tworząc nasze kabiny, dbamy o najmniejsze szczegóły. Dlatego oferujemy zabudowy wc dedykowane dla dzieci w bogatej, żywej kolorystce. Dotyczy to nie tylko płyt, ale również okuć, które również mogą zostać pokryte wybraną barwą. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych wprowadziliśmy zestaw udogodnień, zamiast standardowej klamki montujemy pochwytu KIGA czyli tzw. kierownicę. Ponadto używamy specjalnych zawiasów lub uszczelek antyuciskowych, które zapobiegają przytrzaśnięciom palców Możemy też nadać drzwiom kabin indywidualny kształt.

Typowe kabiny przedszkolne, żeby umożliwić wychowawcom natychmiastowe wejście do kabiny w sytuacji awaryjnej, nie mają zamknięcia wewnętrznego.

Oprócz doskonałej jakość kabin sanitarnych dla dorosłych i dzieci produkujemy także kabiny do przebieralni.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Sanipol Sp. z o.o.

Adres: Poznańska 106, 66-300 Międzyrzecz

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://sanipol.pl