Mix Party

Mix Party

Stroje karnawałowe dla dzieci i dorosłych

MixParty to jeden z największych w Polsce sklepów oferujących stroje i akcesoria karnawałowe, w którym znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne do zapewnienia sobie i najbliższym doskonałej zabawy.

W naszej ofercie znajdują się kostiumy, peruki, maski i akcesoria pozwalające na całkowitą zmianę wyglądu, przeobrażenie się w jakąkolwiek postać i zaskoczenie znajomych. Polecamy przede wszystkim stroje karnawałowe, na halloween, jasełka, wieczory kawalerskie oraz panieńskie i wiele innych okoliczności – zdecydowanie jest w czym wybierać!

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy, zrób prezent swoim bliskim albo rozbaw ich do łez. W naszym sklepie ilość idzie w parze z jakością, bowiem dbamy o to, by kostiumy jak najlepiej odwzorowywały określony styl, były bogate w szczegóły, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz różnorodne. Nasza propozycja skierowana jest do kobiet, mężczyzn, par i najmłodszych – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dzięki bogatej ofercie hurtowni strojów karnawałowych i przebrań Mix Party można znaleźć odpowiednie stroje i akcesoria na wesela, walentynki, zabawy urodzinowe, bale karnawałowe i wiele innych imprez. Nie brakuje też strojów dla dzieci, które sprawdzą się na balach przebierańców, na przedszkolnych i szkolnych przedstawieniach, jak również na zabawy okolicznościowe takie jak dyskoteki andrzejkowe, dzień świętego Patryka, halloween.

Dla wygody klientów uporządkowaliśmy stroje karnawałowe i przebrania według różnych kategorii. Można więc znaleźć przebrania karnawałowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Są też ciekawe propozycje dla par. Nie brakuje też kostiumów licencjonowanych, dzięki którym można się wcielić na przykład w ulubionego superbohatera. Posegregowaliśmy też przebrania według poszczególnych okazji, więc łatwo można znaleźć stroje na halloween czy stroje karnawałowe dla dzieci.

Można także poszukiwać strojów według wybranego stylu. Jeśli mamy pomysł na konkretne przebranie to możemy szukać w poszczególnych kategoriach. Dzięki temu znajdziemy strój kowboja, Indianina, marynarza, pirata, klauna, królewny i dziesiątki innych.

W naszej hurtowni prezentujemy także bogatą gamę masek, peruk, akcesoriów i dekoracji. Uzupełniają one przebrania, służą jako gadżety do fotobudek i na imprezy, pomagają udekorować salę. Szczególnie polecamy dekoracje urodzinowe, w tym balony, balony cyfry, ozdoby wiszące i balony z helem. Na uwagę zasługują też fantastyczne marki karnawałowe – weneckie, zwierzęce i halloweenowe.

Zapraszamy na owocne zakupy!

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Mix Party

Adres: Toruńska 30, 85-023 Bydgoszcz

E-mail: [email protected]

Strona WWW:  www.mixparty.pl