Living Concept

Living Concept

Firma Living Concept jest liderem na rynku wyposażenia placówek edukacyjnych w Europie Zachodniej i Środkowej. Oferuje szeroką ofertę produktów dla żłobków, przedszkoli i szkół, które umożliwiają aranżowanie nowoczesnych, estetycznych i bezpiecznych pomieszczeń sprzyjających edukacji dziecka.

Living Concept jest polską firmą założoną w 2013 roku, która tworzy zróżnicowane kolekcje mebli, które pozwalają wyposażyć pomieszczenia zgodnie z potrzebami i upodobaniami klientów. Posiada własną produkcję mebli, siedzisk, materacy, suchych basenów i kształtek piankowych, dzięki czemu gwarantuje ich najwyższą jakość.

Pasja tworzenia nowych produktów, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, marzenia o wyjątkowych placówkach edukacyjnych, które zapewnią dzieciom komfortowe oraz dostosowane do ich potrzeb warunki do nauki i zabawy, są motywatorem do nieustannego rozwoju.

W swojej pracy kładziemy nacisk na innowacyjność, która, zależy od synergii doświadczenia i kreatywności. Radość tworzenia wciąż mobilizuje nas do szukania coraz lepszych rozwiązań, dlatego stale wzbogacamy ofertę korzystając z naszego know-how oraz wiedzy współpracujących z nami ekspertów z dziedziny edukacji. Promujemy nowe rozwiązania służące najefektywniejszemu wykorzystaniu przestrzeni wokół nas. Jesteśmy świadomi, że nie chodzi tylko o wyposażenie wnętrz. Chcemy tworzyć i inspirować do aranżowania przestrzeni tak, aby została włączona w proces nauki, wspomagała działania i interakcje, sprzyjała wypoczynkowi, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Naszym bogatym doświadczeniem i znajomością aktualnych trendów z chęcią dzielimy się z naszymi klientami, służąc radą i pomocą.

Nowoczesna szwalnia z doświadczonymi pracownikami stwarza możliwości realizacji najbardziej skomplikowanych projektów. Wysoka jakość wykonania, kolorystyka, estetyka i bogate wzornictwo są kluczowe dla produktów Living Concept.

Od samego początku funkcjonowania firmy bezpieczeństwo i komfort użytkownika jest naszym priorytetem. Wiemy, że oprócz dobrego pomysłu, kluczowa jest także realizacja projektu. Dlatego w naszym zakładzie produkcyjnym dbamy o zachowanie wysokich standardów na każdym etapie produkcji. Starannie dbamy o dobór surowców i komponentów, które pozwalają stworzyć wysokiej klasy, bezpieczne produkty. Używane w produkcji materiały posiadają certyfikaty poświadczające że są bezpieczne dla dzieci.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Living Concept

Adres: Radłowska 4, 88-170 Pakość

Telefon: +48 690 43 44 22

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.livingconcept.com.pl/