Luna Dream

Sklep z akcesoriami od polskiego producenta dla dzieci i niemowląt

Luna Dream to polski producent chust, śpiworków i innych akcesoriów dla niemowląt i dzieci, oferujący produkty najwyższej jakości, trwałe i o niebanalnym designie. Zapewniamy szeroki asortyment akcesoriów dla dzieci, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Bogata gama produktów sprawia, że każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Luna Dream to marka, która powstała z pasji do wysokogatunkowych wyrobów oraz potrzeby zapewnienia dzieciom tego, co najlepsze. Jeśli i Ty pragniesz wyposażyć swojego malucha w akcesoria, które zapewnią mu maksimum komfortu, a przy tym będą atrakcyjne wizualnie, to oferta Luna Dream z pewnością do Ciebie przemówi

Dla niemowląt

Jednym z naszych sztandarowych produktów są chusty do noszenia niemowląt i dzieci. Wykonane z najwyższej klasy naturalnych, przewiewnych, antyalergicznych tkanin chusty są jednocześnie mocne i wytrzymałe. Miłośnicy jednolitych kolorów jak i różnorodnych wzorów z pewnością znajdą coś dla siebie pośród szerokiej gamy dostępnych u nas modeli chust. Najmłodsi użytkownicy docenią także takie artykuły dla niemowląt jak między innymi przytulne rożki i kokony. Tymczasem rodzice preferujący klasyczne, sztywne szelki (jak od plecaka) sięgną z pewnością nie po chustę, a co najmniej równie stabilne i wygodne nosidła. Już dla maluchów noszących ubranka w rozmiarze 68 centymetrów znajdą się odpowiednie ich modele, które następnie będą rosły razem z dziećmi. Łatwa regulacja za pomocą regulowanych klamer pozwoli dostosować nosidło nie tylko do potrzeb dziecka, ale także – dorosłego, który je nosi.

Artykuły dla dzieci

Nosidła przeznaczone są także dla starszych niż roczne maluchy, a zatem już nie niemowląt, a dla małych dzieci. Oprócz nosideł oferujemy także szereg innych akcesoriów dla większych dzieci, które zamiast rożka czy kokonu preferują już na przykład wygodne śpiwory. Kosze na zabawki lub lekkie worki-plecaki utrzymane w bajecznej kolorystyce na pewno znajdą wśród nich swoich amatorów i amatorki. A to jeszcze nie wszystko, co przygotowaliśmy dla miłośników mocnych, naturalnych tkanin.

Coś dla dorosłych

I to niekoniecznie dla rodziców! W końcu barwne i wygodne saszetki typu „nerka” to produkt bardzo uniwersalny. Nasz sklep z artykułami dla dzieci wzbogacił swoją ofertę także o nie. Wielbiciele klasyki sięgną raczej po te w stonowanych kolorach. Ci, którzy bardziej cenią ekstrawagancję – wybiorą te bardziej jaskrawe. Niezależnie od kolorystycznych upodobań warto mieć, szczególnie posiadając małe dzieci, dużą sztywną torbę, najlepiej z przegródkami. Pomyśleliśmy i o tym. Taka oto pakowna torba typu „traveller” występuje u nas także w kilku kolorach a chociażby na zakupy – mamy także wiele wygodnych szmacianych toreb na ramię.

Nazwa firmy: Luna Dream

Strona WWW: https://lunadream.pl/