eco.MocPisania.pl

eco.MocPisania.pl

Ekologiczna przygoda z ECO Pilot trwa!

Dwa konkursy już za nami lecz trzeci jest już w trakcie!

Nie zwlekaj i dołącz do ECO drużyny! Zainspiruj innych do bycia ECO i zgarnij świetne nagrody!

Dlaczego warto? Nasza marka to synonim innowacyjnych rozwiązań w świecie produktów piśmiennych! Poprze ciągłe badania rynku możemy zaoferować naszych klientom nowy wymiar w pisaniu! Dlatego nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie produktów ekologicznych!

Jeśli jeszcze nie poznałeś naszej ECO kampanii, to teraz jest najlepszy moment! Właśnie wystartował III konkurs! Nasze ECO wyzwanie jest idealne dla Ciebie! Wystarczy jedynie telefon oraz Twoja kreatywność, aby nagrać mini reportaż! Przedstaw na nim, jak dbać o środowisko! Interpretacja zadania jest dowolna – liczy się Twoja kreatywność! Ponadto zaproś przyjaciół do ECO przygody i nagrajcie film!

Szukacie inspiracji? Już podpowiadamy! Podczas spaceru, możesz pokazać śmieci znajdujące się np.: w parku, które zaburzają piękno krajobrazu! Pamiętaj! To Ty decydujesz w ilu konkursach, chcesz wsiąść udział!

Nasza ECO kampania trwa aż do maja 2023 roku! Natomiast w czerwcu 2023 roku odbędzie się Wielki Finał! Sprawdź koniecznie naszą stronę eco.MocPisania.pl i dołącz do nas!

Ponadto przeczytaj także niezwykłe, ekologiczne artykuły! Napisz wraz z nami nowy rozdział dla naszej planety!

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: eco.MocPisania.pl

Adres:  ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa

E-mail: [email protected]

Strona WWW:  https://eco.mocpisania.pl/harmonogram-konkursu/https://mocpisania.pl/