eco.mocpisania.pl

Ekologiczna kampania marki Pilot!

A co, jeśli wystarczy jedno kliknięcie, aby pozbyć się plastiku?

Od ponad 100 lat, japońska marka PILOT jest symbolem innowacyjnych rozwiązań w świecie produktów piśmiennych. Stawiając na ciągły rozwój i niezwykłą precyzję pod względem wykonania produktów, postanowiliśmy iść o krok dalej i przyczynić się bezpośrednio do propagowania świata ekologicznego. Ochrona środowiska jest jednym z najważniejszych wyzwań, które od dawna przyświeca naszej idei. Zadając sobie pytanie, co można zrobić, aby poprawić los naszej planety? Stworzyliśmy długopisy przyjazne dla środowiska.

Ponad 60% asortymentu marki Pilot, to produkty do wielokrotnego napełnienia!

Przekazujemy w ten sposób swoją misję, czyli: wymień wkład, a nie długopis! Poprzez 3-krtotne napełnianie np.: długopisów żelowych B2P, zmniejsza się emisja CO2 z 37% do 71%! W porównaniu z użyciem 4 długopisów jednorazowego użytku.

Wybierając produkty marki Pilot, wybierasz przyjazne pisanie dla środowiska!

Dołącz do ekologicznej kampanii Pilot!

Piszemy dla naszej planety, to hasło, które nawiązuje do ukazania problemu, jakim są śmieci. Poznaj ekologiczny świat i napisz nowy rozdział dla naszej Matki Ziemi! Już od września rozpoczął się cykl konkursów. Dodatkowo każdy nowy miesiąc, to nowa szansa na wygarnie wyjątkowej nagrody! Cykl konkursów skierowany jest do dzieci oraz szkół podstawowych. Celem tego niezwykłego projektu jest poszerzenie wiedzy wśród młodych ludzi z zakresu ekologii i dbania o środowisko.Spraw, aby Twoje dziecko zostało

Eco-Bohaterem!

Dlaczego warto? Ponieważ do zgarnięcia są świetne nagrody, które możesz wykorzystać do tworzenia wraz z maluchem kreatywnych prace plastyczne? Sprawdź najnowsze zadania do wykonania na eco.mocpisania.pl. Dołącz już dziś do ekologicznej przygody! Rok szkolny Twojego dziecka z #ecopilotem upłynie pod hasłami: świetna zabawa, ekologiczna zmiana! Napiszmy wspólnie nowy rozdział dla naszej planety!

Nazwa firmy: eco.mocpisania.pl

Adres:  ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa