MathRiders

Stworzone przez ekspertów w dziedzinie edukacji i rozwoju dzieci

Odnosząca sukces formuła MathRiders opiera się na założeniu, że przynosząca zadowolenie nauka jest efektywna i buduje pewność siebie ucznia. Sposoby, których zwykle nie znajdujemy w tradycyjnym uczeniu tego przedmiotu – małe grupy, pozytywne wzmocnienie, gry, a nawet muzyka – są skutecznymi narzędziami nauczania w każdym przedziale wiekowym. Stworzony przez zespół ekspertów w dziedzinie rozwoju i edukacji dziecięcej, MathRiders oferuje następujące programy:

• MathRiders Starter dla dzieci w wieku od 2 do 4 roku życia;
  • MathRiders Junior dla dzieci w wieku od 4 do 11 roku życia;
  • MathRiders Advanced dla młodzieży od 11 do 19 roku życia.

„Rezultaty najlepiej pokazują nasz sukces. Uważam, że metoda MathRiders to świetne narzędzie w przypadku polskich dzieci: nie tylko pomaga ona odnieść sukces w szkole, ale także obala stereotyp, że matematyka jest tylko dla zdolnych. MathRiders pomaga młodym rozszerzyć swoje horyzonty i stwarza nowe możliwości w dorosłym życiu.”

Alicja Zwara – franczyzobiorca Studio Nauczania MathRiders

Nazwa firmy: MathRiders