MicroMade

MicroMade

MicroMade to doświadczony producent elektroniki, specjalizujący się w projektowaniu, budowaniu oraz dystrybucji niezawodnych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Oferta obejmuje również oprogramowanie, akcesoria do wspomnianych systemów, a także zamki, czytniki i identyfikatory RFID. Z naszych rozwiązań, dzięki którym możliwa jest kompleksowa kontrola dostępu, korzysta wiele podmiotów, w tym m.in.: firmy, banki, instytucje publiczne czy placówki edukacyjne.

Ściśle współpracujemy z renomowanymi partnerami, zajmującymi się wykonaniem oraz instalacją niektórych elementów, aby zapewnić kompletne rozwiązania, spełniające potrzeby naszych klientów. Ostatecznie jednak wszystkie wykonane produkty dokładnie testujemy w siedzibie firmy, koncentrując się na maksymalnej jakości i niezawodności oferowanych rozwiązań.

Dostarczane przez MicroMade urządzenia i programy pomagają chronić ludzi, zabezpieczać cenne zasoby oraz umożliwiać klientom optymalizację wielu procesów biznesowych. Nieustannie wdrażamy innowacyjne pomysły w naszych produktach, aby tworzyć realną wartość, która przekłada się na wymierne korzyści dla użytkowników. Oferowane systemy dostępu są maksymalnie bezpieczne, skalowalne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu odpowiadają potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Stabilny rozwój nowoczesnych technologii w zakresie dostarczanych urządzeń elektronicznych to nasz priorytet.

Otwarcie dzielimy się wiedzą i konsultujemy z partnerami oraz kluczowymi klientami w celu dostarczenia im optymalnych rozwiązań. Nasz zespół zapewnia najwyższej klasy obsługę, na której mogą polegać wszystkie osoby, potrzebujące wsparcia w zakresie zaprojektowania, użytkowania lub instalacji systemów kontroli dostępu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu omówienia jej szczegółów.

Nowoczesne systemy kontroli dostępu MicroMade – producenta kompleksowych rozwiązań dla biznesu, placówek edukacyjnych, banków i instytucji publicznych.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: MicroMade

Adres: 64-920 PIŁA, ul. Wieniawskiego 16

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://micromade.pl/