Łazienki Królewskie w Warszawie

Łazienki Królewskie w Warszawie

Zapraszamy do skorzystania z oferty lekcji muzealnych online, pozwalających odkrywać XVIII-wieczną rezydencję królewską, kolekcje sztuki Stanisława Augusta oraz historyczne ogrody, pełne ciekawej fauny i flory.

Autorskie i kreatywne zajęcia poprowadzą wykwalifikowani edukatorzy muzealni, którzy w razie potrzeby udzielą również wskazówek technicznych odnośnie do lekcji zdalnych. Podczas lekcji muzealnych przedszkolaki mają okazję poznać życie króla i dworzan w czasach stanisławowskich, wcielić się w XVIII-wiecznych projektantów mody, spróbować swoich sił jako artyści Stanisława Augusta, czy poznać niesamowity świat roślin i zwierząt ogrodów łazienkowskich.

Tematy zajęć muzealnych dla przedszkoli:

• Poznaj króla
• Wąsy i peruki, czyli o modzie w XVIII wieku
• Zostań nadwornym artystą
• Bajka zamiast lekcji
• Królewscy botanicy
• Królewskie ptaki
• Czy owady tylko wadzą?

Wiewiórki, myszy i szczurki, czyli mali mieszkańcy Łazienek Królewskich

Informacje praktyczne:

• lekcje online (prowadzone na platformie ZOOM)
• czas trwania: 40 minut
• cena: 12 zł za uczestnika

szczegółowy cennik, regulamin lekcji muzealnych online oraz zapisy poprzez formularz:

https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/edukacja/programy-dla-przedszkoli-i-szkol/lekcje-muzealne-online/szkoly-podstawowe-i-ponadpodstawowe-przedszkola

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Łazienki Królewskie w Warszawie

Adres: Agrykola 1, 00-460 Warszawa

Telefon: (+48) 22 50 60 024

E-mail: [email protected]

Strona WWW:  https://www.lazienki-krolewskie.pl