Ogród Pełen Emocji

Ogród Pełen Emocji

Trzy siostry, trzy zupełnie odmienne osobowości, które, mimo wszelkich różnic, połączone są z sobą najcenniejszym spoiwem, jakim jest siostrzana miłość. “Ogród pełen emocji” to niesłychanie cenna książka o emocjach, wartościach, ideałach, która poruszy serce zarówno dziecka, jak i dorosłego. Bezsprzecznie, to jedna z tych pozycji, które docierają do najciemniejszych zakamarków ludzkiego serca, wywołują tam istną burzę i nie pozwalają o sobie zapomnieć, jeszcze długo po lekturze!
Autorka w błyskotliwy sposób nakreśliła świat widziany oczami młodych dziewczynek. Jak wspomniałam wcześniej, każda z nich jest inna i każda jest wyjątkowa, a różnice wcale nie przeszkadzają w budowaniu pięknej, silnej, cennej relacji. Każdy człowiek czymś się wyróżnia, a jednak wszyscy są sobie równi, dotyczy to zarazem wyglądu, pochodzenia, jak i stanu zdrowia. Książka nie tylko uczy akceptacji, tolerancji, ale przypomina, że zawsze warto mieć swoje zdanie, nawet jeśli jest ono odmienne od pozostałych. Pod postacią subtelnej opowieści, Ewa Bolesta-Mroczek wspiera kształtowanie się osobowości młodego człowieka, umacnia jego poczucie wartości, ale i zachęca do doceniania tego, co już jest w naszym posiadaniu i dostrzeganiu piękna w każdym momencie życia.

Na ogromne brawa zasługują piękne ilustracje, które przyciągają uwagę, wspaniale obrazują poznawaną historię, rozbudzają wyobraźnię i zachęcają do poprowadzenia refleksyjnej rozmowy, która z pewnością pozostanie w sercu na bardzo długo. Historia napisana jest wyjątkowo lekkim i przyjemnym piórem, a całość dopełniają notatki o ciekawych gatunkach zwierząt, które ze względu na formę, pozostaną w pamięci na bardzo długo.

Teraz dostępny również audiobook. Czyta Emilia Komarnicka-Klynstra.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Ogród Pełen Emocji

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://coffee4mind.com/