Fantazja&spa Dębki

Fantazja&spa Dębki

Domki Fantazja powstały z marzeń ludzi z pasją i doświadczeniem w turystyce. Wiele lat podróży w różne zakątki globu natchnęły właścicieli do stworzenia w Dębkach miejsca, które będzie się wyróżniać. Wypoczynek w Fantazji to nie tylko niezapomniane wspomnienia, wyjątkowy klimat, ale przede wszystkim wysoki komfort oraz poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Domki zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Nowoczesna architektura oraz nawiązanie do naturalnych materiałów takich jak drewno doskonale komponują się z naturą Dębek. Wnętrza zapewniają dużo światła i optymalną ilość przestrzeni. Odpowiedni komfort zapewni państwu również klimatyzacja z pilotem zdalnego sterowania oraz funkcją ogrzewania – przydatną w chłodniejsze dni poza sezonem. Wejście do domków zaczyna się od przestronnego, zadaszonego, słonecznego tarasu wyposażonego w meble wypoczynkowe oraz grill do wyłącznie do własnej dyspozycji. Dalej w części dziennej parter domku zawiera komfortowy narożnik wypoczynkowy, stolik kawowy, smart TV LED 40” zapewniający dostęp do wszelkich multimediów oraz podgląd do kamer dających obraz z placu zabaw dla najmłodszych oraz monitorowany parking.

Część kuchenną stanowią nowoczesne meble wyposażone w zmywarkę, zlewozmywak, bezpieczną płytę grzejną, lodówkę z zamrażarką, czajnik, sztućce, podstawowe naczynia, garnki po korkociąg do wina. W łazience znajduje się przestronny brodzik z deszczownicą, WC, umywalka, a nawet pralka. W salonie znajdują się także schody drewniane prowadzące na piętro. Na pięterze znajdują się : szafa na walizki oraz garderobę, pokój z wygodnym łóżkiem małżeńskim możliwością dostawienia
łóżeczka turystycznego. W kolejnym pokoju znajdziemy aż trzy pojedyncze łóżka.

Dodatkowym wyposażeniem w domku są:
parawan, koc na plażę, suszarka na bieliznę, mop, miotła z szufelką, kosze z segregacją odpadów (na tarasie)

Dla naszych małych podróżników przygotowaliśmy wielką piaskownicę z piaskiem morskim oraz plac zabaw, a dla tych większych miejsce na ognisko, leżaki oraz wielki plac zielonej trawy na której można w bosych stopach pograć w badmintona, poleżeć na kocu i wypocząć.

Przy wejściu na posesję oraz przy każdym domku znajduje się dozownik z płynem do dezynfekcji rąk, a domki przed zakwaterowaniem gości przechodzą szczegółową dezynfekcję.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Fantazja&spa Dębki

Adres: Konwaliowa 1, 84-110 Dębki

E-mail: [email protected]

Strona www: https://debkifantazja.pl