Oko umysłu

Zintegrowany mózg – doskonałe centrum zarządzania

Publikacje terapeutyczne to narzędzie pracy wydane w formie teczki terapeutycznej. Teczka zawiera karty pracy służące stymulacji, rozwijaniu usprawnianiu percepcji wzrokowej i procesu widzenia dla dzieci ze SPE i SPR.

Renata Paździo – Jestem specjalistą w zakresie terapii pedagogicznej, nauczycielem-pedagogiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Słupsku z wieloletnim stażem pracy, wykładowcą Ośrodka Kształcenia Kadr ATENA w Słupsku i Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, Trenerem Treningu Widzenia w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą. Posiadam uprawnienia do prowadzenia badań słuchu z wykorzystaniem Screeningowego Audiometru Tonalnego (SAT) – Słuch obwodowy i centralne przetwarzanie słuchowe oraz mam na swoim koncie szereg szkoleń kwalifikacyjnych/uprawniających do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE) i specjalnym potrzebami rozwojowymi (SPR).

Nazwa firmy: Oko umysłu

Adres: ul. Fałata 8/42, 76-200 Słupsk