Przygody Fenka

Poznaj Fenka, bohatera książeczek dla dzieci, którego polecają psychologowie i pedagodzy!
W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć swoje ulubione książeczki w formie papierowej, elektronicznej, jak i audiobooku.
Przygody Fenka to wspaniała okazja na dorastanie wraz z bohaterem, który na co dzień mierzy się z podobnymi problemami, co nasze dzieci.

Nasze bajki edukacyjne to pomocnik dla rodziców, pedagogów i przewodnik dla dzieci. Tworzone są przez polskich autorów i ilustratorów.

Fenek to bajkowy przewodnik dla tych rodziców, którzy chcą zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby jak najlepiej wychować swoje dzieci. Wspaniale sprawdza się podczas zajęć przedszkolnych i zabaw z dziećmi. Uczy dziecko, jak dbać o zdrowie i środowisko. Jak zachowywać się w różnych miejscach i sytuacjach. I jak nazwać, oswoić i zrozumieć swoje emocje.

Wierzymy, że edukacja najmłodszych leży w rękach rodziców, nauczycieli i z pomocą bajek edukacyjnych oraz Fenka jesteśmy w stanie ukuć ich lepszą przyszłość, pełną empatii i zrozumienia.

Fenek to nie tylko książki!

Mamy bogatą ofertę książek i audiobooków także w języku angielskim. Konsultujemy treści z ponad 80-cioma ekspertami m. in. psychologami i pedagogami. Ubogacamy treści w bezpłatne materiały do samodzielnych ćwiczeń, które można pobrać i wydrukować samodzielnie: karty pracy, scenariusze zajęć, Codzienniczek Fenka (do ćwiczenia czytania i pisania), on-linowe jak i do samodzielnego wykonania – fiszki językowe, gry karciane, maskotki i pacynki…wszystko co uczy i bawi dzieci.

Poznaj ze swoim dzieckiem fantastyczne przygody Fenka i jego przyjaciół, dzięki edukacyjnym bajkom z serii Fenek twoja pociecha z łatwością zrozumie emocje, które są nieodłącznym elementem codziennego życia.

Wejdź na stronę i zamów.

Nazwa firmy: Fenek Publishing

Adres: Muchomorów 20, Bielsko-Biała