Oxyter

Tlenoterapia Hiperbaryczna

Przyczyną trudności w gojeniu się ran jest ich niedotlenienie, które powstaje na skutek uszkodzonych naczyń krwionośnych. Terapia hiperbaryczna przyspiesza regeneracje uszkodzonego obszaru, wpływa korzystnie na odbudowę uszkodzonych naczyń krwionośnych i zwiększa ilość tlenu we krwi, dzięki czemu rany goją się szybciej. Od 5 lat pomagamy naszym podopiecznym w uporaniu się z ich zdrowotnymi problemami. Jest to nasza misja, którą wypełniamy każdego dnia.

Komora hiperbaryczna

Dzięki innowacyjnemu procesowi produkcji, uzyskaliśmy lekką a zarazem bardzo wytrzymałą komorę w której umieszczamy tylko kończynę dotkniętą zmianami chorobowymi.

Innowacyjne urządzenie

Jako pierwsi oferujemy tego typu urządzenie do użytku domowego. Leczenie stopy cukrzycowej, trudno gojących się ran i owrzodzeń wymaga wielu terapii i wizyt w specjalistycznych placówkach. Docierały do nas sygnały jak problematyczne są codzienne podróże na zabiegi i jakie wiążą się z tym koszty, oraz ile pochłania to czasu.

Maksymalne korzyści

Pomyśl ile czasu i pieniędzy mógłbyś zaoszczędzić, gdybyś mógł sam w domu robić sobie terapię, siedząc przed telewizorem i oglądając swój ulubiony serial. Nie trzeba już wychodzić z domu i nadwrężać chorej nogi. Wszystko czego potrzebujesz masz pod ręką.

Brak przeciwskazań

Dzięki najnowszej technologii, wyeliminowaliśmy wszystkie przeciwskazania. Nie ma znaczenia jakie masz choroby współistniejące, czy przyjmujesz leki i ile masz lat. Oxyter jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny dla wszystkich ludzi.

Idealne dopasowanie

Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie. Dlatego kiedy zamówisz zestaw Oxyter, przyjedziemy do Ciebie, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pokażemy jak to wszystko działa, oraz dostosujemy go do Twoich potrzeb. Zestaw Oxyter jest lekki i poręczny, główna jednostka jest na kółkach, dzięki temu terapia może się obywać w dowolnym miejscu w Twoim domu.

Nazwa firmy: Oxyter

Adres: ul. Jasnogórska 27, Częstochowa