Panda Wanda

Ekologiczne kosmetyki i akcesoria

Wzrost produkcji odpadów oraz chęć zatroszczenia się o planetę Ziemię spowodowała, że utworzyliśmy sklep internetowy PANDAWANDA. To wyjątkowe miejsce przeznaczone dla ludzi, którzy chcą świadomie zadbać o środowisko. Od początku działalności szczególny nacisk kładziemy na oferowanie naturalnych, nieszkodliwych, wegańskich produktów stworzonych przy wykorzystaniu ekologicznych składników dostarczonych przez Matkę Naturę. Kosmetyki i akcesoria, które proponujemy online, są skuteczne, bezpieczne dla zdrowia i etyczne, a więc nie szkodzą nam, zwierzętom oraz środowisku.

W asortymencie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy duży wybór artykułów do pielęgnacji i higieny, a także przydatnych podczas wykonywania codziennych czynności takich jak sprzątanie, robienie zakupów, czy opiekowanie się dzieckiem. Dostawcami etycznych kosmetyków i akcesoriów są wyłącznie zaangażowane społecznie marki, dla których świat dookoła nie jest obojętny. W ofercie mamy naturalneekologiczne i wegańskie produkty pochodzące głównie z niewielkich manufaktur, które chcą zmieniać świat na lepsze. Należą do nich między innymi takie firmy jak:

• A Slice of Green,
  • EcoCoconut,
  • Klareko,
  • Mydlarnia Cztery Szpaki,
  • Ministerstwo Dobrego Mydła,
  • Zielone Laboratorium.

Naturalne i etyczne produkty do stosowania na co dzień

Priorytetem sklepu internetowego PANDAWANDA jest oferowanie skutecznych i ekologicznych produktów wytworzonych przy użyciu naturalnych i odpowiedzialnie pozyskanych surowców. Kosmetyki i akcesoria, które sprzedajemy, są przygotowywane z myślą o drugim człowieku, przyrodzie i planecie, a plastik jest w nich omijany z daleka. Wierzymy, że moda na wegańskie i etyczne artykuły nie jest chwilowym trendem, ale powrotem do korzeni, czyli do tego, co naturalne, zdrowe i bezpieczne.

Produkty, które udostępnia sklep internetowy PANDAWANDA, mają ekologiczne opakowania, co jest dla nas bardzo istotne. Wszystkie przesyłki pakujemy z poszanowaniem środowiska, w duchu zero waste. Dzięki temu pomagamy naszej planecie w ograniczeniu produkcji śmieci, co jest małym krokiem ku lepszemu. Ty też możesz do nas dołączyć!

Nazwa firmy: Panda Wanda

Strona WWW: https://pandawanda.pl/