Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Rodzinny Park Rozrywki to idealne miejsce na aktywny wypoczynek jak i zajęcia edukacyjne. Nasze zaplecze gastronomiczne i atrakcje parku połączone z doświadczoną kadrą sprawiają, że jesteśmy idealnym miejscem na organizację:
– wycieczek szkolnych, przedszkolnych
– organizację zajęć edukacyjnych
– zapewnienie dnia pełnego wrażeń i dobrej zabawy (kolonie i półkolonie)

Wszystkie odwiedzające nas grupy oprowadzane są po terenie przez naszego przewodnika, zalecamy aby czas wycieczki wynosił minimum 3 godziny. Na terenie parku zlokalizowane są dwa punkty gastronomiczne, które na życzenie mogą przygotować posiłki dla grupy.

Cena biletu grupowego wynosi 39 zł / osobę, cena biletu zawiera:
– nielimitowany czasem i ilością dostęp do wszystkich atrakcji parku ( z wyłączaniem wypożyczalni sprzętu wodnego i trudniejszej trasy parku linowego, urządzeń uruchamianych za pomocą monety bądź żetonu)
– przewodnika oprowadzającego grupę liczącą maksymalnie 50 osób

Ważne informacje:
– park funkcjonuje od maja do września
– opiekunowie grup mają wolny wstęp do parku (1 opiekun na / 8 dzieci)
– park można zwiedzać indywidualnie według wyznaczonych kierunków zwiedzania
– z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne i bezpieczeństwo gości część atrakcji może zostać czasowo zamknięta

REZERWACJA telefoniczne 602 855 255
Zapraszamy Ekipa Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia przy obwodnicy Elbląga

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki

Adres: Nowe Pole 1B, 82-310 Elbląg

E-mail: [email protected]

Strona WWW: www.nowaolandia.pl