NiTe NItE

Pościel z wypełnieniem

Mięciutka i sprężysta pościel z wszytym wypełnieniem to genialne rozwiązanie dla rodziców i dzieci.

Kołderka wraz z poduszką i podszewką w jednym może być w całości prana w pralce, co ułatwia utrzymanie pościeli w czystości. Wypełnienie wykonane jest z miękkiej, miłej i puszystej włókniny silikonowej. Włóknina ma właściwości antyalergiczne, nie rozwijają się w niej mikroorganizmy takie jak roztocza, jest przewiewna i nie chłonie wilgoci. Wszystko to przyczynia się do utrzymania higienicznego snu dziecka. Kwestia szczególnie ważna dla małych alergików oraz dla dzieci które są odzwyczajane od pieluszek.

Nasze prześliczne komplety pościeli produkowane są z wysokiej jakości mięciutkiej i w 100% ekologicznej bawełny z certyfikatem Öko-Tex® Standard 100.

Pościel wykonana jest ze szczególną uwagą na detale.

Zależało nam, na jak najdokładniejszym odwzorowaniu poszczególnych zwierzątek, przy zachowaniu minimalizmu w sposobie wykończenia.

Każdy wystający element zabezpieczony jest dodatkowym szwem.

Poduszki posiadają bardzo precyzyjnie wykonane niewielkie hafty oraz aplikacje, co sprawia, że są bezpieczne w użytkowaniu i przyjemne w dotyku.

Materiał: 100% bawełna organiczna
Wymiary pościeli: kołderka 110 x 125 cm, poduszka 35 x 50 cm Komplet sprawdzi się w dziecięcej sypialni oraz dla małego przedszkolaka jako pościel do leżakowania.

Minimalistyczny a zarazem rozbudzający dziecięcą fantazję design, żywe i piękne klasyczne kolory sprawią iż pościel wpisze się w wystrój każdego pokoiku dziecięcego, łóżeczka czy wózeczka.

Zapraszamy także na nasze konto na instagramie: nitenite_polska

Nazwa firmy: NiTe NItE

Strona www: https://nitenite.de/