Miracle

Miracle

W Miracle tworzymy ubrania dla każdej przyszłej i obecnej mamy!

W naszej ofercie znajdziesz modne i komfortowe sukienki ciążowebluzki do karmienia, piżamy oraz koszule nocne, legginsy ciążowe, a także wiele innych produktów dla kobiety w ciąży i mamy.

Wysokiej klasy odzież ciążowa i nie tylko

Proponujemy szeroki wybór stylowej odzieży zarówno dla kobiet w ciąży, jak i tych, które ten okres mają przed bądź za sobą. Ubrania ciążowe marki Miracle w większości są wykonane z elastycznych materiałów, dzięki czemu doskonale dopasowują się do zmian sylwetki oraz rosnącego w czasie ciąży brzuszka. Głęboko wierzymy, że w tym cudownym okresie nie musimy nosić nieatrakcyjnych, za dużych ubrań, wręcz przeciwnie – mamy możliwość wyboru fasonu czy koloru. Dawne czasy, gdy kobiety musiały nosić bezkształtne, szare ubrania ciążowe minęły bez powrotu.

Bluzki ciążowe, sukienki dla karmiącej i wiele więcej

Ubrania dla kobiet w ciąży marki Miracle podkreślają brzuszek, nie poszerzają sylwetki, sprawiają, że czujemy się kobieco i seksownie. Nasi projektanci zadbali o to, aby oferowana odzież była funkcjonalna od samego początku ciąży, aż do jej zakończenia. Co ważne, nie zapominamy również o mamach, które zdecydowały się na karmienie piersią – wygodne wstawki karmiące umożliwiają dyskretne karmienie. W przygotowanej kolekcji znajdziesz m.in. piżamy, tuniki, legginsy i spodnie ciążowe, koszule nocne do karmienia oraz wizytowe sukienki ciążowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Ubrania ciążowe w wielu rozmiarach

Jeśli zastanawiasz się jaki rozmiar ubrania wybrać – taki jak przed ciążą czy może większy, to tabele rozmiarów umieszczone przy każdym produkcie ułatwią Ci ten wybór. Pamiętaj, że nasze bluzki oraz bluzy, aby zapewnić komfort i swobodę noszenia, mają przedłużony przód – nie podnoszą się, ani nie podwijają na rosnącym wraz z Twoim maleństwem brzuchu. Spodnie posiadają wygodne pasy, które podtrzymują brzuch, a w chłodniejsze dni dają dodatkowe ciepło. Długość bluzek oraz sukienek wzrasta standardowo o 1 centymetr w rozmiarze. Zapoznaj się z dostępnymi ubraniami ciążowymi i wybierz swój model.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Miracle

Strona WWW: https://miracle.com.pl/