Knoocker

W jaki sposób połączyć rozrywkę i edukację? Rozwiązaniem jest Knoocker Box – interaktywne urządzenie, które potrafi zaciekawić dzieci oraz zachęcić do aktywnej nauki. Zapewnia dużą dawkę ruchu, co pozwala w przyjemny sposób wyładować nadmiary energii.

Knoocker Box to nowe urządzenie w ofercie polskiego producenta interaktywnych urządzeń – Knoocker. Umożliwia wyświetlanie obrazu oraz interakcję z urządzeniem zarówno w pionie (ściana) jak i poziomie (podłoga). Możliwa jest swobodna prezentacja materiałów na ścianie oraz pokazywanie na niej własnych autorskich przykładów czy filmów. Zaangażowanie dzieci można zwiększać poprzez piłeczki oraz pisaki, które umożliwiają interakcję. Urządzenie wychwyci uderzenia piłeczek o powierzchnię, dzięki czemu dzieci będą się świetnie bawić grając w edukacyjne gry. Wyświetlając zaś obraz na podłodze stwarzamy pole robocze do ćwiczenia pisania, rysowania po śladzie lub trenowania prostych działań matematycznych.

Co go wyróżnia Knoocker Box?

• Działa w pionie i poziomie
    Pozwala na wyświetlanie oraz interakcję z urządzeniem zarówno na ścianie, jak i na podłodze.
  • Mobilność
    Dzięki zwartej konstrukcji na kółkach stał się bardzo mobilnym urządzeniem, które łatwo można przewozić z miejsca na miejsce.
  • Innowacyjność
    Urządzenie wyposażone jest w unikalną technologię ultradźwiękową.
  • Multifunkcjonalność
    Istnieje wiele sposobów korzystania z Knoocker Box. Granie piłeczkami, rysowanie pisakami, przeglądanie internetu, prezentowanie materiałów, oglądanie filmów, nauczanie, zabawa, ćwiczenia, a to tylko kilka z nich.
  • Interaktywność
    Urządzenie pozwala na interakcje z ekranem za pomocą rzucanych piłeczek, interaktywnych pisaków lub bezprzewodowej klawiatury.
  • Autorskie gry i aplikacje
    Po włączeniu urządzenia znajdziesz na nim wiele przygotowanych przez nas aplikacji oraz gier, które służyć mogą nie tylko rozrywce, ale również w edukacji, mądrej rozrywce czy terapii.

Nazwa firmy: Knoocker sp. z o.o.

Adres: ul Gromadzka 12, 61-655 Poznań

Strona: www.knoocker.com